Προς το περιεχόμενο

να μια σωστή στρατο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, fusiongtr είπε

Αυτό με την βαλίτσα πάντως είναι ωραίο κόλπο.

Της κάνεις κι έναν διπλό πάτο, να κρύβεις μέσα τα ναρκωτικά, και είσαι μπερκέτης.:classic_tongue:

 

 

 Μπα. Μαλακια θα κανεις.

 

 Διοτι αν σε ρωτησει το οργανο "Τι εχετε μεσα στη βαλιτσα κυριε;" και του απαντησεις "Μια κιθαρα διπλωμενη", θα σε παει μεσα για ναρκωτικα και χωρις να εχει δει τον κρυφο πατο.

  • Χαχα 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H δευτερη μου κιθαρα καπου τελη 80 ηταν μια φλαινγκ βε. Πορωμενοι τοτε με το  ΕΜ-ΤΙ-ΒΙ θελαμε ηλεκτρικη. 

Κ επειδη η πλαστικη που πηρα απο το πανηγυρι του χωριου (η...πρωτη δηλαδη) με 500 δρχ (μπορει να λεω κ πολλα) ηταν φλωρικη,  ειπα του παππου να παει να μου φτιαξει μια Βε ξυλένια (κ του εκανα εγω τα σχεδια 🤣) . Κανονικο μεγεθος κ πετονια για χορδες. Ηταν τελεια (το οτι δεν επαιζε δεν παιζει ρολο σε ενα 10χρονο). Ε... αυτη η κιθαρα ηταν κλασεις ανωτερη απο αυτες που ποσταρετε (κ οχι για λογους συναισθηματικους)

 

Τωρα για πληκτρα ρε καταρρακτη εγω περιμενα να βαλεις κατι τετοιο

https://www.muziker.gr/mukikim-rock-and-roll-it-studio-piano?gclid=Cj0KCQiAuqKqBhDxARIsAFZELmJySVy75ER_mbuZsoIJvoKOB6tQcflL-KF4UJwLEBEwoYGQsq8-LV8aAjN5EALw_wcB

Επεξεργασμένο από vrasidas27
  • Χαχα 1

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, dimsonic είπε

Προφανώς και μια folding κιθάρα θα έχει θέματα να "έρθει" όταν είναι διπλωμένη. Εδώ καινούργιες χορδές βάζεις και θέλει ώρες να έρθει και αρχίζεις κόλπα...

Εδώ να τονίσω το προφανές: Τι καλά που ΔΕΝ έγινα κιθαρίστας!😊🙏 Όσο πιο πολύ διαβάζω κιθαριστικά θρεντς, τόσο πιο πολύ ευχαριστώ τη μοίρα μου που με έριξε στα πλήκτρα.😆

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, vrasidas27 είπε

Τωρα για πληκτρα ρε καταρρακτη εγω περιμενα να βαλεις κατι τετοιο

https://www.muziker.gr/mukikim-rock-and-roll-it-studio-piano?gclid=Cj0KCQiAuqKqBhDxARIsAFZELmJySVy75ER_mbuZsoIJvoKOB6tQcflL-KF4UJwLEBEwoYGQsq8-LV8aAjN5EALw_wcB

Το απέφυγα, μια και με όλα αυτά ασχολείται (και διαφημίζει🤢) εκτενώς ο Jordan Rudess.😌

  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Waterfall-K είπε

Το απέφυγα, μια και με όλα αυτά ασχολείται (και διαφημίζει🤢) εκτενώς ο Jordan Rudess.😌

Ασχολειται ο ακατανομαστος με τετοιο φτηνιαρικο πραμα?

Αν ναι καλα εκανες κ δεν το'βαλες

Αυτος ο δρομος φτιαχτηκε επι countach

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, dimsonic είπε

Τώρα γιατί δεν σας άρεσε, εντάξει γούστα είναι αυτά.

 

Και σκέψου ότι μας αρέσουν οι headless.

Εσένα είναι η μόνη headless που σου αρέσει?

 

Παίζεις μέχρι το 12ο τάστο βέβαια, μετά μπαίνει στοπ.

Μου αρέσει που έχει και τρέμολο.

Δεν μπορούσε δηλαδή ο τύπος στο βίντεο να παίξει και να την ανοιγοκλείνει ταυτόχρονα?

Για dive bombs ασούμε.

Και γιατί ο λαλάκας την πρίζωσε πριν την βγάλει και την ισιώσει?

Για να ακούμε τα γκριντζ γκραντζ?

 

Εμένα στο βίντεο, μου άρεσε πολύ αυτό το τζιπάκι με τον πίθηκα οδηγό, που είναι δεξιά απ' την βαλίτσα.

 

Επεξεργασμένο από fusiongtr
  • Χαχα 1

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου