Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά ροκ τραγούδια για drums?!?!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοίτα πάρε εσύ στυλό, τρίγωνο ,ψάρια,σκορπιούς (και τίποτα κατσαρίδες αμα πέσει έλλειψη) και βάλε όλη σου τη τέχνη!!Κάτι θα βγει..Κάλεσε και τους φίλους σου να δείτε κανένεν αγώνα και κέρασέ τους..!Και αν επιζήσει κάποιος από εσάς ας στείλει και σε μας, να μας πει την εμπειρία του..!

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 174
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ναι ρε δεν θα παραλείψω έχω να ταΐσω κόσμο και ντουνιά

με τις δικές μου προσθήκες φυσικά σκαλοπίνια νυχτερίδας και άλλα τέτοια κόλπα που φυσικά δεν μπορώ να αποκαλύψω αφενός για να μη μου κλέψουν τη δόξα και αφετέρου γιατί αυτά είναι για σκληρούς δεν είναι για τον πολύ κόσμο

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλα..σε καταλαβαίνω! Αλλά θα σου πρότεινα ,εφόσον έχεις τέτοιο σπουδαίο και μοναδικό ταλέντο να μην το αφήσεις να παει χαμένο..! ¶κου μπορείς να γράψεις μέχρι και τσελεμεντέ!!Τι δηλαδή καλύτερος είναι ο Μαμαλάκης??

 

 

Α,ρε γέλιο..ΤΡΕΜΕ ΒΈΦΑ..ΈΡΧΕΤΕ Ο jmone!!!

 

(Α και μετά που θα είσαι διάσημος,μην ξεχάσεις τους φίλους του noiz..Θα μας στέλνεις και κανένα..κέρασμα)

 

 

Υ.Γ. :εμμμ...μήπως το παρακάνα??Λέω εγώ τώρα..

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνώμη αλλά με άφησες έρμαιο τον μαγειρικών πειραματισμών και περιμένεις μετά να μη σε ξεχάσω?

 

κλασική περίπτωση βλάβης

 

ΥΓ μερικά κιλά να βάλω να αφήσω και μια μουστάκα να κοντύνω και λίγο και κατά τα άλλα θα είμαι ο νέος μαμαλάκ(α)ης

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερικά κιλά να βάλω να αφήσω και μια μουστάκα να κοντύνω και λίγο και κατά τα άλλα θα είμαι ο νέος μαμαλάκ(α)ης

 

Για να γίνεις φτυστός, μην ξεχάσεις να τρέχεις από εκκλησία σε εκκλησία με ύφος κατάνυξης και να λες ότι όλα ξεκίνησαν απ' την Ελλάδα.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμ..μήπως να αφήσω τα drums και να ασχοληθώ με την κουζίνα..?ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!!Απο τη μια σκεύτομαι το καλό των άλλων..και από την άλλη θα βρεθώ σε φάση να χτυπάω ρυθμικά τις κατσαρόλες..άρα...άστο!

 

 

Η αλήθεια είναι πως κάποια, άκρη δεν βρήκα δυστυχως..Απλά θα αρχίσψ να εξασκώ το αυτή μου...Ε, πόσο να μου πάρει να βγαλω ένα τραγούδι...εντάξει σε καμιά δεκαριά χρόνια θα έχω βγάλει όλα αυτά που θέλω...

 

Καλά εντάξει...βλέποντας και κάνοντας.

 

jmone, δε θα σου πρότεινα να γίνεις όπως το μαμαλάκη , γιατί θα σε κατηγορήσει πως τον αντιγράφεις..!Ενώ εσύ παιδί μου είσαι αυτοδημιούργητος!(+ κάποια κορίτσια θα σε βλέπουν και θα αλλάζουν δρόμο)

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλά θα τους λέω "ψιτ κοπελιά come to δώθε θα φας καλά"

 

 

κοίτα το αυτί πρέπει να το εξασκήσεις άρα σε καλό σου κάθεται η φάση

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη περίπτωση να φας εσύ καμια τσάντα στο κεφάλι..τη σκεύτηκες??Καλού κοκού..φόρα εσύ ένα κράνος πριν δοκιμάσεις!

 

Ωραία και λέμε τώρα πως έχεις δίκιο και έτσι θα εξασκήσω το αυτί μου..αν θέλω να παίξω εκείνη την ώρα ,για μπότα τι θα χρησιμοποιήσω??Γιατί ας πούμε τα τύμπανα και τα πιατίνια τα αντικαθηστώ με πιάτα κ άλλα μαγειρικά σκεύη..άντε και τις μπαγγέτες με κανένα μαχαιροπίρουνο...την μπότα όμως??

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου