Προς το περιεχόμενο

Τη γνώμη σας και για μένα....


nikoskor41274

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σχετικά με το πιάνο μπορώ να σε βοηθησω...(βασικά όχι να σε βοηθήσω να με βοηθήσεις...να αλληλοβοηθηθουμε...:lol:)...Αν θές να συνεργαστουμε στείλε μου τις ηχογραφησεις και την δομή του τραγουδιού και βλέπουμε....

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σου... Ομορφο κομματι... Μου θυμισε κατι στην αρχη' date=' αλλα μετα οκ!!!

Ενα αργο σολο κιθαρας πιστευω οτι θα εδινε κατι παραπανω στο κομματι..

Επισης πιστευω οτι το μπασο που εβαλες δεν ειναι το καταλληλο.. Θυμιζει το μπασο που χρησιμοποιουσε ο Cave στα πρωτα του κομματια, οπου το μπασο παιζει τονικα με πολλα χτυπηματα, αλλα ουτε κι ο Cave ειχε πετυχει κατι καλο με αυτο.. Εαν ανελυες λιγο περισσοτερο κατα το παιξιμο θα εκανε πιο ατμοσφαιρικο τον ηχο... Μπορω να σου περασω κανα sample για να καταλαβεις τι εννοω εαν το θες... Παντως θα ηθελα να το ακουσω ολοκληρωμενο. Θα ειναι ομορφο!!![/quote']

 

Thanx...Βασικά προσχέδιο ειναι...Ειναι η ιδέα...Μου ήρθαν και οι στίχοι οποτε θα αλλαξει αρκετα και θα γεμίσει...Πρεπει να δω γενικότερα την ενορχηστρωση...και θα εμπλουτιστεί...

Για το sample no problem βεβαιως και να μου στείλεις...στειλτο μου σε mail...

και τα λεμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου