Προς το περιεχόμενο

Περίεργα μέρη που σας έχει πάρει ο ύπνος......χρρρ....ψψψψψ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Όρθιος σε σκοπιά

(Τελευταία στιγμή πρόλαβα να βάλω τα χέρια και δεν τσακίστηκα.)

 

Σε υγρό χαλάκι τουαλέτας πλοίου. (Γύρω στο '89 φοιτητής. Στο βρώμικο χαλάκι ξύπνησα, αρχικά την είχα πέσει πιο πέρα...... :lol: :lol: :lol: )

 

 

Σε αυτό το ηλεκτρικό αυτοκίνητο που μοιάζει με εκείνα του golf σε ένα αεροδρόμιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 44
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πω καλά εγώ δεν έχω καταφέρει να κοιμηθώ σε τόσο περίεργα μέρη l0l Το πιο περίεργο είναι στο Underworld την ώρα που οι άλλοι έκαναν soundcheck!

url=http://www.echidna-band.com]Echidna

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη πρωτη και τελευταια φορα που μπηκα στο τραμ! Απο τις εποχες που ακομα ειχε κοσμο. Πηγαινε τοσο αργα που δεν παλευοταν. Μαθημενος απο το μετρο αραζω στην πορτα που δεν ανοιγε (που να ξερα ο κακοριζικος) και με περνει ο υπνος ορθιο. Ωσπου καπου στην Νεα Σμυρνη ανοιγει η πορτα και βρισκομαι τ'ανασκελο στην σταση :oops: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο κρεβάτι...

ήθελα να το γράψω εγώ αυτό. :evil:

 

@Vrass : έλεος!!

 

Εγώ όταν ήμουν μικρός και πήγαινα σε ταβέρνες κλπ με τους γονείς μου πάντα κοιμόμουν.Μια φορά με είχε πάρει ο ύπνος στο κλουβί του σκύλου μου

και τέλος είχα κοιμηθεί ένα βράδυ πάνω στο πληκτρολόγιο του laptop που είχα στο κρεβάτι μου,και κάποιος δε με πρόσεξε από ότι φαίνεται και έκλεισε το laptop στη μούρη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάλι θυμάμαι σε εκδρομή 3ης λυκείου ,δεν είχα κοιμηθεί καθόλου και δεν αντεξα..Με πήρε ο ύπνος στο πλανητάριο..Ε, μα τη θέλανε...με βάλανε άγρυπνη σε μια αναπαυτική καρέκλα και μου έκλεισαν και τα φώτα..

 

:) :)

 

Μετά αν εξαιρέσουμε τα πατώματα ,μόνο σε cinema με έχει πάρει ο ύπνος(πρι χρόνια όμως)..Θυμάμαι βλέπαμε τον τιτανικό και ενώ τα άλλα κοριτσια κλέγανε εγώ κοιμόμουν..!Δεν έχω αξιωθεί ακόμα να δω το τέλος..Αν και απο ότι άκουσα ..βούλιαξε! :wink:

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω αξιωθεί ακόμα να δω το τέλος..Αν και απο ότι άκουσα ..βούλιαξε! :wink:

 

Oύτε εγώ το΄χω δει... Βούλιαξε, ε? Νόμιζα ότι τόση ώρα που κράταγε η ταινία έλιωσε το παγόβουνο. :P :P :lol:

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά αν εξαιρέσουμε τα πατώματα ' date='μόνο σε cinema με έχει πάρει ο ύπνος(πρι χρόνια όμως)..Θυμάμαι βλέπαμε τον τιτανικό και ενώ τα άλλα κοριτσια κλέγανε εγώ κοιμόμουν..!Δεν έχω αξιωθεί ακόμα να δω το τέλος..[/quote']

 

Από τη πρώτη στιγμή είχα τις αμφιβολίες μου για το αν είσαι γυναίκα.

Τώρα ΞΕΡΩ με απόλυτη μαθηματική βεβαιότητα ότι ΔΕΝ είσαι.

Πονηρούλη.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά αν εξαιρέσουμε τα πατώματα ' date='μόνο σε cinema με έχει πάρει ο ύπνος(πρι χρόνια όμως)..Θυμάμαι βλέπαμε τον τιτανικό και ενώ τα άλλα κοριτσια κλέγανε εγώ κοιμόμουν..!Δεν έχω αξιωθεί ακόμα να δω το τέλος..[/quote']

 

Από τη πρώτη στιγμή είχα τις αμφιβολίες μου για το αν είσαι γυναίκα.

Τώρα ΞΕΡΩ με απόλυτη μαθηματική βεβαιότητα ότι ΔΕΝ είσαι.

Πονηρούλη.

8O 8O 8O
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να κάνουμε..Εγώ φταίω??απλά δεν μου αρέσει ο Leonardo Dicaprio,δεν μπορώ να καταλάβω τι είχε αυτή η ξανθόψυρα και όλες μου οι φίλες είχανε κολλήσει!..Τώρα ,εντάξει γούστα είναι αυτά!

:?

 

ΧΜ...ΟΧΙ ρε γαμώτο με κατάλαβαν!Αλλά και πάλι δεν καταλάβατε τι είμαι...ΧΕΧΕΧΕΧΕ! :) :)

 

Λοιπόν τέρμα τα ψέματα..Είμαι ένα ανδροειδές που ήρθα να καταστρέψω τον πλανήτη σας και ξεκίνησα από το noiz... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

σπασα ένα πόδι στο σκι!!

Ευτυχώς δεν ήταν το δικό μου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου