Προς το περιεχόμενο

τι γνωμη εχετε για το σετ του jordison?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε αν μας λες για starclassic performer,bubinga κτλ τότε γιατί ανακατεύεις τα export? Όπως και να το κάνουμε ότι πληρώνεις παίρνεις δεν συγκρίνονται τα παραπάνω σετ λόγω χαοτικής διαφοράς στην τιμή. Πάντως πέρα απ'αυτά αν σ'αρεσαν τόσο πολύ τα performer,και η κάσα bubinga δες τα starclassic B/B που είναι μίξη των δύο ξύλων.

 

Στη θέση σου και εαν είχα τα γκαφρά θα πήγαινα για λιγότερα τεμάχια και ποιοτικότερα όποια και αν είναι-στην περιπτωσή σου τα performer?

 

[/url]http://www.thomann.de/gr/tama_pl44zs_bgf_performer_lackiert.htm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 111
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται με τα export. me tpt. δεν μπορω να χωνεψω πως τα swingstar εχουν καλυτερα ξυλα!!!!!!!!!!

 

δεν το συζηταω για performaer... ειναι πολλα λ7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και να σου πω κατι φιλε?Αν μπεις στο site tis Tama θα δεις οτι η swingstar δεν υπαρχει πια...Εβγαλε ενα καινουριο μοντελο τελειως,αρα και να παρεις κατι τετοιο δεν βρησκεις τιποτα αλλο πανω εκει.Ουτε κανενα τομ παραπανω ουτε τιπτοα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες να σας ρωτήσω κάτι άσχετο;

 

Γιατί δεν φτιάχνετε δικό σας κιτ; Πάρτε 1 κορυφαίο τομ, μια κορυφαία κάσα, κανά κορυφαίο πιατίνι

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να απλά δεν αυτό που δεν καταλαβαίνω με εσάς (τους τυμπανοκρούστιδες) είναι που λέτε πωπω κορυφή αυτό το κιτ αλλά με χαλάει αυτό, το άλλο κιτ απίστευτο αλλά με χαλάει το άλλο! Οπότε πάρτε τα καλά του 1 και του άλλου και θα είστε οκ!

 

Λέω τώρα.

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλε Boukaw7 εχω την superstar custom που για εμενα ειναι καρυφαια ολα του τα κοματια!Αρα δεν χρειαζεται να κανω τετοια πειραματα!Εσυ αν θες καντο ετσι και αναμενουμε φωτο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρέ δεν παίζω τύμπανα, αλλά έχω βαρεθεί να ακούω τον κρουστό μου όταν συναντά άλλους ομοίους του να λένε αυτά τα πράματα!

 

 

Βέβαια θα μου πεις τι ζόρι τραβάτε εσείς που ακόμα δεν ξέρεται αν ισχύει το κούρδισμα ή το ξεκούρδισμα στα ξύλα! :lol: :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου