Προς το περιεχόμενο

Η δική μου ψήφος


trolley

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειστε απαραδεκτοι ρε.Τι ξερετε εσεις απο ποιοτικη μουσικη.

Εγω ψηφισα ( :!: ) τις τρεις Ρωσσιδουλες... :lol: :lol: :lol:

 

Δημήτρη' date=' μ' αρεσει το γούστο σου.

 

η μεσαία ειδικά ήταν &^#@%$

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι, ο κόσμος φταίει, πάντα κάποιος εκτός από μας. Εμείς δηλαδή που είδαμε όλοι (όσοι τέλος πάντων) τη γιουροβίζιον, και μετά μπαίνουμε και ξεσπαθώνουμε στο φόρουμ λέγοντας πω πω τί χάλια ήταν αυτά, είμαστε καλύτεροι; Δηλαδή τι περιμένατε να δείτε και τόσο πολύ πια εκνευριστήκατε με τη γιουροβίζιον; κανα λάιβ των Floyd; Χαβαλές είναι και η γιουροβίζιον και το βασικότερο μια από τις πολλές αφορμές να βρεθεί η παρέα και να πει και δυο μαλαπέρδες παραπάνω.

Dreamers come and go, but a dream's forever

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' ο κόσμος φταίει, πάντα κάποιος εκτός από μας. Εμείς δηλαδή που είδαμε όλοι (όσοι τέλος πάντων) τη γιουροβίζιον, και μετά μπαίνουμε και ξεσπαθώνουμε στο φόρουμ λέγοντας πω πω τί χάλια ήταν αυτά, είμαστε καλύτεροι;[/quote']

 

Φαντάζομαι ότι αναφέρεσαι σε μένα, επειδή ήμουν αυτός που το πρωτοέγραψε (ανεξάρτητα αν συμφωνούν κι άλλοι).

 

Να υπογραμμίσω ότι δεν ξεσπάθωσα κατά της Γιουροβίζιον (αν θες, ρίξε μια ματιά στο πρώτο σχόλιο που έκανα), ούτε απαξιώνω το θεσμό. Τον είδα για να δω τι νέο καραγκιοζιλίκι θα σκάσει φέτος, τσατίστηκα που δε βγήκε πρώτη η Ουκρανία, αλλά αυτή η χλιαρή σαχλαμάρα. Γενικά, το τσίρκο ήταν φέτος πολύ σοβαροφανές κι έχασε την ουσία του.

 

Επιμένω ότι η πλειοψηφία του κόσμου είναι για κλάματα.

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαβαλές είναι και η γιουροβίζιον και το βασικότερο μια από τις πολλές αφορμές να βρεθεί η παρέα και να πει και δυο μαλαπέρδες παραπάνω.

 

Έχεις απόλυτο δίκιο.

Αλλά μάλλον πέρασαν οι καλές εποχές...

Μη φεύγεις θηρίο,

θηρίο με τα σιδερένια δόντια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε απαραδεκτοι ρε.Τι ξερετε εσεις απο ποιοτικη μουσικη.

Εγω ψηφισα ( :!: ) τις τρεις Ρωσσιδουλες... :lol: :lol: :lol:

 

Δημήτρη' date=' μ' αρεσει το γούστο σου.

 

η μεσαία ειδικά ήταν &^#@%$

 

Mαλιστα,οταν ρωτηθηκε για τα χομπυ της,απαντησε...

Sex,χορος και αυτοκινητα!αυτα ειναι . . . :lol: :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειστε απαραδεκτοι ρε.Τι ξερετε εσεις απο ποιοτικη μουσικη.

Εγω ψηφισα ( :!: ) τις τρεις Ρωσσιδουλες... :lol: :lol: :lol:

 

 

 

 

 

ΔΕΝ :roll:

 

για σώπα ρειιι...!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' ο κόσμος φταίει, πάντα κάποιος εκτός από μας. Εμείς δηλαδή που είδαμε όλοι (όσοι τέλος πάντων) τη γιουροβίζιον, και μετά μπαίνουμε και ξεσπαθώνουμε στο φόρουμ λέγοντας πω πω τί χάλια ήταν αυτά, είμαστε καλύτεροι; Δηλαδή τι περιμένατε να δείτε και τόσο πολύ πια εκνευριστήκατε με τη γιουροβίζιον; κανα λάιβ των Floyd; Χαβαλές είναι και η γιουροβίζιον και το βασικότερο μια από τις πολλές αφορμές να βρεθεί η παρέα και να πει και δυο μαλαπέρδες παραπάνω.[/quote']

 

Έτσι είναι, πέστα! Εξάλου όταν είσαι με παρέα, όσο χειρότερο είναι κάτι που βλέπεις στην τν, τόσο περισσότερο γέλιο έχει. Και δέν αποκλείεται 2-3 τραγούδια να τα συμπαθήσεις. Μου θυμίζεται τον Πιατα που βγήκε και είπε οτι κακώς ασχολούμαστε με τη Eurovision, και όχι με σημαντικότερα όπως η ακαδημία τεχνών που θα ιδρύσει ο πρωθυπουργός. Μωρε Eurovision και πάλι Eurovision...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' ο κόσμος φταίει, πάντα κάποιος εκτός από μας. [b']Εμείς δηλαδή που είδαμε όλοι[/b] (όσοι τέλος πάντων) τη γιουροβίζιον, και μετά μπαίνουμε και ξεσπαθώνουμε στο φόρουμ λέγοντας πω πω τί χάλια ήταν αυτά, είμαστε καλύτεροι; Δηλαδή τι περιμένατε να δείτε και τόσο πολύ πια εκνευριστήκατε με τη γιουροβίζιον; κανα λάιβ των Floyd; Χαβαλές είναι και η γιουροβίζιον και το βασικότερο μια από τις πολλές αφορμές να βρεθεί η παρέα και να πει και δυο μαλαπέρδες παραπάνω.

Aν αναφέρεσαι σε μένα προτίμησα τους Spiritual Βeggars σε dvd παρά να ΧΑΣΩ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΜΟΥ μ 'αυτές τις πίπες...Έτσι απλά....Δεν είναι αστείο....Είναι βλακεία....

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι' date=' ο κόσμος φταίει, πάντα κάποιος εκτός από μας. Εμείς δηλαδή που είδαμε όλοι (όσοι τέλος πάντων) τη γιουροβίζιον, και μετά μπαίνουμε και ξεσπαθώνουμε στο φόρουμ λέγοντας πω πω τί χάλια ήταν αυτά, είμαστε καλύτεροι; Δηλαδή τι περιμένατε να δείτε και τόσο πολύ πια εκνευριστήκατε με τη γιουροβίζιον; κανα λάιβ των Floyd; Χαβαλές είναι και η γιουροβίζιον και το βασικότερο μια από τις πολλές αφορμές να βρεθεί η παρέα και να πει και δυο μαλαπέρδες παραπάνω.[/quote']

 

Έτσι είναι, πέστα! Εξάλου όταν είσαι με παρέα, όσο χειρότερο είναι κάτι που βλέπεις στην τν, τόσο περισσότερο γέλιο έχει. Και δέν αποκλείεται 2-3 τραγούδια να τα συμπαθήσεις. Μου θυμίζεται τον Πιατα που βγήκε και είπε οτι κακώς ασχολούμαστε με τη Eurovision, και όχι με σημαντικότερα όπως η ακαδημία τεχνών που θα ιδρύσει ο πρωθυπουργός. Μωρε Eurovision και πάλι Eurovision...

 

για σωπα ρειιι!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου