Προς το περιεχόμενο

τι γνωμη εχετε για το σετ του jordison?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Koτσο εχω ενα σετ export και μπορω να πω πως με καλα δερματα' date='σωστο κουρδισμα και λιγο ρικοφον μεσα στην κασα θα εχεις ενα αποτελεσμα πολυ καλο.ΔΕΝ μιλαω ΣΥΓΚΡΙΤΙΚΑ με αλλα σετ ταμα η σονορ γιατι δεν τα εχω παιξει.Αλλα τα λεφτα σου δεν θα τα κλαις.Και σε λαιβ με ενα σωστο EQ η εχπορτ θα σου δωσει σεβαστη ατακα.Γενικα σε ενα μαγαζι δεν μπορεις να ακουσεις ενα σετ σωστα.Δερματα δεν ειναι σωστα,κουρδισμα συνηθως δεν.. muffles δεν παιζουν βαλε και την ακουστικη του χωρου και αντε βγαλε ακρη...[/quote']100% Σωστός! Μπάντα φίλων παίζει σε διάφορους χώρους με μια λιωμένη maxtone χρησιμοποιώντας muffle rings και επειδή ο κιθαρίστας είναι πολύ καλός ηχολήπτης με μεγάλη πείρα τα maxtone ακούγονται αξιοπρεπέστατα και πάρα πολύς κόσμος έχει να λέει για τον ήχο τους.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλόπαιχτα ανέβασε εδώ ή στείλε πμ να μου στείλεις στο email φωτογραφίες. ¶ντε και μας έφαγε η αγωνία τόσο καιρό μας σιγοψήσες το ψαρι στα χείλη!!!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Φίλε kotso ελπίζω να πήρες ήδη το set του jordison, γιατί αν δεν το έχεις πάρει, μάλλον πιάστηκες .....κώτσος!!! Το set εξαντλήθηκε αφού ήτανε "περιορισμένης έκδοσης" και όσοι το πρόλαβαν, τώρα μπορούν να το διαπραγματευτούν όσο θέλουν, μιάς και η επίσημη Pearl δεν θα το ξαναβγάλει. Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kotso ελπίζω να πήρες ήδη το set του jordison, γιατί αν δεν το έχεις πάρει, μάλλον πιάστηκες .....κώτσος!!! Το set εξαντλήθηκε αφού ήτανε "περιορισμένης έκδοσης" και όσοι το πρόλαβαν, τώρα μπορούν να το διαπραγματευτούν όσο θέλουν, μιάς και η επίσημη Pearl δεν θα το ξαναβγάλει. Αυτά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...
δεν τρελαθηκα κιολας.... ειναι καλος ο ηχος του ομως για το ειδος που παιζει......

 

Κοίτα το π.μ. σου μη ξεχνάς.

Α! Και τόνους μη ξεχνάς. Δεν το λέω εγώ, έχει γίνει θέμα παλαιότερα. Αν ψάξεις λίγο θα το βρεις. Όπως και πολλά άλλα.

Then as it was, then again it will be...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου