Προς το περιεχόμενο

Ποιά είναι τα υπόλοιπα ηλεκτρονικά μαγαζιά?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας, θέλω να αγοράσω και ξέρω μόνο το thomann απο online stores στο εξωτερικό. Η Ελλάδα δεν παλέυεται, δεν υπάρχει τπτ όλο ελλείψεις εχουν και τέτοιου τύπου αιτιολογήσεις.

 

Ξέρεται άλλα μαγαζιά εξωτερικού με τον ίδιο τρόπο λειτουργίας όπως το thomann?Για e-bay(μου είπαν για το γερμανικό) και musicstore πώς σχολιάζεται?Θα βοηθούσατε ακόμα περισσότερο αν μου λέγαται πώς γίνεται η αποστολή και πιο είναι το αντίτιμο της, χρηματικό και χρονικό.

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά μόνο απο το thomann έχω αγοράσει 2-3 φορές....Απλά για το musicstore δεν έχουμε και τις καλύτερες εμπειρίες σαν παρέα....

 

Απλά περιμενουμε μια παραγγελία 800 euro απο τον ιανουάριο....

 

Τους έχουμε στείλει τα άααπειρα mail και εχουμε επικοινωνήσει και μέσω τηλ και τπτ...

 

Μου εχουν δημιουργήσει πολύ κακή εντύπωση για αυτό δεν θα σου τους συνιστούσα....

 

Σχετικά με το thomann έχουν γίνει απειρες συζητήσεις...(ρίξε ενα search και θα βρείς ότι θές)...απλά αναφέρω για ακομη μια φορά ποσο καλή εξυπηρέτηση έχουν...και γενικά μην έχεις ενδοιασμούς για το thomann...

 

Τα έξοδα αποστολής είναι 20euro για οτιδήποτε πάρεις...Και αν κάνεις παραγγελίες πάνω απο 300 euro έχεις τσαμπα μεταφορικά...

 

τα πραγματα έρχονται σε μέχρι 8 εργάσιμες μερες...Και υπαρχουν πάρα πολλοι τρόποι πληρωμής...πιστωτική...εμβασμα...COD..(Που δεν υποστηρίζεται για την ελλαδα νομίζω...)

 

Αυτά...Ελπίζω να βοήθησα...

Time is just a fraction of the sine.......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου