Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά ροκ τραγούδια για drums?!?!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

επ Tamaman τώρα μπαίνεις στα χωράφια μου :lol:

 

εγώ ένα θα σου πω xara9000 στην σημερινή κοινωνία

δεν ισχύει τίποτα απ αυτά που λες και οι άντρες αλλά

και οι γυναίκες τα ίδια σκατά έχουν γίνει ο καθένας

κοιτάει την πάρτη του και να δείχνει ωραίος - ωραία

με το νέο του αμάξι και την νέα φούστα που αγόρασε

να είναι με άλλο σύντροφο κάθε τόσο για να κάνει

τη μόστρα του και να δείχνει πόσο "μετράει" αλλά

να έχει και έναν δεσμό σταθερό γενικότερα πιάσε τον

έναν και βάρα τον άλλον. αυτό ονομάζετε σύγχρονη

ελληνική κοινωνία. όσο για τις διαφορές των δύο "φύλλων" εγώ έπαψα να πιστεύω ότι πλέων

υφίστανται (τουλάχιστον στις μικρές ηλικίες)

 

 

ΥΓ με τόσα που έγραψα σε λίγο θα βγάλω και βιβλίο :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 174
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

OK jmone δεν έχεις και άδικο σε αυτά που λες..πλέον τη διαφορά την ψάχνουμε στο ποιος από τους δυο είναι ο πιο σπαστικός..!

 

Πάντως καλύτερα από παλιά που ήταν η γυναίκα στο σπίτι και ο έξυπνος ο άνδρας να να πηγαίνει εδώ και εκεί!

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό δεν μπορώ να το πω γιατί δεν ζούσα τότε

αλλά πιστεύω ότι οι άνθρωποι ήταν πιο ανεκτικοί

και ζητούσαν λιγότερα από μια σχέση (τότε δεν είχαν σχέσεις παντρευόντουσαν με τη μια )

και συμβιβαζόντουσαν και περισσότερο σε σχέση με τις επόμενες γενιές

στην εποχή που έχει επέλθει η ισοπέδωση των πάντων

εμείς ψάχνουμε ψήλους στα άχυρα

 

α καλά μιλάμε σήμερα με θαυμάζω με έπιασε το φιλοσοφικό μου :lol:

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Πάντως καλύτερα από παλιά που ήταν η γυναίκα στο σπίτι και ο έξυπνος ο άνδρας να να πηγαίνει εδώ και εκεί!

 

Τουλάχιστον τότε έβρισκες πάρκινγκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλά,καλά και γιατί να μη γίνει στο μέλλον το αντίθετο??Δε το κατάλαβα..Αδικο ήταν!! :evil:

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση.. θα κάθομαι όλη μέρα σπίτι, θα έρχονται οι γκόμενες αφού εγώ δε θα βγαίνω, η γυναίκα θα δουλεύει όλη μέρα και όταν έρχεται το βράδυ θα την περιμένει μία ζεστή πίτσα. Ζωάραααααααα....8)8)8)8) 8) 8) :P

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χουχαχχα!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Να σαι καλά ,με έκανες και γέλασα!

 

Για δες το λίγο ρεαλιστηκά το θέμα..Ξυπνάς από τα άγρια χαράματα, έχεις όλες τις δουλειές στη πλάτη σου..μπουγάδα ,πλύσιμο, σκούπισμα , σφουγγάρισμα...ξεθεώνεσαι ..έχεις κλατάρει και σε λίγο φτάνει η ..γυναίκα του σπιτιού!Και τώρα??Πρέπει να τσακιστείς να μαγειρέψεις...και τι να φτιάξεις που πάντα χάλια τα κάνεις και σου φωνάζει για τα καλά...Κρύος ιδρώτας τρέχει από το μέτωπό σου...Κάτι πρέπει να κάνεις..παίρνεις τηλ. τον φίλο σου τον Τάκη και σου λέει τι έψισε αυτός σήμερα...Αρχίζεις να τα ετοιμάζεις..Η ώρα περνάει..ο χρόνος τελειώνει..Ακούς κλειδιά η καλή σου γυναικούλα έφτασε..Και..ναι!Στο τσακ πρόλαβες...(ουφ!)Τρώτε και αυτή πάει να ξεκουραστεί και να διαβάσει την εφημερίδα της..Εσύ τρέχεις να της φέρεις ...τις μπαντοφλίτσες της.Αμέσως πρέπει να αρχίσει πάλι τη δουλειά,τα πιάτα σε περιμένουν στίβες στο νεροχύτη..Στη συνέχεια έχεις σιδέρωμα(πρέπει να προσέξεις να μην της κάψεις πάλι το σατέν το φόρεμα αλλιώς θα σε σκοτώσει!)

 

Μόλις τα τελειώσεις όλα,πας να κάτσεις μαζί της να χαλαρώσεται , αλλά αυτή θα βγει για ψώνια με τη φίλη της την Κατίνα και σε αφήνει σαν καλαμιά στο κάμπο!

 

Τεσπα ,περιμένεις λίγο ακόμα να βραδιάσει,είχατε κανονίσει να βγείτε..Έρχεται σπίτι αλλά εσύ είχες αρχίσει το πλέξιμο και σε πήρε ο ύπνος στην κουνιστή καρέκλα της γιαγιας..΄Ερχεται σε βλέπει , τσατίζεται..αλλά κανένα πρόβλημα,παίρνει την φίλη της την ¶ννα και βγαίνουν μαζί..

 

ΑΧ..ναι έχεις δίκιο ζωααααααααάρα...ΣΕ ζηλεύω!!

 

Πώς τα βλέπετε τα πράγματα τώρα??(ποδίτσα??) :wink:

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου