Προς το περιεχόμενο

post rock clip


sergei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ένα post rock-shoe gaze κομματακι που έφτιαξα... περιμένω τα σχόλιά σας

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/sergei/thefall.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσπάθεια!Ευχάριστη μελωδία και ωραία τύμπανα.Παικτικά θα απέφευγα το legato,γούστα είναι αυτά.Θα χώραγε άνετα μπάσο,μη σου πω οτι για μένα θα ήταν και απαραίτητο.Τέλος δε περίμενα να τελειώσει εκεί σε έπαιρνε για 2-3 λεπτά ακόμα :D

Good Job!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και γω για μεγαλύτερο το πήγαινα, αλλα δεν μου βγαίναν οι ήχοι που ήθελα να χρησιμοποιήσω στη συνέχεια και θεώρησα οτι δεν ειχε νόημα να συνεχιστεί εφόσον δεν θα άλλαζε κατι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραίο κομματακι συμπαθητικο...αν και το post ροκ δεν είναι το είδος μου, παρόλα αυτά μου άρεσε αρκετά....βάλε και μπασάκι, χρειάζεται πιστεύω....

δεν ξέρω, το θέμα του κομματιού μου αρέσει πολύ...

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά ο λόγος που δεν έβαλα μπάσο είναι για να του δώσω μια αέρινη αίσθηση... αίσθηση πτώσης... αλλα για να σας λείπει το μπάσο πάει να πει ότι δεν τα κατάφερα και τόσο καλά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν θα το ελεγα...θα μπορούσαμε να σου πουμε χιλια δυο άλλα......δεν στα είπαμε, άρα δεν λείπουν.....

όμως βλέπεις και μόνος σου ότι το στυλ που ηθελες να δωσεις το πέτυχες!! αυτό αξίζει πιστεύω....

η γνώμη που εκφραστηκε για το μπασσο, εινια απλά πρόταση!!!

...από την πολλή γκαργκανέλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου