Προς το περιεχόμενο

τι γνωμη εχετε για το σετ του jordison?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

παιδια δεν ξερω... με εχετε μπερδεψει.. και προπαντως δεν ηθελα γνωμη απο καποιον που το εχει.. γτ καλως ή κακως δεν θα υπαρχει αντικειμενικη αποψη.. προς θεου. τη σεβομαι απολυτα και ευχαριστω θερμα. αλλα.... καταλαβαινετε...

 

βοηθηστε λιγο παραπανω... ποια ειναι τα θετικα του export?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε kotso ελπίζω να μη σε μπερδέυω παραπάνω... Τα Χριστούγεννα ήμουν στη φάση που ήσουν.. Η συμβουλή μου είναι να πας στον Tριμη να ακούσεις TAMA και στο drumstore να ακούσεις Pearl.. Εγώ το έκανα μόνο που άκουσα και τα sonor 3005 και κατέληξα σε αυτά.. Πολύ καλές βάσεις, τρελάθηκα με το snare(ήταν ένας απο τους βασικότερους λόγους της αγοράς μου)... Κάνε μια βόλτα στα μαγαζιά.. Έτσι θα δεις μόνος σου τι σου πάει... Αυτα απο μένα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα superstar custom με λιγα λογια,δεν εχουν καθολου επικαλυψη παλστικου,αλλα ειναι κατευθειαν το ξυλο!κατα την γνωμη μου ξεχνα το Thomann.Εδω στην ελλαδα το superstar custom set εχει γυρω στα 1160 ευρω...Μια χαρα δνε ειναι?Το superstar efx 1000,και το απλο εχει 900.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα η όλη σύγκριση με τα superstar έγινε επειδή είπες πως τα peral είναι η ίδια ποιότητα, αλλά σε pearl και πιο φθηνά! Κάτι που εμείς οι ΤΑΜΑδες εδώ πέρα απορίψαμε (όχι επειδή έχουμε ΤΑΜΑ... σου είπε ο haryy και για τα ξύλα και για τα στεφάνια, κλπ. κλπ.) Τώρα αν εσύ θες άμεσα κάτι σε αυτό to budget χτύπα τα τι να σου πω... Δεν είναι και τόσο τραγικά τα πράγματα... Απλά καλύτερα να το ψάξεις λίγο ακόμα μόνος σου το θέμα για να αποκτήσεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη για διάφορα πράγματα, και να μην σε μπερδεύουμε και εμείς. Απλά μη βιαστείς. Εγώ αυτό σου λέω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω απο ταμα τα super star custom,για αυτο ξερω και αυτα που σου λεω...Εμενα αυτος ο ηχος μου αρεσε,αυτα πηρα.με το που ακουσα τα συγκεκριμενα τυμπανα τα ερωτευτικα!!!Πως αλλιως να στο πω,ξεχασα τα pearl που ειχα ακουσει πιο πριν και οτιδυποτε αλλο ειχα ακουσει γενικα!Αυτο πρεπει να κανεις και εσυ οπως λενε και ολοι οι αλλοι φιλοι εδω,αντε ακουσε και θα δεις μονος σου.Μετα πες μας και εμας!!!:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καταρχας ευχαριστω. και μαλλον αυτο θα κανω.. τριμης και drumstore ειναι διπλα.. απλα να σας πω και κατι. επειδη εχω βαλει στο ματι και πιατα, και επειδη παιζω σπιτι, δεν θελω και τον super απιστευτο ηχο.. τα τυμπανα τα pearl, τα παιρνω 900. και ειναι 7 τυμπανα. ενω τα tama ειναι 5. και αν κανω παραγγελια για επιπλεον κομματια, τρεχα γυρευε.. καλα χριστουγεννα. μη σου πω πασχα. με τρωει να παιξω με δικασσο. δεν μπορω. 13 χρονια παιζω και μια φορα ακουμπησα..

 

ειναι και θεμα φαγουρας τα export :D :D :D

απλα θα παρω και σκαμπο και πολλα πολλα αλλα.. και αν παω σε πολλα κομματια superstar.. αστα...... ουτε για καφε δεν θα μπορω να παω μετα :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ρίξε και μια "μπαγκετιά" :lol: στα sonor... Μήπως την πάθεις σαν εμένα δηλαδή γι'αυτό.. Καλό κουράγιο και καλές επιλογές-αγορές!...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε ότι σε κάνει κέφι απλά σου έθεσα τα tama γιατί πιστεύω ότι είναι καλύτερα να δινεις σε ποιότητα αντί για ποσότητα. Τσέκαρε πάντως τα sonor 3005 αλλά και τα mapex Pro M. Πάντως και τα pearl μια χαρά είναι. Αλήθεια πόσο πάει το σετ κομπλέ με το ταμπούρο του jordison?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου