Προς το περιεχόμενο

Συναντηση μελων(ντραμμερ και μη)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω παρει πολλες απουσιες απο το φορουμ και εχω να γραψω πολλυ καιρο

αλλα δυστυχως για εσας ειμαι παλι εδω.... :lol:

Μπαινοντας κατευθειαν στο θεμα,εχω δει οτι δεν εχουμε οργανωσει εμεις οι ντραμμερ κανα meeting,και θα θελα να ξερω ποιοι απο εσας ενδιαφερονται για κατι τετοιο στην Αθηνα,για να γνωριζομαστε σιγα σιγα

και να ανταλλασουμε αποψεις....βεβαια και λοιποι μουσικοι ευπροσδεκτοι..

Επειδη τυχαινει να εχω και καποιοα προσωπικη επαφη με κατασκευαστη πιατινιων στην Τουρκια(ναι καλα ακουσατε)ενδεχεται να ειναι και αυτος στην συναντηση.

Τελη Μαιου με αρχες Ιουνιου,υπολογιστε.Αν ολα πανε καλα θα μπορουμε κατα πασα πιθανοτητα να πετυχαινουμε καποιες ειδικες τιμες για πιατινια Τουρκικα αψογης ποιοτητας και σε πολυ καλες τιμες ειδικα για τα μελη του noiz.

Αν ενδιαφερεστε (ακομα και αν οχι) πειτε καμμια αποψη επι του θεματος.

 

υ.γ Σας ελλειψα? :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι μέσα, περιμένω νέα ανακοίνωση...

 

{είμαι ήδη κάτοχος τούρκικων πιατινιών, τα χω φέρει ο ίδιος απο κεί, αλλά σίγουρα μερικά ακόμα δε θα με χαλούσαν! ευπρόσδεκτος λοιπόν ο κατασκευαστής...} 8)

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς αποφυγη παρξηγησεων με τον συγκεκριμμενο κατασκευαστη θα ερθετε κατευθειαν σε επαφη χωρις ενδιαμεσους ,εγω μια εξυπηρετηση θα κανω.Απλα επειδη ειναι ευκαιρια γιατι εχει καλες τιμες το λεω και τα κανει ολα χειροποιητα.Και οι τιμες του ειναι πολυ πιο χαμηλες απο Γερμανια.

(thomann,musicstore,κτλ)Θα σας ενημερωσω για τις εξελιξεις εν καιρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για ποιον κατασκευαστή μιλάμε? bosphorus? instanbul?? trx? zildjian?

 

bosphorus τους έχω επισκευθεί στο παρελθόν και ήταν φανταστική εμπειρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ είμαι μέσα για συνάντηση... Δε με νοιάζουν τόσο τα πιατίνια αυτή τη περίοδο, αλλά θα είναι ωραία να βρεθούμε ...

 

Καλό θα είναι να κανονιστεί νωρίς πάντως, εγώ πχ δεν μένω πια Αθήνα και θα πρέπει να το ξέρω καμια βδομάδα πιο πριν - όπως επίσης θα ήταν καλό να το κάνουμε σαββατοκύριακο αν είναι δυνατόν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη θα αναρωτιεστε το site ειναι

http://www.ageancymbal.com/

και οι τυποι που εχει (και αυτος βεβαια)δουλευανε για την bosphorus.

Μπορειτε να ακουσετε samples και να του στειλετε email,αν και θα τα πουμε και απο κοντα.Πειτε οτι μιλησατε και μαζι μου.....(Thanasis).

Απο Αγγλικα παντως δεν ειναι και οτι καλυτερο... :lol: ,αλλα θα βγαλετε ακρη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρεπιπτοντως ελπιζω το γεγονος οτι η εταιρεια λεγεται aegean και ειναι τουρκικη να μην περιεχει κρυφα πολιτικα μηνθματα σχετικα με την ελληνικοτητα του αιγαιου γιατι θα θυμωσω. (το γ..σα και ψοφησε τωρα :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου