Προς το περιεχόμενο

Κατοχυρωση πνευματικων δικαιωματων


harisexp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω θα σας πω απλα να μην αγχωνεστε... :lol:

Αυτη τη στιγμη δεν ξερω ΚΑΝΕΝΑΝ επαγγελματια στοιχουργο η συνθετη που να κατοχυρωνει το εργο του... :lol: :lol:

 

Μη φοβαστε δεν προκειται να σας κλεψει κανεις τιποτα στην Ελλαδα (ετσι κι αλλοιως ολοι θεωρουν τους εαυτους τους συναδελφους του Μπετοβεν & ουτε καν ΑΚΟΥΝΕ αλλα πραγματα εκτος απο τα δικα τους... :lol: :lol: η κλεβουν τα κλασσικα & σιγουρα.. :lol: :lol: :lol: )

 

Εχω δωσει τραγουδια δεξια & αριστερα (οπως και πολλοι φιλοι μου συνθετες και στοιχουργοι)και ποτε κανεις δεν μου τα εκλεψε ( και ας κυκλοφορησαν μετα και εγιναν πλατινενιες (λεμε τωρα :lol: :lol: :lol: ) επιτυχιες!!! ):lol: :lol: :lol:

 

Χαλαρωστε λοιπον (ετσι κι αλλοιως στην Ελλαδα ζουμε και με την ΠΕΙΡΑΤΙΑ που υπαρχει ο ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΣ ενος μουσικου εργου,ο οποιος αμειβεται μονο απο τις πωλησεις (αντε και απο την ΑΕΠΙ) παιρνει εδω και δεκα χρονια ΨΙΧΟΥΛΑ.....για αυτα θα καθησει ο αλλος να σου κλεψει το "εργο" σου??? :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αυτη τη στιγμη δεν ξερω ΚΑΝΕΝΑΝ επαγγελματια στοιχουργο η συνθετη που να κατοχυρωνει το εργο του... :lol: :lol:

 

Ένας φίλος του Δάντη είχε κατοχυρώσει με τη μέθοδο του συστημένου γράμματος το τραγούδι "My number One", αλλά μάλλον δεν κατάφερε πολλά...

 

Έχει να κάνει και το ΠΟΙΟΣ σε κλέβει...

(αν μπει στον κόπο)

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για αυτο το δευτερο μελος της ερωτησης μου ειναι (θα κανατε τον κοπο για καποια τετοια διαδικασια;)

Παντως δεν εκανε λογο κανεις για το αν μετραει η μαρτυρια ατομων. :)

Εχθρός τού κέρδους είναι ή αντοχή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μακρυά από το πνεύμα στο οποίο γίνεται η συζήτηση υπάρχει και το

 

creativecommons.org

 

Ένας υγιής τρόπος να καθορίσεις το μπορεί αναλυτικά να κάνει κάποιος με το υλικό σου.

 

Διάβασε είναι αρκετά αναλυτικό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator
Ένας φίλος του Δάντη είχε κατοχυρώσει με τη μέθοδο του συστημένου γράμματος το τραγούδι "My number One"' date=' αλλά μάλλον δεν κατάφερε πολλά...[/quote']

Πλάκα κάνεις φυσικά... 8O

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος του Δάντη είχε κατοχυρώσει με τη μέθοδο του συστημένου γράμματος το τραγούδι "My number One"' date=' αλλά μάλλον δεν κατάφερε πολλά...[/quote']

Πλάκα κάνεις φυσικά... 8O

 

καλο θα ητανε πριν πεταξουμε μια κατηγορια τετοιου μεγεθους να ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΝΟΥΜΕ τις πληροφοριες μας (& οταν λεω διασταυρωνουμε δεν εννοω να ρωταμε την...Τατιανα :twisted: :roll: )

 

για πες μας λοιπον φιλε μου εσυ που ξερεις..... ΑΚΡΙΒΩΣ τι εχει συμβει....

 

και μην αρχισεις τα "μου ειπε ενας κολλητος μου οτι ενας κουμπαρος του του ειπε πως ο ξαδελφος του....κτλ,κτλ.....

 

ολιγη σοβαροτης δεν εβλαψε ποτε κανενα..... :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας φίλος του Δάντη είχε κατοχυρώσει με τη μέθοδο του συστημένου γράμματος το τραγούδι "My number One"' date=' αλλά μάλλον δεν κατάφερε πολλά...[/quote']

Πλάκα κάνεις φυσικά... 8O

 

οχι δεν κανει πλακα

το ειχα δει κ εγω στην τι-βι

Πιο εγκυρη πηγη δεν υπαρχει κατα την γνωμη μου

Αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν ηταν Τατιανα η Λαμπιρη :lol: :P

 

Σοβαρα το ειχα ακουσει αυτο σε κουτσομπολιστικη εκπομπη...που εντελως τυχαια εκανα ζαπινγκ ...για να μην με παρεξηγησετε δλδ οχι τπτ αλλο!!! :P

-=Dream Within A Dream=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρα το ειχα ακουσει αυτο σε κουτσομπολιστικη εκπομπη...που εντελως τυχαια εκανα ζαπινγκ ...για να μην με παρεξηγησετε δλδ οχι τπτ αλλο!!! :P

 

Εγώ ήμουν στο πάνελ της εκπομπής, επίσης εντελώς τυχαία... :?

 

Είχα πετύχει σε ζάπινγκ τον τύπο να παίζει από κασέτα το τραγούδι.

Ήταν ολόιδιο (δεν είχε στίχους ακόμα).

 

Ο Δάντης του είπε "σε θεωρώ ακόμα φίλο μου και δε θα δώσω συνέχεια..."

 

Πνευματικά δικαιώματα, ε...

ΜΠΟΥΑΧΑΧΑ...

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απάντηση με έξτρα χρέωση:Στόχος μας,βάσει του νόμου περί πνευματικής ιδιοκτησίας είναι η απόδειξη πως κάποιο προϊόν,το δημιουργήσαμε πριν από κάποιο άλλο.Η κατάθεσή του σε συμβολαιογράφο,αποτελεί δημόσια κατάθεση

με εξακριβωμένη ημερομηνία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου