Προς το περιεχόμενο

Ελληνικά ροκ τραγούδια για drums?!?!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οχι το λεω,μου κανει εντυπωση,οχι αρνητικη ομως...Μου αρεσει μια χαρα,κανενα προβλημα!Οποιος βλεπει γυναικα στο ντραμ κτι,και εχει προβλημα,τοτε μαλλον ειναι προβληματικος ο ιδιος!και μαλλον εχει το ιδιο προβλημα οχι για το ποιος ειναι πισω απο το ντραμ κιτ,αλλα για τα πραγματα τα καθημερινα γενικος!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 174
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μπουχαχα..

 

¶σχετο..αλλά έχω μια απορία..Δε θέλω γέλια..! καινούρια είμαι και μπορεί να είναι πατάτα αυτό που ρωτάω..

 

Πριν που είχε πει ο Alchemist να πέσει λουκέτο..αυτό πρέπει ντε και καλά να το κάνω εγώ??

 

Γιατί δεν ξέρω καν πως γίνετα!(ξαναλέω οτι μπορεί να είναι πατατέξ η ερώτηση) :oops:

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ξερω για να σου πω... :(

αλλα μαλλον δεν το κανεις εσυ αυτο,αλλα καποιος modulator ή καπως ετσι,που εχει την 'δυναμη' να το κανει...κατι σαν το Star war!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν που είχε πει ο Alchemist να πέσει λουκέτο..αυτό πρέπει ντε και καλά να το κάνω εγώ??

 

Γιατί δεν ξέρω καν πως γίνετα!(ξαναλέω οτι μπορεί να είναι πατατέξ η ερώτηση) :oops:

Σωστά, το άφησα να αιωρείται... :)

Όταν λέμε "να πέσει λουκέτο" εννοούμε να κλειδωθεί το thread από κάποιον που έχει τέτοιο δικαίωμα, δηλαδή κάποιον modulator. Και με το κλείδωμα του thread, σταματάει η δυνατότητα να ποστάρονται άλλες απαντήσεις και το θέμα κλείνει ως έχει.

 

Αυτά... :wink:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Πριν που είχε πει ο Alchemist να πέσει λουκέτο..αυτό πρέπει ντε και καλά να το κάνω εγώ??

 

Γιατί δεν ξέρω καν πως γίνετα!(ξαναλέω οτι μπορεί να είναι πατατέξ η ερώτηση) :oops:

Σωστά' date=' το άφησα να αιωρείται... :)

Όταν λέμε "να πέσει λουκέτο" εννοούμε να κλειδωθεί το thread από κάποιον που έχει τέτοιο δικαίωμα, δηλαδή κάποιον modulator. Και με το κλείδωμα του thread, σταματάει η δυνατότητα να ποστάρονται άλλες απαντήσεις και το θέμα κλείνει ως έχει.

 

Αυτά... :wink:[/quote']

 

Μπα.... θρησκευτικά, πολιτικά, και τέτοια "ευαίσθητα" θέματα δεν είναι αποδεκτό να συζητιούνται. Επίσης δεν επιτρέπονται προσωπικές ύβρεις και χαρακτηρισμοί. Alchemist κουράγιο. Δεν το βλέπω να κλειδώνεται.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

EDIT: Εκτός αν πέσουν τίποτα καντήλια. Τα οποία ως γνωστόν συνδυάζουν ΚΑΙ θρησκεία ΚΑΙ ύβρεις. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alchemist κουράγιο. Δεν το βλέπω να κλειδώνεται.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Dum spiro spero όπως λέγανε και οι Λατίνοι φίλε Χαρίλαε... :)

 

EDIT: Εκτός αν πέσουν τίποτα καντήλια. Τα οποία ως γνωστόν συνδυάζουν ΚΑΙ θρησκεία ΚΑΙ ύβρεις. :lol:

Χαχαχαχαχαχα, πολύ καλό!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία βρε..Βρήκατε και λύση..

 

Λοιπόν τώρα ο Alchemist θα αρχίσει να βρίζει τον harilatron...Θα σας βοηθούσα και εγώ..αλλά είμαι κορίτσι,καταλαβαίνετε..!¶ρα πολύ λυπάμαι..

 

Α και μην λυπάστε που θα ρίξετε το επίπεδο..αφού έτσι και αλλιώς θα σβηστεί η συζήτηση!

 

 

Τώρα αν αυτό είναι τόσο δύσκολο για εσας...έχω να σας κάνω μια άλλη ερώτηση...Αλήθεια..ΠΑΣΟΚ ή ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ??

 

ή μήπως Έλληνες vs Τούρκων?

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου