Προς το περιεχόμενο

Περί Shure!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν κάνω λάθος φέρνει ο Διαμαντόπουλος.

Πάντως θα σε συμβούλευα να ρίξεις και καμιά ματιά στο thomann να συγκρίνεις τιμές...

24 hours per day, 24 beers per case...Coincidence?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είχα βρει το beta στο www.adagio.gr. To μαγαζί είναι στο χαλάνδρι. Το είχα βρει και στο www.musicorama.gr αλλά νομίζω ότι αυτό είναι στην κρήτη. Πάντως δες τις τιμές τους γιατί νομίζω ότι είναι ανταγωνιστικές του thomann

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η επίσημη αποκλειστική αντιπροσωπεία για την Ελλάδα είναι:

Ν. Ευθυμιάδης - Σολωμού 2 & Λ. Μεσογείων 322 - Αγία Παρασκευή

210-6547730

 

τώρα όσο για τις τιμές εγώ αγόρασα το ksm 44 και το sm7 πολύ φτηνότερα από (Ελλάδα) την εδώ αντιπροσωπεία, μου είχαν κάνει γερή έκπτωση που δεν πίστευαν τα μάτια μου, πολύ πιο χαμηλά από τον θωμά!

 

αυτό πριν 2 χρόνια, αν παίζουν ακόμα καλές τιμές δεν ξέρω 8)

αλλά εύκολα το διασταυρώνετε πάρτε τηλ. μάθετε τιμή δείτε και του θωμά συγκρίνετε και αν παίζουν καλές τιμές πάτε από εκεί πιστεύω ότι θα έχετε ακόμα καλύτερη τιμή :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αντιπροσωπεία είναι όπως πηγαίνεις ΠΡΟΣ Αγ. Παρασκευή από τη μεσογείων στο δεξί σου χέρι σε μια γωνία (μονόδρομος, με φανάρι που βγαίνει στη μεσογείων, δε μπορείς να μπεις) αφού περάσεις το νομισματοκοπείο (στα αριστερά σου) και έναν ΑΒ Βασιλόπουλο (:lol:) στα δεξιά σου. Δεν είναι πάνω ακριβώς στη γωνία, δηλ. μην περιμένεις να το δεις από τη μεσογείων, αν και είναι στο γωνιακό κτήριο. Μπαίνεις από τον κάθετο δρόμο, με το φανάρι. ;)

 

Α, btw, πιστεύω θα βρεις και στην ελλάδα πολύ καλές τιμες για mics, εγώ δεν είχα κανένα πρόβλημα... Αν θες προτάσεις για μαγαζιά κλπ, pm me ή msn.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου