Προς το περιεχόμενο

Τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

riotshield

Καλεσμα για μηνυση ειναι το ποστ σου η διαφημηση (δελτιο τυπου),για τους ΑΜΜΟΣ????

Μας λες τα ονοματα τους,την εταιρια τους ολα βεβαια σε στυλακι αντιγραφης του δελτιου τυπου τους.

Γιατι δεν τους μηνυεις εσυ και το κανεις (???) θεμα????

Συμφωνω με τον Wow! οτι χρειαζεσαι μηνυση γιατι παιζεις ασχημα με την νοημοσυνη μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

:lol:

copy/paste απο αυτο το link εκανα

http://new.e-go.gr/music/article.asp?catid=6486&subid=2&pubid=465213

είναι το πρωτο search result στο google για ammos cosmote.

 

όσον αφορά τη μήνυση, αστειευόμουν, δεν είναι δικιά μας δουλειά άλλωστε. σκοπός του post ήταν απλά να επισημάνω στην εδώ κοινότητα των μουσικών/μουσικόφιλων κάτι που χρήζει αποδοκιμασίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσως με απασχολει απο που εκανες copy paste και απο που ειναι το search result.Μου μυριζει νεοελληνικη κουτοπονηρια και καποιο ειδος αποτυχημενης και καλα "εξυπνης" γκριζας διαφημισης.Κατι σε alternative (???) κουμπαρια, τυπου.Αλλιως τι μας νοιαζει εμας,ποιοι ειναι οι παγκοσμιως αγνωστοι,πως τους λενε,ποιος τους εκανε την παραγωγη και ποια τραγουδαει και ποτε περιοδευουν και που????????? Δε με πειθεις φιλε για τις αγνες σου προθεσεις.Sorry :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
όσον αφορά τη μήνυση' date=' αστειευόμουν, δεν είναι δικιά μας δουλειά άλλωστε. [/quote']

 

Γι αυτό, έχε υπ'όψη σου ότι οι οποιοιδήποτε Αμμος μπορούν σε μια δημοκρατική κοινωνία να μηνύσουν εσένα για δυσφήμιση.

 

Εφ'όσον δεν είσαι σίγουρος για τα γραπτά σου, ας αποφύγουμε, σαν Noiz, τους "κίτρινους" τίτλους, όταν δεν στηρίζονται από ΕΠΩΝΥΜΗ καταγγελία κια δεν είναι διασταυρωμένη είδηση.

 

Γι αυτό σου προτείνω ν' αλλάξεις τον τίτλο γιατί θα το κάνω εγώ.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαινω γιατι τοση επιθεση προς τον riotshield!!Λεει το προφανες οτι το κομματι ειναι κατακλεμμενο και όλοι προστατευετε τον κλεφτη!Το μονο που εχω να προσθεσω σε αυτη την υποθεση ειναι οτι το pure narcotic εχει κατακλαπει στο παρελθον και απο την Ευριδικη (νομιζω μαζι με τον Κοργιαλα).Φυσικα δεν ειναι για μηνυση η υπόθεση,απλά δεν καταλαβαίνω όταν βρίσκεται ένας ανθρωπος να πει το σωστό πως πέφτουν όλοι πάνω του χρησιμοποιώντας ως τεκμήριο την δυσλειτουργία του νομοθετικού συστήματος σε τέτοια ζητήματα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχυουν τα περι πνευματικης κλοπης,πραγμα που δεν γνωριζω γιατι δεν εχω ακουσει το κομματι τους,αντι να τους κραξει,βαζει λινκ να ακουσουμε το κομματι τους (το κλεμμενο κατα την αποψη του) και ολο το δελτιο τυπου τους??? Τι να πω τωρα.Αν δεν συνενοηθηκαμε μεχρι τωρα,δεν νομιζω οτι θα συμβει ουτε και τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Πρέπει να τεκμηριώνεις αυτό που λες όταν υπόκειται στις διαταξεις του νόμου.

 

Αυτά στο Noiz. Και φυσικά σε ότι πιάνει το μάτι μας. Αλλοιώς πήγαινε στα κανάλια να μοιράζεις υποψίες ανώνυμα.

 

Δεν θ' απολογηθώ και για τα αυτονόητα.

 

Απλά ο riotshield δεν έλεγξε καν αν οι Αμμος (που ούτε ξέρω αυτούς ή το τραγούδι) αναφέρουν για την εκτέλεση ότι πρόκειται για δικό τους ή διασκευή.

 

Μη το συνεχίσουμε.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά στο Noiz. Και φυσικά σε ότι πιάνει το μάτι μας. Αλλοιώς πήγαινε στα κανάλια να μοιράζεις υποψίες ανώνυμα.

 

Σε μενα απευθυνεσαι :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά ο riotshield δεν έλεγξε καν αν οι Αμμος (που ούτε ξέρω αυτούς ή το τραγούδι) αναφέρουν για την εκτέλεση ότι πρόκειται για δικό τους ή διασκευή.

 

ισως να έχω ελέγξει... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου