Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, MGs είπε

Είδες τώρα που γίνεσαι κακός?Αυτόν είχαμε φέτος που να μπορεί και να τραγουδήσει,αυτόν στείλαμε.

Σίγουρα στην Σουηδία ο ανταγωνισμός θα είναι μεγάλος,(γειά σου Μαρία αν μας διαβάζεις,όχι δέν θα πείς κανένα τραγούδι),αλλά θα βάλουμε τα δυνατά μας και ότι καταφέρουμε.  

Να στέλναμε κανά σοβαρό κώλο.

Προσωπικά πιστεύω πως η Μάγκυ Χαραλαμπίδου έστω και γραία πλέον και με χάλια φάτσα απ τα νειάτα της , είχε τις καυλητέρας ελληνικάς γάμπες, μαζί με το κορυφαίο σετ κωλομερίων.

Αν μας το ζήταγε να συμμετάσχει, εγώ, ο ΛΚ, ο Τρόλεις ακόμα, θα της γράφαμε ένα άσθμα για τη γιουργιαβύζιον με σοβαρές πιθανότητες πρώτης θέσης

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να στείλουμε τη Μελίνα να φωνάξει και για τα Ελγίνεια.

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, cos_dr είπε

Να στείλουμε τη Μελίνα να φωνάξει και για τα Ελγίνεια.

 

 

ο Φούντας θα μας διαφωτίσει επί θεμάτων κώλου και μετά προχωράμε και δια τα ελγίνεια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, LK είπε

την Sade δεν την είδα να κάνει τέτοια,

 

Τοτενες ρε συ δεν είχε ακόμα εφεΒρεθη το ηλεΧτρικο ρεΒμα...τον πωπο της θα έδειχνε;

  • Χαχα 2

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι ψαγμένοι   οι ψαγμένοι τον είχαμε δει. Είχε ένα οβίνδεο με λευκή πανταλόνα και πουκαμίσα, κάπου σε μια έρημο, στο Μοσχάτο ήταν δεν θυμάμαι, αλλά η γυναίκα ήξερε καντάρια μουσική και φωνάρα ΚΑΙ κουκλαρα, ποιος τόλμαγε να πιει για κώλους...

Μόνο ο Τρόλεης με έλεγε κάνε τον ελεγκτή και δεν τον έκανα ο μπάμιας 🥳

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
17 ώρες πριν, LK είπε

😁😁 Τράτζικ.

FB_IMG_1714548204791.jpg

 

είδα στο post του LK την φωτό που ανέβασε η 37χρονη "σπουδαγμένη" μεγαλοπαιδούλα.... συνδυάζοντάς την ανακλαστικά και αναπόφευκτα με το άρθρο που διάβασα πρόσφατα και αναφέρει ότι: "η τραγουδίστρια θα βρίσκεται στο Μάλμε της Σουηδίας όταν θα γίνει το 40ημερο μνημόσυνο για τον θάνατο του πατέρα της" έβαλα και το κερασάκι στην τούρτα της κακίστατης γνώμης που είχα ήδη σχηματίσει γι αυτήν... την αχρείαστη για την "δουλειά" της "σάχλα" να υποθέσω την έκανε προς τιμήν του ε;...🤔

 

δυστυχώς, αν κάποιοι κοιτούν μόνο "ψηλά" (εκεί όπου συνήθως τοποθετούν οι ίδιοι το επίπεδο της αντίληψής τους)  εκτός του ότι μπορούν να σκοντάψουν ή να πατήσουν σκ@τ@, ενίοτε δεν μπορούν να διακρίνουν και τα "τσόκαρα"...

 

θα μου πεις νταξ' δεν τα βλέπουν, δεν μπορούν και να τα "ακούσουν" από τον θόρυβο;... μπορούν... όμως αν πατιούνται εντέχνως ρυθμικά, ενδέχεται (με λίγη "κριτική προσπάθεια" τσάι και συμπάθεια) να τα μπερδέψουν με πέδιλα Clog dance...

 

έλα μου όμως ρε κάστορα που το μουσικό ταλέντο δεν συνάδει απαραίτητα ούτε με την εν γένει ευφυΐα, ούτε με την αισθητική, ούτε καν με την συναισθηματική νοημοσύνη καθώς φαίνεται, όπως άλλωστε και η όποια σπουδή δεν συνάδει απαραίτητα με την "παιδεία"...

 

 

ΥΓ σόρυ είδα φως και ως αφελής πεταλουδίτσα (ξανα)μπήκα οπότε και (ματα)φεύγω πριν φάω καμιά παντόφλα ή τσόκαρο ή άντε clogging shoe... συνεχίστε...😇

 

 

  • Χαχα 2

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@npap

Εγώ δεν θα ήθελα να συνδέσω την άθλια (αισθητικά) ανάρτηση στο FB με το μνημόσυνο....ο καθένας πενθεί με τον δικό του τρόπο.

Σε όλα τα άλλα συμφωνώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου