Προς το περιεχόμενο

Έχετε δουλέψει με ΠΑΡΑΓΩΓΟ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

25 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Αν διαβάζω άσχημα πράγματα για τους ΠΥΞ ΛΑΞ θα ζητήσω τη διαγραφή του λογαριασμού μου από το φορουμ, δεν πάει άλλο δηλαδή 😡

Μου φαίνεται δεν έχει ΠΥΞει το μυαλό σου ακόμη. 

  • Χαχα 3

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Nestoras είπε

Μου φαίνεται δεν έχει ΠΥΞει το μυαλό σου ακόμη. 

Δινω δέκα χρόνια απ τη ζωή μου για να γυρίσω  πισω στο χρονο και να είμαι στο αμάξι με εκείνο το κορίτσι, τοτε, 19 χρόνων που τους ακούγαμε από την κασέτα. Εκείνο το κορίτσι που μετά το άφηνα και πήγαινα και έπαιρνα το άλλο κορίτσι γιστι τις είχα δύο και τρεις τέτοιο όμορφο παιδί που ήμουν. 🤣 Και αμα μου έκαναν θέμα εοειδη είχα πολλές, τους έλεγα. Ότι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Superfunk είπε

Πάντως είναι άδικο να τα ισοπεδώνουμε όλα και να λέμε ότι δεν υπάρχουν παραγωγοί στην Ελλάδα,που δεν φέρνουν μόνο καφέδες.

Δέν ξέρω σε ποιόν αναφέρεσαι.Εβγαλές πόρισμα απο τα λεγόμενα μου για κάτι τέτοιο?

Και βάλε τον άλλο απο τρύπες.

 

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, cos_dr είπε

Δινω δέκα χρόνια απ τη ζωή μου για να γυρίσω  πισω στο χρονο και να είμαι στο αμάξι με εκείνο το κορίτσι, τοτε, 19 χρόνων που τους ακούγαμε από την κασέτα. Εκείνο το κορίτσι που μετά το άφηνα και πήγαινα και έπαιρνα το άλλο κορίτσι γιστι τις είχα δύο και τρεις τέτοιο όμορφο παιδί που ήμουν. 🤣 Και αμα μου έκαναν θέμα εοειδη είχα πολλές, τους έλεγα. Ότι αξίζει, πονάει και είναι δύσκολο 🤣🤣🤣🤣🤣

Εγώ μια φορά είχα δει ένα απο αυτους στην παραλία.Τον κοιτούσα,το ίδιο και αυτός.

 

Σε κάποια στιγμή τον πλησιάζω,σου λέει αυτός θαυμαστής,γυρνάω και του λέω,φίλε θα βάψεις σήμερα γιατί έχω σκοπό να βουτήξω?

 

 

 

  • Χαχα 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το συγκρότημα και αυτές οι εποχές ήταν προνόμια που ζήσαμε. Γι αυτό όταν πεθαίνω θα τους πω. Μη στεναχωριέστε για εμένα, να χαίρεστε και να είστε υπερήφανοι γιστι έζησα προνομιούχος. ΠΥΞ ΛΑΞ και Ανδρέας Παπανδρέου για πάντα ❤️❤️❤️❤️

  • Χαχα 1

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
33 λεπτά πριν, MGs είπε

Εβγαλές πόρισμα απο τα λεγόμενα μου για κάτι τέτοιο?

Oχι δεν αναφέρομαι σε εσένα,στον ισχυρισμό των περισσότερων σε αυτό το νήμα ότι δεν υπάρχουν παραγωγοί στην Ελλάδα αλλά μόνο καφετζήδες .

Φυσικά και υπάρχουν κανονικοί παραγωγοί.

Επεξεργασμένο από Superfunk
  • Like 1

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

Oχι δεν αναφέρομαι σε εσένα,στον ισχυρισμό των περισσότερων σε αυτό το νήμα ότι δεν υπάρχουν παραγωγοί στην Ελλάδα αλλά μόνο καφετζήδες .

Ανθρωποι υπάρχουν,μουσική βιομηχανία δέν υπάρχει και πραγματικά,δέν υπήρξε ποτέ.

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, cos_dr είπε

Δηλαδή εγώ που τους λάτρεψα είμαι ανίδεος μουσικά 😞 Με στεναχωρείς και είμαι και στο σπίτι στην Εύβοια τώρα και θα βάλω να ακούσω γιατί πληγώθηκα με αυτά που μου λες 😢😢

Τώρα είναι η ευκαιρία να τον τσιμεντώσεις, τώρα που σε πλήγωσε

  • Χαχα 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Τώρα είναι η ευκαιρία να τον τσιμεντώσεις, τώρα που σε πλήγωσε

Είναι συμπατριωτης. 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου