Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

Άρχισε να κρατάς αποστάσεις λαίμαι... Δεν θα πάει καλά αφτό 😉

Γιατί να κρατήσω αποστάσεις? Τι έγινε πάλι?

 Εγώ είπα αυτό που πιστεύω σύμφωνα με τη δική μου ανάλυση των δεδομένων του διαγωνισμού.

 Δεν έχω να φοβηθώ τίποτα.😃 Και τα συγχαρητήρια μου εγώ πίσω δεν τα παίρνω. 🤣

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LK είπε

Αλήθεια, τη θέση πήραμε τελικά;

532η....στο parking δίπλα😌

4 ώρες πριν, trolley είπε

Εσύ φίλος αποδείχθηκες Natural. Αν είχες παιξει κανά στοιχηματάκι... τσουπ το Fantom Montage M σήμερα....

Corrected...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, cos_dr είπε

Να τους  ευχαριστήσει πρέπει γιατί θα χεστεί στα views και παίρνει  τσάμπα publicity και θα κονομήσει παραπάνω.

Άμα φώναζε και κάνα free palestine κατά τη σύλληψη εκεί να δεις views και publicity 😅

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Kanimothrios είπε

Άμα φώναζε και κάνα free palestine κατά τη σύλληψη εκεί να δεις views και publicity 😅

 

Και καλά θα κάνει. Πάντα γινόταν αυτό. Αλλιώς να πάρει το μεταπτυχιακό του να πάει να πάρει καμία προκήρυξη να βγάλει κάνα 800άρι το μήνα στην καλύτερη και να μένει στο παιδικό δωμάτιο για να πάει το αίσθημα καμία βόλτα να το κεράσει, να πάρει κάνα παπί. Και να κάνει οικονομία 2-3 χρόνια για να πάει κανα ταξιδάκι στο εξωτερικό "να δει τον κόσμο". Δε χάνει και τίποτα. Ψεύτικος είναι, γυάλινος , έτοιμος σπάσει ΤΑ ΤΑ τΑ.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Kanimothrios είπε

Άμα φώναζε και κάνα free palestine κατά τη σύλληψη εκεί να δεις views και publicity 😅

Περιμένω πως και πως τη στιγμή που κάποιο άγιο χέρι θα προσγειωθεί με φόρα στη μούρη του επόμενου τρίβλακα τράπερ...image.gif.637ccf6aa259c7d88bb56df5a26e99b9.gif

"Μεγάλη φαντασία έχεις" θα μου πείτε...😆

  • Like 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Waterfall-K είπε

Περιμένω πως και πως τη στιγμή που κάποιο άγιο χέρι θα προσγειωθεί με φόρα στη μούρη του επόμενου τρίβλακα τράπερ...image.gif.637ccf6aa259c7d88bb56df5a26e99b9.gif

"Μεγάλη φαντασία έχεις" θα μου πείτε...😆

Οι περισσότεροι είναι προπονημένοι. Φιόγκο θα τον κάνουν.

 Και κουβαλάνε και κουμπούρια και σπαθιά τα κωλόπαιδα. 🤣

 

image.jpeg.35c5cbf920c45d0729e270c51ce1b821.jpeg

 

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Ποιοι θα κάνουν φιόγκο ποιον?

Αυτοί που θα πάνε να βαρέσουν τους τράπερ. ¨Οποιος το επιχειρήσει να με φωνάξει πρώτα, θέλω να το δω. 😄

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Και καλά θα κάνει. Πάντα γινόταν αυτό. Αλλιώς να πάρει το μεταπτυχιακό του να πάει να πάρει καμία προκήρυξη να βγάλει κάνα 800άρι το μήνα στην καλύτερη και να μένει στο παιδικό δωμάτιο για να πάει το αίσθημα καμία βόλτα να το κεράσει, να πάρει κάνα παπί. Και να κάνει οικονομία 2-3 χρόνια για να πάει κανα ταξιδάκι στο εξωτερικό "να δει τον κόσμο". Δε χάνει και τίποτα. Ψεύτικος είναι, γυάλινος , έτοιμος σπάσει ΤΑ ΤΑ τΑ.

 

Πιστεύεις ότι στον νεοελληνικό κλαψομουνισμό, έχει παίξει μεγάλο ρόλο που μεταπολιτευτικά τα περισσότερα τραγούδια από το έντεχνο μέχρι το λαϊκό, ήταν κλαψ, κλαψ, καταραμένο σύστημα,άδικη ζωή, ωχ η Σούλα με παράτησε ας φαρμακωθώ; 

 

Συνετέλεσε δηλαδή στη διαμόρφωση μιας γενιάς μπουχεσοειδών που για όλα πάντα τους φταίνε οι άλλοι και που στη νεότερη εκδοχή τους φτύνουν ακατανόητους στίχους κραδαίνοντας όπλα, ενώ αν πάνε στο χωριό και δουν κάναν κόκορα να τρέχει χωρίς κεφάλι θα τους μαζεύει το ΕΚΑΒ; 

 

Ήρεμα ρωτάω, είναι αμιγώς μουσικοκοινωνική η ερώτηση μου. 

 

 

  • Like 1
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Kanimothrios είπε

 

Πιστεύεις ότι στον νεοελληνικό κλαψομουνισμό, έχει παίξει μεγάλο ρόλο που μεταπολιτευτικά τα περισσότερα τραγούδια από το έντεχνο μέχρι το λαϊκό, ήταν κλαψ, κλαψ, καταραμένο σύστημα,άδικη ζωή, ωχ η Σούλα με παράτησε ας φαρμακωθώ; 

 

Συνετέλεσε δηλαδή στη διαμόρφωση μιας γενιάς μπουχεσοειδών που για όλα πάντα τους φταίνε οι άλλοι και που στη νεότερη εκδοχή τους φτύνουν ακατανόητους στίχους κραδαίνοντας όπλα, ενώ αν πάνε στο χωριό και δουν κάναν κόκορα να τρέχει χωρίς κεφάλι θα τους μαζεύει το ΕΚΑΒ; 

 

Ήρεμα ρωτάω, είναι αμιγώς μουσικοκοινωνική η ερώτηση μου. 

 

 

Πίστευε και μη έρευνα και βάλε το κόμμα όπου θέλεις. Προχωραμε. 🤣

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου