Προς το περιεχόμενο

Μετατροπή Yamaha MODX σε MODX+. Είναι δυνατόν?


Waterfall-K

Προτεινόμενες αναρτήσεις

33 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Ναι ρε συ, πως δεν σκέφτηκε να πάει να αγοράσει ένα MODX+ (καθότι μόνο το Montage έχει), να σκάσει και άλλα $375 και όλα αυτά για να μας δείξει ότι γίνεται.😛

Έτσι πρέπει να κάνει, να κάνει μια σωστή παρουσίαση και θα τα βγάλει τα λεφτά του.

 Έτσι κάνουν οι σοβαροί reviewers, content creators και τέτοιοι.

 Που ζε😀ι, μου το πε, που του το είπε και σου είπα που μου είπε.

 Θα μπορούσε να δανειστεί ένα modx απλό και να το κάνει, να του έδινε και η εταιρεία μια πλακέτα να τα κανονίζανε και να το έδειχνε. Ας έφερνε τον φίλο του εκεί να το έφερνε να το έδειχνε και να το έλυναν κιόλας να τα δείξουν. Έκανε ολόκληρο βίντεο για να μας πει πως ο φίλος του του είπε πως γίνεται και έτσι να μας ενημερώσει. Πομπώδης τίτλος, περιμένεις εκεί να δεις πράγματα, όπως συνήθως γίνεται σε τέτοια βίντεο, και βλέπεις έναν να σου λέει πέντε λεπτά πως του το είπε ένας φίλος του.. Και κοροϊδεύεις εμένα.........................................

 χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ😀

  • Χαχα 1

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Eχει δικιο ο cos, εδω αλλοι πετανε ολοκληρα τρενα στα πηγαδια για τα views, και αυτος δεν μπορουσε μια πλακετα να αλλαξει;

 

 

 

 

  • Λυπάμαι 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, manosx είπε

 Eχει δικιο ο cos, εδω αλλοι πετανε ολοκληρα τρενα στα πηγαδια για τα views, και αυτος δεν μπορουσε μια πλακετα να αλλαξει;

 

 

 

 

αυτός έχει εκατομμύρια views.

 Εγώ σε ένα βίντεο μου έχω περισσότερες χιλιάδες views από ότι έχει ο άλλος με τα συνθεσάιζερ. 🤣

 Έπρεπε να έλεγε και αυτός με το τρένο πως του το είπε ένας φίλος του, να μας τα έκανε τσουρέκια για 5 λεπτά πως γίνεται................ χαχαχαχαχχαχαχαχα

 

 Πλάκα κάνω έτσι?

 Θα γίνεται, απλά πριν πάμε για ύπνο κάνω λίγο χαβαλέ.

 Άντε καληνύχτα και ζήτω τα ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡ.

 

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, manosx είπε

 Eχει δικιο ο cos, εδω αλλοι πετανε ολοκληρα τρενα στα πηγαδια για τα views, και αυτος δεν μπορουσε μια πλακετα να αλλαξει;

 

 

 

 

Πάντα είχα την απορία, ποιος πληρώνει όλους αυτούς τους γκιόζηδες και για όλα αυτά που βλέπουμε στα παρόμοια βίντεο που παίζουν στο youtube?🤔

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου