Προς το περιεχόμενο

Βίντεο τεστ με νέο τρίποδο


gkourmoul1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα σήμερα το τριποδάκι/βάση για το κινητό και το έριξα στις ηχογραφήσεις....

 

https://www.e-shop.gr/4smarts-tripod-loomipod-mini-led-lamp-for-smartphones-black-p-PER.521618?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAt5euBhB9EiwAdkXWOxzWnV4SQbXeTbWKEbp-U6CgGJiS3-UPceBx-PTLq5SNrnth9gTRgxoC3MoQAvD_BwE

 

 

PER.521618.jpg.c1be1368d0269437f034339f7d17b308.jpg

 

 

 

 

Αυτήν την έκανα μόλις τώρα, σε σκοτεινό δωμάτιο και με ρυθμισμένη τη φωτεινότητα του δακτυλιδιού στο ελαχιστο.

 

 

 

 

 

Αυτή την έκανα το μεσημέρι (αποτυχημενη εκτέλεση ενός κομματιού μου), και είχα τέρμα τον φωτισμό. Είναι η πρώτη φορά που φαίνονται τα νερά από τo σώμα της prs....

 

 

 

 

 

  • Like 9

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, bouzoukleri είπε

Στους τοίχους επιθυμούμε περισσότερα εικαστικά.

😊

 

Η μάνα μου όλη την ώρα μπογιαντίζει καμβάδες, και μου τους φέρνει σπίτι (στο δικό της δεν χωρά αλλους) 😁

  • Like 1

Γιώργος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Αυτά τα budget ringlights κάνουν δουλίτσα. 

Είσαι όμως έτοιμος για το επόμενο βήμα...φωτιστικά 😆

Τα ring lights ή μετά τα Beaty rings η beauty dishes  είναι αμιγώς για πρόσωπο πορτραίτα.

Για να φέρνουν το κεφάλι μπροστά (δημιουργώντας μια σκιά κάτω από το πηγούνι) και φωτιζωντας το ομοιόμορφα. 

Χρήσιμο γκατζετακι άμα θες να δείχνεις και φάτσα. 😆

Άμα θες να φέξουμε μόνο κιθάρα ή συνολικά τον χώρο για το βιδεον,  θα πάμε αλλού. 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου