Προς το περιεχόμενο

simplicity is everything..- elvis costello & fiona apple


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπεροχο!!!

H fionna apple ειναι προσωπικη αδυναμια.Ακουσα πρωτη φορα το ομονυμο απο το extraorinary machine σε ενα bar (οντας χεσμενος στα ξυδια),

και ισως ειναι το τραγουδι που μου εχει κανει την εντονοτερη πρωτη εντυπωση!(xexe)

Και το "when the pawn.." ειναι υπεροχο(οχι οσο το τελευταιο ομως :D )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικα δηλωνω κατεστραμμενος και απο την fionna και απο την ερμηνια της... δεν την ηξερα :!:

 

ας μην αναφερθω στην jazzmaster, γιατι κραταω κ την tele μου τωρα κ θα την σπασω :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας έσκισες (για να μην πω τίποτα πιο βαρύ) νυχτιάτικα! Ανατριχιαστικό!!! Μπράβο, ωραίες μουσικές!!!

 

προσωπικα δηλωνω κατεστραμμενος και απο την fionna και απο την ερμηνια της... δεν την ηξερα :!:

 

ας μην αναφερθω στην jazzmaster' date=' γιατι κραταω κ την tele μου τωρα κ θα την σπασω :twisted:[/quote']

 

Εεεεε, θες να μου πεις πρώτα που μένεις, να έρθω και μετά απλά πέτα την την τέλε, μην τη σπας... Θα είναι σε καλά χέρια, στο εγγυώμαι...!

The World Was A Mess But His Hair Was Perfect...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεεε' date=' θες να μου πεις πρώτα που μένεις, να έρθω και μετά απλά πέτα την την τέλε, μην τη σπας... Θα είναι σε καλά χέρια, στο εγγυώμαι...![/quote']

 

θα σε εχω στα υποψιν μου :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα σας πω οτι δεν μου αρεσε η φωνη της τυπισας, θα με βαρεσετε? Για την ακριβεια, η φωνη της μου αρεσε, αλλα το πολυ βιμπρατο την χαλαει τρελα..

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Forenisick κι εγω την ιδια αποψη εχω. Οπως επισης η εισοδος του κιθαριστα μου θυμισε ερασιτεχνικα συγκροτηματα που βλεπουμε σε κατι μικρες σκηνες. Αλλα μερικες φορες ο,τι εμεις βλεπουμε σαν "ετσι κι ετσι", αλλοι το βλεπουν σαν τεχνη και το θεωρουν τρομερο.

Βεβαια ομολογω πως πρωτη φορα βλεπω καποταστρο σε ηλεκτρικη...

Εκπληκτικος ο πληκτρας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου