Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Λοιπόν, εγώ μάλλον ό,τι είχα να πω για το θέμα το είπα.

Επειδή θιχθηκαν πολλά θέματα στο παρόν νήμα , video, sexιness , ντύσιμο, νύχι , στυλ γυναίκες, θα πώ ότι η δίκη μου αισθητική σε όλα αυτά , περικλείεται σε αυτό το Video.

Θα δεχθώ ακόμα και την χοντρούλα για το diversity 😁

Θα μείνω όμως στην προαναφερόμενη , την πρωταγωνίστρια ντε, την Karlie Kloss....που προσκυνώ κάθε έναν πόντο από το 1.88 της.

Επειδή όμως είμαι και εγώ γέροντας, στα 50 μου, ξέρω ότι σαν ΘΕΑ μου την πλάσαρε η Καρολίνα Χερέρα και το team της, και στην κανονική της ζωη μπορεί να είναι απλά .....μια ακόμα κατίνα. 🤪

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, LK είπε

Λοιπόν, εγώ μάλλον ό,τι είχα να πω για το θέμα το είπα.

Επειδή θιχθηκαν πολλά θέματα στο παρόν νήμα , video, sexιness , ντύσιμο, νύχι , στυλ γυναίκες, θα πώ ότι η δίκη μου αισθητική σε όλα αυτά , περικλείεται σε αυτό το Video.

Θα δεχθώ ακόμα και την χοντρούλα για το diversity 😁

Θα μείνω όμως στην προαναφερόμενη , την πρωταγωνίστρια ντε, την Karlie Kloss....που προσκυνώ κάθε έναν πόντο από το 1.88 της.

Επειδή όμως είμαι και εγώ γέροντας, στα 50 μου, ξέρω ότι σαν ΘΕΑ μου την πλάσαρε η Καρολίνα Χερέρα και το team της, και στην κανονική της ζωη μπορεί να είναι απλά .....μια ακόμα κατίνα. 🤪

 

 

Πόση εμπορευματοποίηση της γυναίκας να αντέξουμε ακόμα. Προτιμώ τα οπίσθια της Σάττι, να σπάει και λίγο η βλαχογκλαμουριά που μας έχει μπουχτίσει ενώ τα παιδάκια στον Νίγηρα πεινάνε🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Πόση εμπορευματοποίηση της γυναίκας να αντέξουμε ακόμα. Προτιμώ τα οπίσθια της Σάττι, να σπάει και λίγο η βλαχογκλαμουριά που μας έχει μπουχτίσει ενώ τα παιδάκια στον Νίγηρα πεινάνε🤣

Αυτά έπρεπε να τα πεις στην πορεία του ΠΑΜΕ , που πέρασε το πρωί από το γραφείο μου 😁

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, LK είπε

Αυτά έπρεπε να τα πεις στην πορεία του ΠΑΜΕ , που πέρασε το πρωί από το γραφείο μου 😁

Χτυπάγαμε το κουδούνι να συνεισφέρεις στον έρανο, αλλά δεν άνοιγες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
1 λεπτό πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Χτυπάγαμε το κουδούνι να συνεισφέρεις στον έρανο, αλλά δεν άνοιγες

Οι μισοί πελάτες μου είναι (και τα τέκνα τους) .....μια χαρά τα χω γω με αυτούς. 😁

20 χρόνια δικηγόρος στην Ένωση Αγροτικών Συνεταιρισμών γαρ...😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, LK είπε

Αυτά έπρεπε να τα πεις στην πορεία του ΠΑΜΕ , που πέρασε το πρωί από το γραφείο μου 😁

Τι σχέση έχει αυτό. Δε συζητάμε πολιτικά εδώ. Πολιτικές συζητάμε. Η Σαττι θα κερδίσει, έχω έντονο προαίσθημα.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
5 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Τι σχέση έχει αυτό. Δε συζητάμε πολιτικά εδώ.

Το ΠΑΜΕ δεν είναι πολιτική συζήτηση.

Θρησκευτική ....ίσως.😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, LK είπε

Το ΠΑΜΕ δεν είναι πολιτική συζήτηση.

Θρησκευτική ....ίσως.😁

Το ΠΑΜΕ είναι ΠΑΜΕ και η ΣΑΤΤΙ είναι ΣΑΤΤΙ.

 Το NOIZ είναι ΝΟΙΖ και δε φταίμε όλοι μαζί.

 

Μόνο η ΕΛΙΤ φταίει και όσοι παρείσφρεαν σε αυτή διαχρονικά,

διότι αν φταίμε όλοι από λίγο δε φταίει κανείς πραγματικά

 

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ κατάλαβα ότι η Σάττι ήταν στο γραφείο του LK και του λέει ΠΑΜΕ να πιούμε κανά καφέ, αλλά εκείνη την ώρα πέρασε ο Σάμυ, χτύπαγε το κουδούνι, και λένε "Άσε τώρα ας κάτσουμε να παίξουμε κανά τάβλι", "αλλά δεν έχω παρά μόνο ένα Ζάρι" είπε ο Λάκης αυτό ακριβώς τίποτε άλλο.

  • Χαχα 2

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εγώ κατάλαβα, πως με συντροφιά τα χαζά που λέμε για τη Σατι, κατάφερα επιτέλους να βάλω Internal floppy  drive σε Motherboard που δεν έπαιρνε, και έτσι να απολάυσω καλλίτερα την εμπειρία των windows 11 pro 23H2 😁

01-05-2024.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου