Προς το περιεχόμενο

My Custom Shop


marathon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γι αυτό δεν με χαλάει να το δώσω έξω για λουστράρισμα. Όχι βέβαια για τη harley Bendon, αλλά έχω στο πρόγραμμα να φτιάξω μια carvin και μια Tele Rockinger αλλά δεν θα ξεκινήσω πρίν λύσω όλα τα τεχνικά θέματα

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για όσους ενδιαφέρονται τι ήχο βγάζει το οργανάκι, έφτιαξα προχθές στο ημίχρονο 2-3 layers (οπότε συγχωρήστε και τα φάλτσα...). Εγγραφή κατευθείαν στη κάρτα, λιγο Guitar Rig...και κανείς δεν ξεχωρίζει τι όργανο παίζει. Εάν εξαιρέσεις και τα τσικ-τσικ από τα ποντεσιόμετρα...http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/marathon/custom2%201.mp3

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

exarhos τι είδος λούστρο είναι? Μου φαίνεται αρκετά γυαλιστερό για τα γούστα μου. Σκληρότητα έχει?

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ακριβώς ψάχνω. Μπορείς παρακαλώ να μου πείς step by step τη διαδικασία? Που το αγοράζεις (κόστος), με τι τι περνάς, αλοιφές...θα σου ήμουν υποχρεωμένος...θα με ενδιέφερω να τα δώ και από κοντά εάν γίνεται...Thanks

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου