Προς το περιεχόμενο

Μαρίνα Σάττι τοπ1 στο Spotify


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσιευμένο (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Σαμη Παραγκα είπε

αρκεί να φορέσεις τσιμεντένια βατραχοπέδιλα και στον MG πλην του Χαμούνδιου.

Δεν χρειάζεται,δέν ξέρω μπάνιο, θα βυθιστό χαιρετώντας στρατιωτικά μαζί με το επιπλο που δέν εχει ο καταρακτης.

Επεξεργασμένο από MGs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, MGs είπε

Δεν χρειάζεται,δέν ξέρω μπάνιο, θα βυθιστό χαιρετόντας στρατιωτικά μαζί με το επιπλο που δέν εχει ο καταρακτης.

Ταύτα δέον όπως τα γνωρίζουμε οψίμως μπας και γλιτώναμε κανά φράγκο απ τον  επαγγελματία του κλειδοκύμβαλου εκτελεστή Κοζ... το συμβόλαιο ήδη τρέχει

  • Λυπάμαι 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είμαι σίγουρος αν όντως σας αρέσει η μουσική της ή αν τρολαρετε, όπως και για τον Τερλεγκα δεν έχω καταλήξει, είστε πολύ παράάξενοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Superfunk είπε

 

Εσι χανΣ

Τον χρόνο μου, ακούγοντας το.😴 

Παρ'όλ'αυτά άκουσα τα 3 πρώτα λεπτά και μετά στο τρέξιμο ως το τέλος. Θες γνώμη?  Sorry, αλλά οι ισχύοντες κανόνες του φόρουμ δεν μου επιτρέπουν να τη γράψω...😆

Specs talks, M🐮🐮gs walks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Άγιος είπε

 ή αν τρολαρετε, όπως και για τον Τερλεγκα

 

Δεν τρολαρω καθολου για τον ΓΙΓΑ Τερλεγκα

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Superfunk είπε

@Waterfall-K  ελα αφιΕΡΩΜΕΝΩ

 

 

To είχα ποστάρει και εγώ και το έχω ακούσει.

 Είναι εξαιρετικό, στο πλαίσιο και το κλίμα της εποχής, με εξαιρετικές συμμετοχές, καυστικό, πρωτότυπο δε θα έλεγα άλλα θα πουλήσει σαν ζεστό ψωμί, θα παιχτεί πολύ στη σεζόν και ανεβάζει στα ύψη τις μετοχές της Μαρίνας για την οποία θα μιλάμε για πολλά χρόνια, γιατί το φαινόμενο αυτό έχει και μπορεί να δώσει τα πάντα. Αυτό έχει φανεί από τις συνεργασίες, τις προτιμήσεις και τον σεβασμό που της έχουν δώσει πολλοί καλλιτέχνες και η κυβέρνηση δε θα ξεχάσει τις υπηρεσίες που παρείχε για τη χώρα και σε καλλιτεχνικό αλλά και σε διπλωματικό επίπεδο στην προώθηση της ατζέντας. Θα το εξαργυρώνει στην πορεία αυτό.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας το ελεγα οτι θα εχουμε θέμα με αυτά που εγιναν στην Εurovision.Η πτηση Εj απο λονδινο ηρακλειο που εφτασε πρίν λιγο επαιξε μήνυμα welcome to austria.Aρχιστε να μαζευετε κονσέρβες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου