Προς το περιεχόμενο

Πωλείται το σπίτι/studio του Βαγγέλη Παπαθανασίου στην Αθήνα


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις τώρα, fusiongtr είπε

 

Γιώργο μου έχεις δίκιο σε όλα.

Αλλά με την κολπική μαρμαρυγή, η καρδιά δεν αντέχει πολλά πολλά.

Δεν κάνει να ξεκινήσω κάτι τέτοιο.

Περπάτημα μου είπαν οι γιατροί, αλλά κι αυτό το έχω γράψει.

 

Καθένας στο μετρό του δυνατού μπορεί να κάνει πολλά πράγματα για τον εαυτό του.

Περπάτημα και ένα ζευγάρι λάστιχα για το σπίτι είναι υπεραρκετά για εναν μέσο ενήλικο. Φτάνουν και περισσεύουν. Μη το υποτιμάς.

 

2 χιλιόμετρα περπάτησα (κοντά στο γήπεδο), πριν το μπάσκετ, μπας και χάσω κάνα κιλό, αλλά δε μου βγήκε σε καλο θερμιδικά... Βρέθηκα σε έναν δρόμο που ειχε καμια 10αρια συκιές στη σειρά. 

  • Χαχα 4

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, gkourmoul1 είπε

Βρέθηκα σε έναν δρόμο που ειχε καμια 10αρια συκιές στη σειρά. 

 

Εμείς έχουμε μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ στο κήπο.

 

Τέλος παιδιά το σταματάω, γιατί το έχω παρακάνει με τα οφτόπια.

Συγγνώμη.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Δεν το έχω κάνει ποτέ αυτό.

Πάντα ήμουν υπερβολικός.

Πήγαινα μέχρις εξάντλησης.

Αν δεν έβλεπα λαμπάκια πολύχρωμα δεν έφευγα.

Μιλάμε για καθημερινές 4ωρες αλλά και 6ωρες προπονήσεις μέχρι να δω τον Χριστό φαντάρο.

 

Στο γυμναστήριο σήμερα είχα πρόγραμμα πλατη, και λίγους ώμους. Μπήκα μέσα, έκατσα 20 λεπτά, έκανα όλες τις ασκήσεις που ήθελα, και την κοπανησα. Σπάνια να περάσω το μισαωρο. Αύριο το ίδιο.

1 λεπτό πριν, fusiongtr είπε

 

Τέλος παιδιά το σταματάω, γιατί το έχω παρακάνει με τα οφτόπια.

Συγγνώμη.

 

Όχι ρε γμτ, και εγώ που μόλις ξεκίνησα...

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, gkourmoul1 είπε

Βρέθηκα σε έναν δρόμο που ειχε καμια 10αρια συκιές στη σειρά. 

Δεν παχαινουν 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

33 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Τέλος παιδιά το σταματάω, γιατί το έχω παρακάνει με τα οφτόπια.

Συγγνώμη.

image.gif.f1309974be31d407c4da0f88441f31e3.gif

  • Λυπάμαι 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξύ πληροφορίες αναφέρουν οτι την κονσόλα με το 6ψήφιο νούμερο,την είχε μόνο για να ακουμπάει πάνω το tascam,που έγραφε ο Manosx πρίν λίγο καιρό,οτι για τον Παπαθανασίου ήταν αρκετό.

 

Πως δέν είπε τότε,οτι τα έγραφε και στο γκαράζ του σπιτιού του.

 

Οι αμερικάνικες ταινίες και τα ντοκιμαντέρ τα κάνουν αυτά.

Οι metallica ξεκίνησαν απο το γκαράζ του σπιτιού τους,οι nirvana το ίδιο,ο Steve Jobs,Bill Gates και δέν ξερω και εγώ ποιοι άλλοι,το ίδιο.Ουτε ένας δέν πέτυχε κάτι σε δωμάτιο.

Όλοι στο γκαράζ βρήκαν έμπνευση.Δίπλα στις μηχανές του γκαζόν,στις ντενέκες με το λάδι,τα μπουλονόκλειδα και τις ποντικοπαγίδες βρήκαν τον δρόμο τους.

 

Ξέρετε πως ψάχνουν τα μεγαλύτερα μυαλά,ακόμη και σήμερα στην αμερική?Πηγαίνουν σε μια συνοικία με μονοκατοικίες και αν δούν παρατημένα τα αυτοκίνητα στον δρόμο,γυρίζουν από γκαράζ σε γκαράζ.

Ανοιγουν το ένα,δεντρίλια,στο άλλο οπλοστάσιο,δίπλα εργαστήριο μεθαμφεταμίνης,στο άλλο κάποιοι με λευκές κουκούλες φτιάχνουν έναν ξύλινο σταυρό,στο άλλο τρέχουν στο γκαζόν ξεβράκωτοι καμιά δεκαριά που γύριζαν πορνό κ.α

 

Σε 10εκ στούντιο,οχι μόνο tascam θα βρείς,αν σηκώσεις το χαλί για ξεσκόνισμα μπορεί να βρείς απο κάτω κανένα  vintage κομπρέσορα ξεχασμένο.

Σε αυτό το studio φαντάζομαι μέσα τον Cos_dr,οχι μόνο θα τον μάθαινε όλος ο κόσμος.Θα ήταν η αιτία για να ξεκινήσουμε επικοινωνία με άλλους πλανήτες.

 

Υ.Γ  Κολύμπι κύριοι,για όσους είναι εφικτό.

Υ.Γ 2  Εχω μερικά κοινά με τον Vangelis τελικά.Οταν γράφω και εγώ,η κοπέλα μου θα θυμηθεί εκείνη την στιγμή να γράψει δίπλα μου την λίστα για τα ψώνια,καθώς οι νότες που παίζω εγώ είναι λίγο δύσκολο να αποτυπωθούν σε χαρτί,ενώ ακριβώς απο πίσω μου στην θέση του ηχολήπτη,έχω 2 που ακούν πάνω απο 30khz.Απλα πρέπει να βγούν 2 φορές το λιγότερο την ημέρα βόλτα.

Οσκαρ δέν έχω,αλλά εχω μετάλλιο απο σχολικούς αγώνες τρεξίματος που έφτυσα αίμα,όταν πέρασα μέσα απο ποτάμι με δηλητηριώδη βατράχια για να κόψω δρόμο και να το αποκτήσω.Μετράει κανονικά.

 

 

 

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, MGs είπε

Σε αυτό το studio φαντάζομαι μέσα τον Cos_dr,οχι μόνο θα τον μάθαινε όλος ο κόσμος.Θα ήταν η αιτία για να ξεκινήσουμε επικοινωνία με άλλους πλανήτες.

Eγώ πεινάω. 

 Ένα μαρούλι και 3 κιλά χόρτα 10 ευρώ😒

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Eγώ πεινάω. 

 Ένα μαρούλι και 3 κιλά χόρτα 10 ευρώ😒

 

Εγώ γι' αυτό ρώτησα αν έχει λαϊκή κοντά.

Άμα πας στο κλείσιμο, βρίσκεις καλές τιμές.

Άσε δηλαδή που άμα πας στους κάδους, θα τα βρεις τζάμπα, κάποια τα πετάνε όταν τελειώνει η λαϊκή.

Είπαμε να πάρουμε ένα κεραμίδι πάνω απ' το κεφάλι μας, αλλά δεν χρειάζονται και σπατάλες.

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Εγώ γι' αυτό ρώτησα αν έχει λαϊκή κοντά.

Άμα πας στο κλείσιμο, βρίσκεις καλές τιμές.

Άσε δηλαδή που άμα πας στους κάδους, θα τα βρεις τζάμπα, κάποια τα πετάνε όταν τελειώνει η λαϊκή.

Άμα πας στο τέλος στη λαϊκή, άμα βάλεις πλυντήριο μετά τις 11 το βράδυ, άμα πηγαίνεις μέχρι 80χλμ/ωρα και δεν πατάς πολύ το γκάζι, άμα κοιτάς σαν χάνος τα ράφια για να βρεις το πιο φθηνό ρύζι βασμάτι και παρακολουθεις τις εκπτώσεις και να πηγαίνεις σε τρια σουπερμάρκετ για να ψωνίσεις....................................

 Πάμε για φούντο σύντροφοι🤣

  • Like 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου