Προς το περιεχόμενο

Έχετε δουλέψει με ΠΑΡΑΓΩΓΟ;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Ήπιαμε, όχι κι έτσε

Κατάλαβα, προτιμάς πιο μικρούς, ζεστούς χώρους, όπου η επικοινωνία με το κοινό είναι άμεση...😌

 

image.thumb.jpeg.e379e34e7ee1861636f474ffde456582.jpeg

 

  • Χαχα 1

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω κατι σε πιο γηπεδισιο θελει


2-TheFall1982(2).jpg.c60b1bbcf1afae0e0b809438966097f5.jpg

(Μεσα ημανε)

 

Επεξεργασμένο από Spyros Delta
  • Like 1
  • Ευχαριστώ 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

@Σαμη Παραγκα

Μάστορα είπαμε να είναι μεγάλο το delay, αλλά ημάρτονε δηλαδής...

Πέρασε μια εβδομάδα 😄

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, Spyros Delta είπε

Νομιζω κατι σε πιο γηπεδισιο θελει


2-TheFall1982(2).jpg.c60b1bbcf1afae0e0b809438966097f5.jpg

(Μεσα ημανε)

 

Δεν ημπορώ να καταλάβω πως γίνεται να ήταν ΄΄ολοι΄΄ σε αυτό το λίβε και να έχει αυτή τη κατάντια η σημερινή μουσική .

Μέχρι στιγμής έχουμε ένα ντέφι και μια κιθάρα και δεν ημπορώ να αμφισβητήσω τη παρουσία τους, απλά έχουμε διαφορετικές προσλαμβάνουσες.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, Terry RoscoeBeck5 είπε

@Σαμη Παραγκα

Μάστορα είπαμε να είναι μεγάλο το delay, αλλά ημάρτονε δηλαδής...

Πέρασε μια εβδομάδα 😄

ΜΟΝΟ ριβερμπ.

Επίσης Ήμαρτόνε, μάθε τη γλώσσα

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Χαχα 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Δεν ημπορώ να καταλάβω πως γίνεται να ήταν ΄΄ολοι΄΄ σε αυτό το λίβε και να έχει αυτή τη κατάντια η σημερινή μουσική .

Σαν μπάσταρδο του Greg Sage που είμαι,θα ήθελα να σου πώ ότι προσπαθούμε,αλλά χεστήκανε αν τα φτιάχνουμε η τα τροποποιούμε μόνοι μας,αν δίνουμε σημασία σε λάμπες κ μικρόφωνα,να μην ακουγόμαστε όλοι το ίδιο και άν η μουσική μας θέλει κάτι να πεί.

 

Ολοι κοιτάζουν το ποιός παίζει πιο γρήγορα παρτηζοτούρες απο νόντες και κάνει ακροβατικά και άλλες τέτοιες παπάτζες.

 

Σταμάτα να κλαίς,θα με πάρουν και εμένα τα ζουμιά,όταν θα κάνεις το πάρτυ θα έρθω με εγγλεζάκια να σου παρουσιάσω το when its over και αυτό απο κάτω,3 ακόρντα και σολο σε 4 νότες,με έναν vox 10 σε στεροειδή,το αυγό/χειροβομβίδα να παίρνει ήχο,μια λαμπάτη προενίσχυση που μου την έχει παίξει 2 φορες το ρεύμα και πετάλια που κανένα δέν μου κόστισε πάνω από 30 ευρώ για να φτιάξω και μπορώ να σου εγγυηθώ 3 πράγματα,θα πάς πίσω 10 μέτρα,θα γίνεις 10 χρόνια νεότερος και το άλλο πρωί θα βγείς με μοικάνα διασποράς.😘❤️

 

 

Επεξεργασμένο από MGs
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

Ζούπερ το άσθμα, αλλά με θυμίζει cure

Μπράβο

Ευχαριστώ.Γενικά το project με το εν λόγο όνομα αυτό έχει σκοπό,να θυμίζει μέν άλλες εποχές,χωρίς να βεβηλώνει και να ακούγεται σάν φτηνή αντιγραφή,αφού θα διαφοροποιείται.

 

Εχεις δοκιμάσει ποτέ κάποια γεύση,κάποια μυρωδιά,μία εικόνα που σου θύμισε στιγμιαία την παιδική σου ηλικία?Αυτός είναι ο σκοπός και το βασικό ζητούμενο.

Η αναβίωση της ατμόσφαιρας,που εγώ δέν βίωσα λόγο ηλικίας,αλλά θα ήθελα πολύ.

 

Ωραία φώτο σπύρο και ένας φίλος στο νησί κάτι τέτοιες παλιατζούρες μαζεύει,αλλά αυτός δέν κινδυνεύει να ανατιναχτεί σαν και εμένα.

 

 

 

Joe.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Καλή του ώρα του Αντωνάκη που τον θυμήθηκα, του έλεγες τι παίζει επαέ , πήγαινε στη κουζίνα να μην αποσπάται η προσοχή του και γύρναγε και στο σέρβιρε...

   Κάποτε προσπάθησε να παίξει το when it's over με τη μπαντούλα του που έπαιζε και ο ντράμερ μου και ο μπασίστας μου

Ρε Αντωνάκη, ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΟΤΑ τπτ αυτός, μέχρι και με ηχολήπτες τσακώθηκα

ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΜΠΟΤΑ όπως και πολλά του Γρηγόρη. Αν βάλεις το κομμάτι χάθηκε απ τ' αποδυτήρια

Τον είδα το Γρηγοράκι μου, τρεις μέρες σερί το 87? δεν θυμάμαι

Τις 2 πρώτες ο ήχος ήταν μάπα, τη τρίτη κατά τα γραφάς έφυγα σηκωτός απ την Αυτοκίνηση πως διάολο τη λέγανε

Στο τέλος, άφησε το sg δίπλα στο Μάρσαλ με τέζα τα ποτενσιόμετρα και έπαιζε μόνο του, υποθέτω πως αν είχε μείνει ανοιχτός ο ενισχυτής και η κιθάρα, θα έπαιζαν ακόμα και σήμερα μόνα τους

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)

Βασίλης τύμπανα-κρουστά

Πλήκτρα ανάμεσα σε Σιαχάμη-ΚΟΖΔΡ, πέρασμα στο πιάνο θα κάνει και ο Atreou

Μπάσο ? Πρέπει να παρακαλέσεις παλιοπετούγια τα λεφτά δεν βγαίνουν με απευθείας αναθέσεις

Κιθάρα Δέλτας αφού πήγε και Fall δικαιωματικά κι ας φέρει και τη PRS

ΤΡΙΟ ΠΝΕΥΣΤΏΝ, θα ανακοινωθεί.

Η συναυλία θα γίνει, είτε καλοκαίρι στο Λυκαβηττό, είτε στο Γκαγκάριν χειμώνα  του 26

 

Επεξεργασμένο από Σαμη Παραγκα
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου