Προς το περιεχόμενο

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν βάζω τον δείκτη του ποντικιού πάνω από το nickname μου χωρίς να κάνω κλικ ανοίγει μια μικρή περίληψη του προφίλ μου. Εκεί κάτω κάτω αναφέρει ''3 πόντοι ποινής'', δεν ξέρω αν μπορούν να το δουν άλλοι. Θέλω να ρωτήσω πως τους απέκτησα και στους πόσους πόντους καίγομαι? Με είχαν κάνει μπαν πριν μερικούς μήνες για off topic... Γενικά πως λειτουργεί το πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
9 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Όταν βάζω τον δείκτη του ποντικιού πάνω από το nickname μου χωρίς να κάνω κλικ ανοίγει μια μικρή περίληψη του προφίλ μου. Εκεί κάτω κάτω αναφέρει ''3 πόντοι ποινής'', δεν ξέρω αν μπορούν να το δουν άλλοι. Θέλω να ρωτήσω πως τους απέκτησα και στους πόσους πόντους καίγομαι? Με είχαν κάνει μπαν πριν μερικούς μήνες για off topic... Γενικά πως λειτουργεί το πράγμα

Κάνε έφεση! 😄

Αν και μοδεράτορας, δεν έχω ιδέα.

Ελπίζω να βοήθησα.🤪

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, LK είπε

Κάνε έφεση! 😄

Αν και μοδεράτορας, δεν έχω ιδέα.

Ελπίζω να βοήθησα.

Πιο πολύ ρώτησα τους χρήστες μήπως ξέρει κανείς, διαφορετικά δεν νομίζω να πάρω απάντηση, αυτήν την εντύπωση έχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
2 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Πιο πολύ ρώτησα τους χρήστες μήπως ξέρει κανείς, διαφορετικά δεν νομίζω να πάρω απάντηση, αυτήν την εντύπωση έχω

Νομίζω, αν δεν κάνω λάθος, στους 30 πόντους καίγεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Για να πω την αλήθεια, κοίταζα πρόχειρα τα... κατάστιχα και δεν σε είδα μέσα. Χμμμ...

16 λεπτά πριν, LK είπε

Αν και μοδεράτορας, δεν έχω ιδέα.

Το αυτό.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Μόλις τώρα, Terry RoscoeBeck5 είπε

Για να πω την αλήθεια, κοίταζα πρόχειρα τα... κατάστιχα και δεν σε είδα μέσα. Χμμμ...

Το αυτό.

Πρέπει να καθίσουμε να διαβάσουμε τις εγκυκλίους  μου φαίνεται......γέροντα.

Και εγώ δεν βλέπω και χωρίς γυαλιά πρεσβυωπίας 😁

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
28 λεπτά πριν, Άγιος είπε

Όταν βάζω τον δείκτη του ποντικιού πάνω από το nickname μου χωρίς να κάνω κλικ ανοίγει μια μικρή περίληψη του προφίλ μου. Εκεί κάτω κάτω αναφέρει ''3 πόντοι ποινής'', δεν ξέρω αν μπορούν να το δουν άλλοι. Θέλω να ρωτήσω πως τους απέκτησα και στους πόσους πόντους καίγομαι? Με είχαν κάνει μπαν πριν μερικούς μήνες για off topic... Γενικά πως λειτουργεί το πράγμα

 

Είχες 3 πόντους ποινή από τον Αύγουστο. Αναιρέθηκαν.

 

Μέχρι τους 30 πόντους δεν γίνεται κάτι, είναι απλά προειδοποίηση.

 

Στους 30 πόντους μπαίνει σε κατάσταση moderation το προφίλ. δηλαδή ότι ποστάρεις περνάει από έλεγχο. Προφανώς για περιπτώσεις που απαιτείται.

 

Στους 50 πόντους γίνεται ban.

  • Like 1
  • Ευχαριστώ 4

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
7 λεπτά πριν, LK είπε

Πρέπει να καθίσουμε να διαβάσουμε τις εγκυκλίους  μου φαίνεται......γέροντα.

Και εγώ δεν βλέπω και χωρίς γυαλιά πρεσβυωπίας 😁

Έψαχνα πρόσφατες αναφορές κ. συνήγορε. Αλλά δεν επεκτάθηκα πέραν του τελευταίου διμήνου 😄

  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
1 λεπτό πριν, gkourmoul1 είπε

 

Μετά από κάποιο διάστημα έχουμε μηδενισμό στο κοντέρ?

Ανάλογα, είναι στη κρίση του moderator αν θα αφαιρέσει πχ 3 πόντους ποινή που θα λήξουν σε 2 ημέρες ή σε 10 ημέρες ή δεν θα λήξουν ποτέ. Εξαρτάται από τη περίπτωση.

 

 

  • Ευχαριστώ 1

https://www.bigfootsound.com | Studio Ηχογραφήσεων | Metal, Rock, Jazz, Acoustic, Electronic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου