Προς το περιεχόμενο

Motif και μνήμη



Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

68 ευρώ ... σαχλαμάρες λεει. Πήγα στο κατάστημα τις παράγειλα Δευτέρα και σήμερα Πεμπτη μεσημέρι τις είχα στα χέρια μου. 34 ευρώ η μια (256 MB) . Tις δοκίμασα και δουλεύουν μια χαρα, έκανα μερικά resamples.

www.myspace.com/thekilon

www.soundclick.com/kilon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την πήρα τη μνήμη (2x256) απο τα Multirama την τοποθετησα στο ΜΟΤΙΦ και δουλεύει μια χαρά. Kαι πάλι ευχαριστώ macron. Εχω αρχίσει να γεύομαι την μαγεία του resample.

 

Nα΄σαι καλά .

Πάντως το MotifES είναι πολύ δυνατό μηχάνημα και όσο περνάει ο καιρός όλο και θα ανακαλύπτεις πράγματα . Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι οι μεγάλοι χρόνοι φόρτωσης από τη USB . Είναι ίσως το μόνο που ζηλεύω από το XS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

Συγγνώμη δερβίσια όταν λέτε ότι το 1 gb είναι ακριβό πόσο εννοείτε;

 

Γιατί στο ebay βρωμάει ο τόπος με 140$:

 

http://cgi.ebay.com/1GB-RAM-MEMORY-for-YAMAHA-MOTIF-XS-6-7-8-XS6-XS7-XS8-MB_W0QQitemZ270131875448QQihZ017QQcategoryZ38091QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

:twisted: :P :lol: :) :D

 

Μην ψυρίζετε τη μαϊμού. Αν χρειάζεστε κάτι και σας φαίνεται ακριβό εδώ σίγουρα θα το βρείτε έξω φθηνότερα...

 

Παράδειγμα: ήθελα να πάρω την επέκταση Orchestra PCM 06+07 για το Triton Rack μου και μου ζητούσαν εδώ 350€. Σας πληροφορώ ότι μόλις παρέλαβα από Αυστραλία (μέσα σε 10 ημέρες) την Orchestra και την Dance PCM 04 για 303€ μαζί με τα ταχυδρομικά και τα έξοδα εμβάσματος!!

 

Καλό, έεεεεε;;!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου