Προς το περιεχόμενο

εϊ παιδί, έρχεσαι μια στιγμή....


dimsonic
Message added by BillTrantos,

Ο McCartney λέει μια ωραία ιστορία σχετικά με τον Hendrix και τον Clapton.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πέρα απ'το βίντεο, δεν μπορώ ρε φίλε να μην σχολιάσω το format του, μου τσιτώνει το νευρικό σύστημα λέμε.🤬 Μετά την υπερ-ηλιθιότητα να τραβάνε (και να ποστάρουν) βίντεο σε portrait mode, τώρα άρχισαν να καταστρέφουν κανονικά βίντεο και να τα μετατρέπουν σε portrait mode, καλή ώρα σαν το παραπάνω, με αποτέλεσμα αυτοί που μιλάνε να μένουν σχεδόν εκτός πλάνου.

Αλλά θα μου πεις νταξ, ποιος χέστηκε να δει τη φάτσα του McCartney? Εμείς τη γωνία του γραφείου του παρουσιαστή θέλουμε να βλέπουμε στο κέντρο.
Δεν παλεύεται η ανθρώπινη βλακεία στις μέρες μας...

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Waterfall-K είπε

Πέρα απ'το βίντεο, δεν μπορώ ρε φίλε να μην σχολιάσω το format του, μου τσιτώνει το νευρικό σύστημα λέμε.🤬 Μετά την υπερ-ηλιθιότητα να τραβάνε (και να ποστάρουν) βίντεο σε portrait mode, τώρα άρχισαν να καταστρέφουν κανονικά βίντεο και να τα μετατρέπουν σε portrait mode, καλή ώρα σαν το παραπάνω, με αποτέλεσμα αυτοί που μιλάνε να μένουν σχεδόν εκτός πλάνου.

Αλλά θα μου πεις νταξ, ποιος χέστηκε να δει τη φάτσα του McCartney? Εμείς τη γωνία του γραφείου του παρουσιαστή θέλουμε να βλέπουμε στο κέντρο.
Δεν παλεύεται η ανθρώπινη βλακεία στις μέρες μας...

συγνώμη, έψαξα να βρω ένα ξαπλωτό, αλλά...δεν βρήκα.

τουλάχιστον στα γρήγορα

  • Λυπάμαι 1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τίτλος είναι πάλι αυτός; 
Σε τι αφορά το περιεχόμενο, Dim? 
Πρέπει να διαβάσω για να καταλάβω;

Βάλε μια περιγραφή και για μας τους θνητούς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, MarLog είπε

Τι τίτλος είναι πάλι αυτός; 
Σε τι αφορά το περιεχόμενο, Dim? 
Πρέπει να διαβάσω για να καταλάβω;

Βάλε μια περιγραφή και για μας τους θνητούς. 

 

sorry αλλα μου βγαίνει πολύ ξενέρωτο να πω, 

"ο μακαρτνευ βλέπει τον Χεντριξ να παίζει τον λοχία με μπίξμπυ και να ξεκουρδίζει την κιθάρα και μετά ψάχνει τον κλάπτον να την κουρδίσει"

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, dimsonic είπε

"ο μακαρτνευ βλέπει τον Χεντριξ να παίζει τον λοχία με μπίξμπυ και να ξεκουρδίζει την κιθάρα και μετά ψάχνει τον κλάπτον να την κουρδίσει"

Αυτό θα έκανε για τίτλο θρεντ...😌

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

sorry αλλα μου βγαίνει πολύ ξενέρωτο να πω, 

"ο μακαρτνευ βλέπει τον Χεντριξ να παίζει τον λοχία με μπίξμπυ και να ξεκουρδίζει την κιθάρα και μετά ψάχνει τον κλάπτον να την κουρδίσει"

Εντάξει μορφωμένος άνθρωπος είσαι, με καλλιέργεια. 
 

Αν ήθελες να βάλεις λίγο χρόνο παραπάνω για να μη το πεις ξενέρωτα και να μην ξενερώνεις και εμάς με το «ε παιδι» τι τίτλο θα έβαζες;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, MarLog είπε

Αν ήθελες να βάλεις λίγο χρόνο παραπάνω για να μη το πεις ξενέρωτα και να μην ξενερώνεις και εμάς με το «ε παιδι» τι τίτλο θα έβαζες;  

Μπορούσες απλά να ξοδέψεις 59" για να δεις το βίντεο και να καταλάβεις.

  • Χαχα 1
  • Συμφωνώ 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, dimsonic είπε

 

sorry αλλα μου βγαίνει πολύ ξενέρωτο να πω, 

"ο μακαρτνευ βλέπει τον Χεντριξ να παίζει τον λοχία με μπίξμπυ και να ξεκουρδίζει την κιθάρα και μετά ψάχνει τον κλάπτον να την κουρδίσει"

 

 Μου θυμησες ανεκδοτο:

 

 Ένα Ινδιάνος μπαίνει στο ληξιαρχείο και λεει στον υπάλληλο:

 

- θέλω να αλλάξω το όνομά μου!

 

-Τι όνομα έχεις; ρωτα ο υπάλληλος.

 

- Πέτρα που ξεκολλάει από την κορυφή του βουνού, κατρακυλάει στην πλαγιά και πέφτει μέσα στη λίμνη!

 

- Και πώς θέλεις να λέγεσαι;

 

- Πλάτς!

  • Χαχα 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, MarLog είπε

Εντάξει μορφωμένος άνθρωπος είσαι, με καλλιέργεια. 
 

Αν ήθελες να βάλεις λίγο χρόνο παραπάνω για να μη το πεις ξενέρωτα και να μην ξενερώνεις και εμάς με το «ε παιδι» τι τίτλο θα έβαζες;  

 

φίλε θα το πω απλά, αν είναι να σκέφτομαι τι θα βάλω για να καταλάβει κάποιος εκ των προτέρων τι λέει ένα σορτ του ενός λεπτού και μάλιστα να χαλάσει όλη την ουσία του βίντεο ως σπόϊλερ, δεν αξίζει τον κόπο.

Στο κάτω κάτω στο άκουσα είδα το έβαλα, μάλλον στο περι ανέμων έπρεπε.

 

να στο πω και αλλιώς, αν δεν έβαζα αυτόν τον τίτλο πιθανότατα οι μισοί εδώ μέσα δεν θα το κλικάρανε. Συνεπώς χάνει τραφικ το νοιζ.

Ετσι υπάρχει ένα μυστήριο....

 

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • πριν Slew Rate κλείδωσε το θέμα
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου