Προς το περιεχόμενο

Θέλω να φύγουν οι γρατζουνίες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

¶λλοι τρώνε τα νιάτα τους για να κάνουν το όργανό τους να φαίνεται παλιό και εσύ θες να το έχεις σαν καινούργιο;

 

Πάντως πρέπει να αφαιρέσεις το βερνίκι του ξύλου με γυαλόχαρτο 800αρι και άνω' date=' μετά βάψιμο και ξανά μετά βερνίκωμα.[/quote']

 

Για το βερνικι μονο σιγουρα θα εκανε δουλεια...Αν φαινετε το ξυλο ειναι πολυ δυσκολο το κερι να κανει κατι!!! Το εχω παθει και εγω απο την αγγραφα στη ζωνη του παντελονιου μου.

Οποτε 'η κανε αυτο που λεει ο kwstas79 'η μαθε να ζεις με τις γρατζουνιες! :lol: :lol: :lol:

Σκεψου τες οτι ειναι τα "σημαδια του πολεμου" :lol: :lol:

(Τι να πει ο S.R.V....) :lol: :lol: :lol:

Texas tone that's bad to the bone...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχετικά με το κερί τι να ζητήσεις? Εεεε...πήγαινε σε ε΄να μαγαζί με χρώματα και σχετικά και εξήγησε το πρόβλημα σου. Πες οτι σου πρότειναν κάτι σε κερί. Ελπίζω να βρείς εύκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με Carnauba κάνεις καταπληκτική δουλειά σε ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΕΣ γρατζουνιές.

 

Όταν έχεις να βουλώσεις ΒΑΘΕΙΕΣ γρατζουνιές που ακουμπάνε ξύλο, το σκληρό "κερί επιδιόρθωσης" που σού'πα (απο το Practiker πχ) είναι νομίζω μονόδρομος.

 

Διαφορετικά . . . βάψιμο απ'την αρχή.

 

 

Φιλικά, Γιώργος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε υπομονή, όπως είπα και πρίν μετά τις γιορτές ανεβάζω post με step by step. Φυσικά και το βάψιμο γίνεται ομοιόμορφο...απλά χρειάζεσαι εξοπλισμό...Κάνε υπομονή να τελειώσω και σας ανεβάζω photos

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου