Προς το περιεχόμενο

να μια σωστή στρατο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ex-Πάνος Χελιδόνης
7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

7,3Κ που πάτησαν like δεν μπορεί να κάνουν λάθος

Αυτό μου θυμίζει το "τόσα εκατομμύρια μύγες τρώνε σκουπίδια, κάτι θα ξέρουν". Φαντάσου όλοι οι κιθαρίστες που έχουν Στρατ, ξαφνικά να είχαν αυτό το.. πράμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Αυτό μου θυμίζει το "τόσα εκατομμύρια μύγες τρώνε σκουπίδια, κάτι θα ξέρουν". Φαντάσου όλοι οι κιθαρίστες που έχουν Στρατ, ξαφνικά να είχαν αυτό το.. πράμα.

"Τόσα εκατομμύρια μύγες τρώνε σκουπίδια σκατά, κάτι θα ξέρουν".

To παραπάνω είναι απόλυτα σωστό, για τις μύγες. Αν ήσουν μύγα θα το γνώριζες.😌

Για το κιθαρόνι τώρα τι να πω? Προσωπικά μού φαίνεται μάπα, αλλά τι σημασία έχει? Το γεγονός ότι μόνο 150 νοματαίοι πάτησαν dislike είναι ένα θέμα. Κι εγώ δεν περίμενα τόσα λίγα dislike για να πω την αλήθεια, αλλά, "άβυσσος η ψυχή του κιθαρίστα...."

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ex-Πάνος Χελιδόνης
2 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

μόνο 150 νοματαίοι πάτησαν dislike

Μα είναι γνωστό εδώ και αιώνες οτι οι άνθρωποι στην πλειοψηφεία τους είναι ανόητοι. Επίσης μη ξεχνάμε οτι σε κάτι μέρη τύπου Ιαπωνία, τέτοιες πατέντες είναι φετίχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

"Τόσα εκατομμύρια μύγες τρώνε σκουπίδια σκατά, κάτι θα ξέρουν".

To παραπάνω είναι απόλυτα σωστό, για τις μύγες. Αν ήσουν μύγα θα το γνώριζες.😌

Για το κιθαρόνι τώρα τι να πω? Προσωπικά μού φαίνεται μάπα, αλλά τι σημασία έχει? Το γεγονός ότι μόνο 150 νοματαίοι πάτησαν dislike είναι ένα θέμα. Κι εγώ δεν περίμενα τόσα λίγα dislike για να πω την αλήθεια, αλλά, "άβυσσος η ψυχή του κιθαρίστα...."

 

η δική μου εμπειρία από το yt λέει ότι όταν πατηθούν likes (που σε κάποιο ποσοστό πατιούνται) συνήθως υπάρχει μια αναλογία 1% που είναι αρνητικοί.

Και στην περίπτωση αυτή φαίνεται να ισχύει.

Εγώ πιστεύω ότι το κιθαράκι είναι πολύ καλά σχεδιασμένο για μεταφορά και απο άλλες μπούρδες που έχουμε δει, ψηφιακές και μη που κοστίζουν λεφτά αυτό είναι λειτουργικό και μεταφέρεται και έχει και ενισχυτή.

Τώρα γιατί δεν σας άρεσε, εντάξει γούστα είναι αυτά.

Πάντως δεν είχα διάθεση να τρολλάρω.

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αυτό που εμένα με παρηγόρησε είναι οτι πολύ το δούλευε ο μάshτορης το δαχτυλάκι πίσω από το nut για να έρθει η χορδή, πράγμα που κάνω συνέχεια όταν κουρδίζω γιατί κολλάει το ρημάδι, και ένιωθα ενοχές. Αλλά τώρα είδα αυτό και σκέφτηκα "Α υπάρχουν και χειρότερα" (insert Νίκο Ρίζο από ταινία Μουστάκα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Πάνος Χελιδόνης είπε

Μα είναι γνωστό εδώ και αιώνες οτι οι άνθρωποι στην πλειοψηφεία τους είναι ανόητοι

Το φωνάζω δεκαετίες ολόκληρες, και κάθε μέρα που περνάει επιβεβαιώνομαι όλο και πιο πολύ.😆

Αλλά στην ορθοπολιτική εποχή που ζούμε οι διαπιστώσεις αυτές κάνουν "τζιζ" και τραβάνε διάφορους χαρακτηρισμούς και ταμπέλες προς το άτομο που τις λέει. Προσοχή λοιπόν γιατί ζούμε ανάμεσα τους...image.gif.78bc4554d8ecefac53c02176fe0b07d0.gif

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου