Προς το περιεχόμενο

τι γνωμη εχετε για το σετ του jordison?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια, πηγα και ακουσα τα export μαζι με τα session και μετα ακουσα τα superstar... δεν ξερω αν εφταιγε το κουρδουσιμα, παντως απογοητετηκα απο τα export :( μπορει και με αλλα δερματα να ειναι καλυτερη, αλλα δεν εμεινα ικανοποιημενος.. αν και το session που ειχα διπλα ειχε διπλα δερματα λαδιου νομιζω.. και τα tom που συγκρινα ηταν αλλα μεγεθη. αλλα και παλι... δεν μου γεμισε το ματι. δηλαδη κατατασω τα superstar στην ιδια κατηγορια με τα session και οχι με τα export

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αφού το είπαμε τα export δεν συγκρινονται με τα superstar για τους λόγους που προανέφερα. Η pearl βγάζει φέτος τα vision για να αντιδράσει στα superstar και mapex M, sonor 2005,sonor 3005. Aυτή τη στιγμή ο thomann λόγω ασνανέωσης της σειράς 3005 σε 3007 δίνει σετ 3005 για 700 ή 800ευρώ όταν πριν κανά εξάμηνο είχαν 1100 αν θυμάμαι καλά. Αυτά θα χτύπαγα χαλαρά άμα αγόραζα σήμερα. Όταν πήρα τα superstar-φεβρουάριος 2006- ήταν μακράν ότι καλύτερο υπήρχε στα 800ευρώ που τα πήρα από το γερμανό και τα ελληνικά μαγαζιά κοιμούντουσαν ακόμα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά θα τον πεθάνουμε τον άνθρωπο και θα πάει να πάρει μες στην τρέλα του κανά Granite!!!!!!Πάρε τα pearl ,καλά είναι αφού αυτά θές τελείωσε. Και με το καλό ανέβασε φωτογραφίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περα απο την πλακα,δεν νομιζω οτι υπαρχει θεμα τρεεελας...:)με το που παει και ακουσει τις ντραμς που εχει στο μυαλο,θα διαλεξει αμεσως αυτη που του ταιριαζει χωρις δευτερη σκεψη.κατι σαν τον ερωτα με την πρωτη ματια.με εμενα παντως ετσι εγινε.Εγω τις Tama δεν τις γουσταρα και πολυ πολυ,μολις ομως πηγα και την δοκιμασα αυτο ηταν!Την ερωτευτηκα αμεσως.και κατεληξα με την Superstar custom.Και δεν το εχω μετανιωσει καθολου!Ειναι πια ντραμς θα σου κανει το κλικ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ας μου στειλει ενας που να εχει τα export. τα swingstar εχουν τα maonhy τα ξυλα και τα export δεν εχουν καν αυτα! εχουν POPLAR!!!!! που δεν εχει ουτε παιδικη!!!!!!

 

δεν ξερω γαμωτο... ακουσα και την superstar παλι. . . . δεν ξερω

 

 

Α! και το κλικ μου το εκανε η performer. ειδικα στα tom. σαν κασσα μαρεσει πολυ η bubinga η απλη. οχι η omni-tune

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου