Προς το περιεχόμενο

SCOTT HENDERSON "Τα ξύλα παίζουν ρόλο στον ήχο της κιθάρας"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, LK είπε

E μου άλλαξες το μπάτζετ !

Εσύ ξεκίνησες πρώτος. Είπα μέχρι 100.

  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι καλυτερο ηχο απο την Chapin Tele του Josh Smith που ποιος ξερει ποσα χιλιαρικα κανει (2000 μεταχειρισμενη τη βρηκα).
Καλα, δικαιολογειται γιατι ειναι και tele.
Kαι απο την Lp του Kirk Fletcher.

 

 

.

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, Spyros Delta είπε

Άσε που Δεν δικαιολογειται γιατι ειναι και tele και νομοτελειακά τις τρώνε για πρωινό τις strat οι tele ηχητικά, τι είναι το χέρι ρε παιδί μου...

Κορεκτεντ 😅

Επεξεργασμένο από Superfunk

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερη μπαρούφα απο επαγγελματία δεν εχω ακούσει για ηλεκτρική.Εκτός κι αν ειναι μερος κάποιου marketing..ούτε ακουστική να ήταν...έλεος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Georger είπε

Μεγαλύτερη μπαρούφα απο επαγγελματία δεν εχω ακούσει για ηλεκτρική.Εκτός κι αν ειναι μερος κάποιου marketing..ούτε ακουστική να ήταν...έλεος!!!

Κοίτα εδώ περίπου στο 11ο λεπτό και άλλος επαγγελματίας λέει μπαρούφες. Άσχετοι όλοι

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Georger είπε

Μεγαλύτερη μπαρούφα απο επαγγελματία δεν εχω ακούσει για ηλεκτρική.Εκτός κι αν ειναι μερος κάποιου marketing..ούτε ακουστική να ήταν...έλεος!!!

 

Που να ακούσεις και το Bonamassa δηλαδή θα βγάλεις φλύκταινες 😂 γενικά μη δίνεις σημασία δεν ξέρουν αυτοί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mου αρέσει που όλοι (...καλά όχι όλοι...!), ακούτε τα ξύλα, που είναι κάτω-κάτω, με πόσα (άραγε) χέρια αστάρι από πάνω, με πόσα (άραγε) χέρια μπογιά, με πόσα (άραγε) χέρια λούστρο ( poly-nitro?), με πόσα (άραγε) χέρια κρέμες για να γυαλίζει.... και ακόμα ακούτε τα ξύλα? Τι να πει το καημένο το ξυλαράκι☺️

 

ΥΓ. Προφανώς και μιλάμε για ηλεκτρικά όργανα, έτσι?

Επεξεργασμένο από marathon

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, Αρχή Διαλόγου είπε

Κοίτα εδώ περίπου στο 11ο λεπτό και άλλος επαγγελματίας λέει μπαρούφες. Άσχετοι όλοι

 

 

 

Γενικά πολύ ασχετοσύνη πέφτει...😂

 

26 λεπτά πριν, marathon είπε

Mου αρέσει που όλοι (...καλά όχι όλοι...!), ακούτε τα ξύλα, που είναι κάτω-κάτω, με πόσα (άραγε) χέρια αστάρι από πάνω, με πόσα (άραγε) χέρια μπογιά, με πόσα (άραγε) χέρια λούστρο ( poly-nitro?), με πόσα (άραγε) χέρια κρέμες για να γυαλίζει.... και ακόμα ακούτε τα ξύλα? Τι να πει το καημένο το ξυλαράκι☺️

 

ΥΓ. Προφανώς και μιλάμε για ηλεκτρικά όργανα, έτσι?

 

Δεν ξέρουν αυτοί, Vai Henderson και λοιποί τυχάρπαστοι. Και γενικά για ιατρικές συμβουλές δεν ξέρουν οι χειρουργοί, απλά ρωτάμε στο καφενείο και θεραπευόμαστε μόνοι μας 

 

Βρήκα κι άλλον άσχετο επιδημία έχει πέσει 😂 και ο Guthrie στο club.

 

https://blog.charvel.com/2019/09/guthrie-govan-talks-tone-with-premier-guitar/

 

Μάλλον κάποια συνομωσία είναι, ίσως μας ψεκάζουν. Αυτά δεν τα δείχνει η τηλεόραση 😂

Επεξεργασμένο από Mixolydianb9b13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως παιδιά θυμάμαι από παλιά λογαριασμούς χρηστών πωρωμένους με τα ξύλα, εννοώ ότι δεν μου φαίνεστε καινούριοι χρήστες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
8 λεπτά πριν, Άγιος είπε

λογαριασμούς χρηστών πωρωμένους με τα ξύλα

Νομίζω ότι το ξεπεράσαμε - και βάζω εμένα πρώτο.

Αυτό που πλέον μας ενδιαφέρει (και νομίζω ότι ομιλώ εκ μέρους της συντριπτικής πλειονότητας των... γερόντων του forum), είναι το βάρος. 

Όσο λιγότερα τα κιλά, τόσο πιο καλά - του οργάνου και ουχί της μπάκας... 😄

  • Like 1
  • Χαχα 1

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου