Προς το περιεχόμενο

Greece's Eurovision 2024 - Μια νέα εποχή για το ελληνικό τραγούδι - Μετα-Τραπ εποχή


Άγιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα πάντως το Μαρινακι μου αρέσει. Είναι πρωτότυπη. Προσωπικά της έχω στείλει την κομματάρα μου βρωμιαρηδες τουρίστες για την γιουροβυζιον και τώρα θα το στείλω εκεί που γίνεται ο διαγωνισμός. Είναι ροκια  βέβαια αλλά μπορεί να το διασκευάσει.Σημαντικη λεπτομέρεια είναι σε τρεις γλώσσες. Ελληνικά Εγγλέζικα και βαρβαρικά γερμανικά. Καλή μου επιτυχία. Να στείλετε και εσείς.

 

Ρε συ φιουζιε πιο είναι το μειλ;Αυτό που έδειξες είναι όλο αστεράκια. 

Επεξεργασμένο από Κβαντική Διεμπλοκή
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Κβαντική Διεμπλοκή είπε

Ρε συ φιουζιε πιο είναι το μειλ;Αυτό που έδειξες είναι όλο αστεράκια. 

 

Δεν ξέρω κβαντικέ μου.

Κόπυ πάστε το έκανα.

  • Like 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τραπ μπροστά σε αυτό είναι αριστούργημα. Έλεγα ότι δε μπορώ να ακούσω τραπ, αλλά μάλλον βρήκα νέο χειρότερο. Κυριολεκτικά δεν μπορώ να ακούσω για παραπάνω από 5 δευτερόλεπτα. Θλιβερό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Alex Raptakis είπε

Η τραπ μπροστά σε αυτό είναι αριστούργημα. Έλεγα ότι δε μπορώ να ακούσω τραπ, αλλά μάλλον βρήκα νέο χειρότερο. Κυριολεκτικά δεν μπορώ να ακούσω για παραπάνω από 5 δευτερόλεπτα. Θλιβερό.

 

 

 Εχω προσπαθησει να το ακουσω καμποσες φορες, μεχρι το 15ο δευτερολεπτο εχω φτασει, απο το πολυ κριτζαρισμα ανεβαζω ζαχαρο και το κλεινω.

 

 

  • Χαχα 2
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, manosx είπε

Εχω προσπαθησει να το ακουσω καμποσες φορες

Να ξέρεις οτι η χώρα εχει ανάγκη απο θαρραλέους σαν και εσένα.Θα σε ενδιέφερε να καταταγείς?

Και οχι να είναι η απάντηση,η χώρα σου οφείλη ένα Thank you for your service.

 

  • Χαχα 3
  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/10/2023 στις 6:56 ΜΜ, Jazzjoker είπε

Επίσης να προσθέσω ότι αντίθετα με το τι φαίνεται, η κοπέλα δεν είναι καμιά πιτσιρίκα. 36 ετών είναι οπότε ό,τι τσιγγανο-τραπ-rnb της ήρθε να κάνει, θα το κάνει τώρα που έχει γκέλα σε νέες ηλικίες.

 

  Σαν πιτσιρίκα πάντως προωθείται συστηματικά

 

Στις 28/10/2023 στις 5:17 ΜΜ, fusiongtr είπε

Μπορεί να ανακοινώθηκε το πρόσωπο της Μαρίνας Σάττι, ωστόσο μέχρι στιγμής δεν είναι γνωστό το τραγούδι, με το οποίο η νεαρή τραγουδίστρια θα εκπροσωπήσει την Ελλάδα στον διαγωνισμό της Eurovision 2024.

 

το έχω παρακολουθήσει και σε άλλες περιστάσεις.

Και δεν είναι καμιά από φωνή κορμάρα, μπορεί πραγματικά να υποστηρίξει μουσικά,συνθετικά,φωνητικά μια μακροχρόνια μουσική παρουσία.

 

Το τραγούδι στην πρώτη σελίδα, είναι από τα λίγα που δεν μπόρεσα να βγάλω ούτε λεπτό.

Αλλά αν στείλουμε αυτό μπορεί να βγει και πρώτο.

Ταιριάζει για soundtrack της γενικότερης παρακμής..

  • Συμφωνώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
1 ώρα πριν, Alex Raptakis είπε

παραπάνω από 5 δευτερόλεπτα.

Παρακάτω αν ακούσεις, έχει και λέξεις. Αληθινές λέξεις. Βέβαια συνεχίζει με το ύφος "έχω πάθει εγκεφαλικό" στην άρθρωση και την προφορά που μάταια προσπαθεί να διορθώσει το autotune, αλλά πιστεύω πως εντάξει, νέος είσαι. θα το αντέξεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου