Προς το περιεχόμενο

My Custom Shop


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συγχαρητήρια φίλε μου! Το αποτέλεσμα μου αρέσει πάρα πολύ, μπράβο!Σκεφτομαι κι εγώ να το δοκιμάσω...Αν ανέφερες (σε ποστ η πμ, ότι θελεις) τα εργαλεία που χρειάστηκες για την συναρμολόγηση και τη βαφή, θα μου έκανες μεγάλη χάρη!!

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

VampireLestrat νομίζω ότι απευθύνεσαι στον exarhos, γιατί εγώ δεν έκανα και τίποτα το τρομερό από πλευράς κατασκευής.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη δουλεια!Μπραβο!

 

ps: ξερει κανεις, καποιο μαγαζι(ευρωπαικο) το οποιο να χει αντιστοιχο κιτ σαν του θωμα (http://www.thomann.de/gr/harley_benton_eguitar_kit.htm) αλλα για tele? H τιμη να ειναι σε αυτα τα επιπεδα.

Κill the wise one!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://guitar-parts-and-spares-uk.com/

Για Tele αλλά δεν ξέρω... έχει τουρκικ links...δεν είμαι εθνικιστής αλλά να δώσω τη κάρτα μου? Εσύ θα την έδινες?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου θα με ενδιέφερε να μάθω και τι υλικά χρησιμοποίησες για να κόωεις πχ το headstock!Κατα τα άλλα έχεις δίκιο, γι αυτό παρακαλώ τον axrhos να μου πει τι χρησιμοποίησε χρησιμοποίησε και ποια διαδικασία ακολούθησε στη βαφή, αν δεν του είναι κόπος φυσικά! 8)

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΑΑΑΑΑΑΑ.....Πες το ότι την έκανες έτσι αδερφέ :D ...Γιατι εγώ σκέφτομαι να κάνω τα κοψίματα και δεν ξέρω αν κάνει.... :roll:

raco Dormiens Nunquam Tittilandus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα προφανώς αυτουνού του πήρε 10 λεπτά και το έκανε τέλεια με τα εργαλεία που είχε ένω εγώ ρισκάριζα να τα καταστρέψω όλα.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου