Προς το περιεχόμενο

LOGIC PRO X OVERLOAD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, Jazzombie είπε

Αρα το πόρισμα ειναι οτι έφταιγε το λειτουργικό;

Πρακτικά, όλα τα καινούργια λειτουργικά είναι πιο "βαρειά" από τα προηγούμενα. Φαίνεται ότι το Sonoma καταναλώνει πιο πολλούς πόρους. Μου κάνει πάντως εντύπωση το ολο σκηνικό

  • Like 1

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Να πω επίσης οτι ολα τα plugins τα διέγραψα τελείως απο προχθές και έτρεχα το Logic μόνο με τα «μαμίσια».Οταν λέω τελείως δεν εννοώ μονο απο plugin manager,τα διέγραψα απ’το σύστημα εντελώς και το πρόβλημα συνεχιζόταν.Σε διάφορα forums που ψάχτηκα κάποιοι με το το ίδιο πρόβλημα έλεγαν για το λειτουργικό Sonoma κατι διαφορα δεν συγκράτησα και πολλά γιατι κόντευα να πάθω ανεύρυσμα.Μπορώ να παραθέσω εδώ το thread αν το βρω.Σε παλαιότερα threads εδω κ εκει που βρηκα αλλοι είχαν το ιδιο προβλημα με Monterey ή Big Sur.Τι να πω ρε παιδια 🤷‍♂️🤷‍♂️

Επεξεργασμένο από Jazzombie
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, marathon είπε

Μου κάνει πάντως εντύπωση το ολο σκηνικό

Δεν ξέρω αν χρησιμοποιείς το Logic,αλλά αν κάνεις μια μικρή έρευνα στο YouTube θα δεις οτι είναι πολυ συχνό φαινόμενο χρόνια τώρα.Εγω δεν ήξερα δεν γνώριζα καν την ύπαρξη αυτού του προβλήματος τωρα το έμαθα 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Jazzombie είπε

Δεν ξέρω αν χρησιμοποιείς το Logic,αλλά αν κάνεις μια μικρή έρευνα στο YouTube θα δεις οτι είναι πολυ συχνό φαινόμενο χρόνια τώρα.Εγω δεν ήξερα δεν γνώριζα καν την ύπαρξη αυτού του προβλήματος τωρα το έμαθα 😁

Δεν χρησιμοποιώ το Logic....γιατί δεν το χρειάζομαι!!!😀 Χρησιμοποιώ όμως τα τελευταία 25 χρόνια το Garageband με άπειρα layers και άπειρα AU (VST δεν υπάρχουν στην Apple), όπως καταλαβαίνεις σε διαφορετικά μηχανήματα, χωρίς κανένα πρόβλημα.

  • Like 1

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, marathon είπε

Δεν χρησιμοποιώ το Logic....γιατί δεν το χρειάζομαι!!!😀 Χρησιμοποιώ όμως τα τελευταία 25 χρόνια το Garageband με άπειρα layers και άπειρα AU (VST δεν υπάρχουν στην Apple), όπως καταλαβαίνεις σε διαφορετικά μηχανήματα, χωρίς κανένα πρόβλημα.

Εχω μια ιδιαίτερη αγάπη για το GarageBand!Η πρώτη μου apple συσκευή ήταν ενα iPad mini και τα πρώτα μου βήματα ας πούμε τα έκανα εκεί με synths κ τέτοια.Εχει μεγαλη θέση στην καρδιά μου το GarageBand🤘

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mpamps είπε

Περισσότερς πιθανότητες θα εδινα στον συνδυασμό του Sonoma με την version των Waves plugins που έχεις κάνει install.

Τα ειχα διαγράψει εντελώς.Και κατι αλλο που δεν ανέφερα οταν ηρθε το Mac mini εκανα transfer με migration assistant απτο MacBook στο Mac mini 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου