Προς το περιεχόμενο

Αυτό θα πει ταχύτητα


mimis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έχω όλο το instructional video του Μιχαλάκη και αν το βρείτε πουθενά(όποιος μένει Θεσσαλονίκη του το δίνω ευχαρίστως :wink: )λέει πολύ χρήσιμα πραγματάκια μέσα.

 

Τώρα γενικότερα παρατηρώ μια γενική απέχθεια στην ταχύτητα.Είναι ένας τρόπος έκφρασης σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι.Και επειδή δεν αρέσει και παίζει γρήγορα δεν σημαίνει ότι δεν ξέρει κιθάρα.Shredder είναι ο άνθρωπος και έτσι "μιλάει" είτε μας αρέσει είτε όχι.Και όλοι αναιξερέτως κάποτε ενθουσιαστήκαμε απο δάυτους.(Όποιος πει "όχι εγώ ποτέ" ψεύδεται ασύστολα και το ξέρει :lol: :lol:)

 

Στην τελική αν ξέρεις να παίζεις κιθάρα είτε παίζεις 43287 νότες είτε μία πάντα θα έχεις κάτι να πεις :wink:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό που κάνει το κάνει πολύ καλά.

Τώρα το αποτέλεσμα σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι.

Εάν πάντως ακούσεις τα κομμάτια του χωρίς να τον βλέπεις ακούς ένα κολάζ απο κλασσικά θέματα και κλίμακες σε απίστευτες ταχύτητες και στο τέλος δεν σου αφήνει κάτι για να θυμάσαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα γενικότερα παρατηρώ μια γενική απέχθεια στην ταχύτητα.Είναι ένας τρόπος έκφρασης σε άλλους αρέσει σε άλλους όχι.Και επειδή δεν αρέσει και παίζει γρήγορα δεν σημαίνει ότι δεν ξέρει κιθάρα.Shredder είναι ο άνθρωπος και έτσι "μιλάει" είτε μας αρέσει είτε όχι.Και όλοι αναιξερέτως κάποτε ενθουσιαστήκαμε απο δάυτους.(Όποιος πει "όχι εγώ ποτέ" ψεύδεται ασύστολα και το ξέρει )

 

Στην τελική αν ξέρεις να παίζεις κιθάρα είτε παίζεις 43287 νότες είτε μία πάντα θα έχεις κάτι να πεις

 

 

σε παω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα search την ημερα τον γιατρο τον κανει περα 8)

δηλαδη??

 

Αυτο που ευγενικα θελει να πει ο Noise ειναι οτι ΘΕΜΑΤΑ ΣΑΝ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΟΛΕΞΙΑ "ΤΕΡΜΑΤΗΣΕΙ" ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΤΑΣΗ ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ....

 

Για τον κυριο αυτον πρεπει να εχουμε μιλησει μεχρι και 60 φορες.... :roll:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι να τον "ξεθάψει" το επόμενο μέλος......

Το σχόλιο μου όπως και παλαιότερα, καλός, ταχύτατος, αυτό που κάνει το πασσάρει καλά, εγώ απλά παίζω κιθάρα, βλέπω ένα κάρο κιθαρίστες, προσπαθώ να αναλύσω κάποιους (τους πιό ενδιαφέροντες για μένα), συνεχίζω να παίζω κιθάρα, (αυτοί έχουν κάνει για τους εαυτούς τους ότι ήταν να κάνουν και συνεχίζουν), όπως έλεγα εγώ συνεχίζω λοιπόν να παίζω να παρατηρώ, να αναλύω όσο μπορώ........ και το σημαντικότερο να μην επιρρεάζομαι από αυτούς που βλέπω μου αρέσουν δεν μου αρέσουν, γιατί πολύ απλά, όπως είπα αυτοί μελετήσαν έκαναν κάτι για τον εαυτό τους, οπότε εγώ πρέπει να συνεχίζω να παίζω γιατί μου αρέσει, ..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τρελο ξερεται πιο ειναι? αν ψαξεται λιγο ακομα στο youtube θα βρειτε και ερασιτεχνες (παιδακια) που παιζουν το τραγουδι ακι σιγουρα δεν ειναι playback.

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά όντως έχει παραγίνει εδώ μέσα το κράξιμο στους shredders.

 

Όποιος γουστάρει μαγκιά του

 

Όποιος δε γουστάρει ας μη μηδενίζει το shredding καταλήγοντας ότι τα παλικάρια δεν ξέρουν κιθάρα.

 

Όλοι οι shredders έχουν λιώσει στο παίξιμο και τη μελέτη και είναι άδικο να τους κράζεις επειδή κάνουν αυτό που γουστάρουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου