Προς το περιεχόμενο

Φωτογραφίες των πλήκτρων μας, Volume 2


ex-Πάνος Χελιδόνης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ex-Πάνος Χελιδόνης
18 ώρες πριν, fusiongtr είπε

Μια χαρά μου φαίνονται οι τιμές, αν και δεν σκαμπάζω και πολλά από τέτοια.

Κάνω λάθος βρε Πάνο?

ΤΕΛΙΚΑ, θα έλεγα οτι και τα 800 ψιλοπολλά είναι, διότι μπήκα σήμερα και το άκουσα σε ένα αναλυτικό ντέμο και κατέληξα οτι όντως αγοράζουμε έπιπλο παρά όργανο (σιφινιέρα, ποιός το'πε..) διότι απο ήχο δε λέει και τίποτα. Το μόνο που κάτι λέει πάνω του είναι το ribbon controller το οποίο μας προϊδεάζει για το τί θα ακολουθούσε αργότερα, με cs-80 κλπ.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
11 ώρες πριν, dimsonic είπε

Τελεκααααστερ

Έλα, σου βρήκα την επόμενη αγορά σου..

https://smart.noiz.gr/details.php?id=550166

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

ΤΕΛΙΚΑ, θα έλεγα οτι και τα 800 ψιλοπολλά είναι, διότι μπήκα σήμερα και το άκουσα σε ένα αναλυτικό ντέμο και κατέληξα οτι όντως αγοράζουμε έπιπλο παρά όργανο (σιφινιέρα, ποιός το'πε..) διότι απο ήχο δε λέει και τίποτα. Το μόνο που κάτι λέει πάνω του είναι το ribbon controller το οποίο μας προϊδεάζει για το τί θα ακολουθούσε αργότερα, με cs-80 κλπ.

 

 

μάλλον έχεις δίκιο

24 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Έλα, σου βρήκα την επόμενη αγορά σου..

https://smart.noiz.gr/details.php?id=550166

 

εχω ήδη 4

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Έλα, σου βρήκα την επόμενη αγορά σου..

https://smart.noiz.gr/details.php?id=550166

Βάλτε φωτογραφίες πλήκτρων!

ΟΧΙ ΣΤΟΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟ ΦΕΟΥΔΑΡΧΙΣΜΟ των ΣΥΝΘΕΣΑΪΖΕΡ ΜΕ UPDATES και ΣΥΜΒΑΤΟΤΗΤΑ με το ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ που σε αναγκάζει ΝΑ ΤΑ ΑΛΛΑΖΕΙΣ και ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΒΓΑΖΕΙΣ!!!!!!

 

 ΟΛΟΙ ΣΤΟ ΣΥΝΤΑΓΜΑ!!!!!!!

 image.thumb.jpeg.260f8fcf32f99a890e063f72e899701f.jpeg

  • Like 1
  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχθές δούλεψα καμιά ώρα μαζί του και τώρα το πρωί που έκανα κάτι δουλειές στον υπολογιστή το κοιτούσα και λέω θα μοιραστώ και μια καλλιτεχνική στο topic. Όπως φαίνεται αυτό το σετάρισμα θα με συντροφεύσει για πολύ καιρό, ενίοτε θα αλλάζει το keyboard με αυτά που έχω, προς το παρόν θα δουλέψω στη σύνθεση με το V μαζί με τα VST και κυρίως αυτά που έχω από Spectrasonics και Native Instruments.

 

MUSICWORKSTATIONSTUDIO2023.thumb.jpeg.72d89b21d320a31c28b6ea0f1284812e.jpeg

                                                             cos_dr's Music Workstation - Studio 

στο σημείο αυτό να αναφέρω πως είμαι πολύ ευχαριστημένος από τα ηχεία τα Presonus, μέχρι στιγμής που και χώρο δεν μου πιάνουν και καλές ρυθμίσεις έχουν και κυρίως είμαι ευχαριστημένος από την ακρόαση, μου δίνουν σχετική ακρίβεια χωρίς να ξεσηκώνουν τον κόσμο τη νύχτα και χωρίς να με κουράζουν, είναι πολύ λεπτομερή και τα συνηθίζω πάρα πολύ. Για τα λεφτά τους και για το μέγεθός τους είμαι πολύ ευχαριστημένος, ελπίζω να δείξουν και αντοχή και ανοχή, εγώ τα προσέχω πάρα πολύ, όσο καλύτερα γίνεται στις εντάσεις μου και τις ρυθμίσεις μου.                                                                                  

  • Like 5

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
Μόλις τώρα, cos_dr είπε

cos_dr's Music Workstation - Studio

To Circa 2023 είναι για τον ιστορικό του μέλλοντος που θα κάνει research για τον θρύλο Cos_Dr, εεε;

 

Πάντως όντως καλλιτεχνική η φωτό, σκίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

To Circa 2023 είναι για τον ιστορικό του μέλλοντος που θα κάνει research για τον θρύλο Cos_Dr, εεε;

Ακριβώς αυτό, χωρίς βέβαια να θέλω να υπονομεύσω το ρόλο του ιστορικού του παρόντος🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

θα μοιραστώ και μια καλλιτεχνική στο topic

 

Βλέποντας την πολύ ωραία φωτό σου, μου γεννήθηκε η απορία, που βάζεις το πληκτρολόγιο και το ποντίκι του πισιού?

Όλος ο χώρος μπροστά από την οθόνη είναι πιασμένος με μηχανήσματα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

 

Βλέποντας την πολύ ωραία φωτό σου, μου γεννήθηκε η απορία, που βάζεις το πληκτρολόγιο και το ποντίκι του πισιού?

Δεν τα χρειάζεται πλέον. Ο Cos έχει κάνει όλες τις δόσεις του εμβολίου για τον Covid και έχει πάρει πρόσφατα και την νέα ταυτότητα, οπότε όλα γίνονται πλέον αυτόματα, με τη σκέψη. 

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι πρέπει να βρίσκεται σε απόσταση ενός μέτρου το πολύ απ'το pc, αν η απόσταση είναι μεγαλύτερη του ενός μέτρου η επικοινωνία χάνεται. Είναι θέμα λειτουργικού του εμβολίου και μερικής ασυμβατότητας με το chip της νέας ταυτότητας, αλλά το θέμα έχει δρομολογηθεί ήδη προς επίλυση από τον ίδιο τον Bill Gates. Μέχρι το τέλος του χρόνου θα έχει βγει update σε μορφή εμβολίου.

  • Χαχα 2

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

όλα γίνονται πλέον αυτόματα, με τη σκέψη. 

Το μόνο πρόβλημα είναι ότι πρέπει να βρίσκεται σε απόσταση ενός μέτρου το πολύ απ'το pc, αν η απόσταση είναι μεγαλύτερη του ενός μέτρου η επικοινωνία χάνεται. Είναι θέμα λειτουργικού του εμβολίου και μερικής ασυμβατότητας με το chip της νέας ταυτότητας, αλλά το θέμα έχει δρομολογηθεί ήδη προς επίλυση από τον ίδιο τον Bill Gates. Μέχρι το τέλος του χρόνου θα έχει βγει update σε μορφή εμβολίου.

 

Τι έγινε ρε παιδιά, έπεσαν οι τιμές στα chips και τις κάρτες γραφικών?

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου