Προς το περιεχόμενο

LINES & CIRCLES NEW EP (UNDERGROUND)


Vaisilis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλα τα παιδιά!

 

Κυκλοφορήσαμε αυτό τον Δεκέμβριο το πρώτο μας EP με τίτλο Underground και είπα να το μοιραστώ μαζί σας και να ακούσω γνώμες!

 

Καλές ακροάσεις λοιπόν!

 

 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, mpamps είπε

Πολύ ωραία και τα 3 τραγούδια.
Ωραία ατμόσφαιρα.
Ωραία χροιά στα φωνητικά.

Ξεχώρισα το Myself.

Καλή επιτυχία.

Σε ευχαριστώ για τον χρόνο σου και τα σχόλια σου! Να σαι καλα!

56 λεπτά πριν, kpeyos είπε

Πάρα πολύ ωραίο!!! Από μένα 10άρι

Thanks! να σαι καλα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ό,τι άκουσα μου άρεσε πολύ αλλά δε μας λες σχεδόν τίποτα αγαπητέ Βαϊσίλη. Ούτε λίγα λόγια για την μπάντα, ούτε τα μέλη, ούτε πού κυκλοφόρησε το EP και από πού μπορεί να το αποκτήσει κανείς. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Συμφωνώ 1

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Ό,τι άκουσα μου άρεσε πολύ αλλά δε μας λες σχεδόν τίποτα αγαπητέ Βαϊσίλη. Ούτε λίγα λόγια για την μπάντα, ούτε τα μέλη, ούτε πού κυκλοφόρησε το EP και από πού μπορεί να το αποκτήσει κανείς. 

Χαίρομαι που σου άρεσε! έχεις δίκιο δεν είμαι πολύ καλός στο promoting, προσπαθώ όμως!

 

Η μπάντα είναι δημιούργημα 3 ατόμων (εγώ κιθάρα, ο ντράμερ μας που γράφει τους στίχους και είχε και το όραμα γι'αυτό το σχήμα και ο πληκτράς μας που παίζει και μπάσο) και ο στόχος μας ήταν να κάνουμε κάτι σε pop dreamy στυλ (επηρεασμένοι από Still Corners για όποιος τους ξέρει).

 

Τα κομμάτια τα γράψαμε συλλογικά (ο καθένας προσέφερε τις ιδέες του, αν και συνθετικά έχω τον κύριο λόγο)

 

Κυκλοφόρησε μέσω του CdBaby και είναι διαθέσιμο για ακρόαση στο Spotify και στο Youtube (για αγορά ούτε λόγος προς το παρόν, ίσως μελλοντικά καθώς υπάρχουν και άλλα κομμάτια!)

 

Ευχαριστώ τα παιδιά που το άκουσαν ως τώρα και για τα θετικά σχόλια τους, ελπίζω να τα πούμε σε κάποιο live μας.

 

Παραθέτω και παρακάτω ta links όπου μπορείτε να μας βρείτε:

 

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Κάθε φορά που ανεβαίνει κάτι που δεν γνωρίζω- όπως και στην περίπτωση σας- πάντα έχω την αγωνία μέχρι να πατήσω το play... Τι να είναι πάλι τούτο; 

 

Αυτή η φορά είναι μια από τις πολύ ευχάριστες εκπλήξεις... 

Τα μπράβο μου.

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

56 λεπτά πριν, Vaisilis είπε

Χαίρομαι που σου άρεσε! έχεις δίκιο δεν είμαι πολύ καλός στο promoting, προσπαθώ όμως!

Βελτιώνεσαι στο promoting αλλά και πάλι με το τσιγκέλι λιγάκι. 😁

 

Υποθέτω ότι ονόματα δε θέλετε να αναφέρετε. Ακούμε όμως και μια πολύ ωραία γυναικεία φωνή. Είναι μόνιμο μέλος της μπάντας ή απλώς την καλέσατε να τραγουδήσει; Αυτό που ακούμε είναι home production ή πήγατε σε στούντιο;

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Jazzjoker είπε

Βελτιώνεσαι στο promoting αλλά και πάλι με το τσιγκέλι λιγάκι. 😁

 

Υποθέτω ότι ονόματα δε θέλετε να αναφέρετε. Ακούμε όμως και μια πολύ ωραία γυναικεία φωνή. Είναι μόνιμο μέλος της μπάντας ή απλώς την καλέσατε να τραγουδήσει; Αυτό που ακούμε είναι home production ή πήγατε σε στούντιο;

ΧΑΧΑΧΑ έχεις δίκιο αλλά εσκεμμένα δεν λέω τα ονόματα γιατί δεν ξέρω αν θέλουν οι άλλοι να αναφερθούν! (μην έχουμε και δράματα!)

 

Εγώ πάντως είμαι ο Bill kapsogeorgis (Facebook) και η φωνή είναι μόνιμο μέλος (έχει συνδράμει και στα κομμάτια άλλωστε).

 

Αυτό που ακούτε είναι home και studio (φωνές τύμπανα γράφτηκαν στούντιο).

 

Επίσης αν υπάρχει ενδιαφέρον μπορώ να αναφέρω περισσότερα και για τον κιθαριστικό εξοπλισμό που έγραψα κλπ...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Vaisilis είπε

Επίσης αν υπάρχει ενδιαφέρον μπορώ να αναφέρω περισσότερα και για τον κιθαριστικό εξοπλισμό που έγραψα κλπ...

Υπάρχει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου