Προς το περιεχόμενο

BLUES WIRE "ONGOING" (new studio album)


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru
1 ώρα πριν, Waterfall-K είπε

Hammond A100 είναι αυτό μπροστά κ' στα αριστερά σου Ηλία?🤔

Θα σε γελάσω αν και νομίζω πως ναι, έχει πράμα εκεί μέσα.

  • Like 1

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru
7 ώρες πριν, ez είπε

Αν μπορούσες να ξέρεις πώς άκουγα όταν τραγουδούσα θα με δικαιολογούσες, μη σου πω θα με τράταρες και τσαγάκι με οίκτο. Όλοι μας χωρίς ακουστκά, ένα μικρό μόνιτορ μόνο. Εξεπλάγην που δεν φαλτσάρω περισσότερο...αλλά ναι, έχεις ένα δίκιο, τον τελευταίο χρόνο ειδικά νοιώθω την κούραση να με βαραίνει κάπως...oh well

 

σε καταλαβαίνω απόλυτα... επειδή όμως ουδέν κακόν αμιγές καλού, θεωρώντας ότι ένα μέρος του feeling που εισπράττει ο ακροατήςι οφείλεται και σ αυτό, ας πούμε ότι κάνατε ένα πειραματικό "after cotton plantation simulation" που πέτυχε...🙂

 

στα σοβαρά όμως ένα τεχνοκρατικά άψογο περιβάλλον δεν θαταν σώνει και καλά καλύτερο... η τεράστια πια εμπειρία σου νομίζω ότι συνηγορεί σε αυτό... θα μπορούσε να είσαι μετά από κούρα σε spa στα Westlake κλεισμένα για πάρτι σας 3 μήνες και το αποτέλεσμα να ήταν ξενέρωτο...😉

  • Συμφωνώ 1

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, noe13 είπε

Επειδή είμαι στραβουλιακας είναι δίσκος ή cd? 

CD. Δεν υπήρχε επιλογή αλλης φυσικής μορφής.

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηλία μου σόρυ, το είδος της μουσικής δεν το αντέχω, θυμάμαι βέβαια ένα βράδυ, κάπου πίσω απ τη Πανόρμου αρχές 80 σαν γκανγκ που σας είχα δει, όπως και Σαλονίκη π.χ.

Πάντως ήθελα να πω, πως τα τελευταία 2 χρόνια πάω στούντιο, χωρίς πρόβες, χωρίς τπτ🥳 μαζεύω μερικούς φίλους και παίζουμε κι όπου βγει🥸

Ο ηχολήπτης κάνει ραφ μιξ, καμιά φορά, μπορεί να αλλάξουμε κάτι ή να προσθέσουμε.

Το σύστημα είναι ιντζέκτιον, προτείνω ανεπιφύλακτα, συνέχισε το, ο χαβαλές μένει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου