Προς το περιεχόμενο

amy winehouse - ενα νεο αστερι


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

λαμπρο πέρα απο το μέταλ,το guitarigain, τις esp υπάρχει κάτι?Αν δεν υπάρχει τι συζητάμε ρε παιδί μου.Αν είσαι τόσο ιδιαίτερος στο αυτί δεν φταίμε εμείς.Μην αερολογείς ή κάντο μαζί με άτομα που εχετε κοινά συμφέροντα ρε συ.Ελεος πια, πέρα απο το labrogg-low budget κτλ. δεν υπάρχει τπτ άλλο?:P

 

Χωρίς την έγκριση κ την παραγωγή του λάμπρου δεν βγαίνει άλλο σιντί amy ρε.Ειδικά αν δεν βγάλει μπούτι κ δεν κάνει πλαστική παίζει να τις τα φάνε όλα στην φορολογική δήλωση. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι όσο κι αν μου τη σπάει η Amy, δε μου βγαίνει να την κατατάξω στην κατηγορία R&B, Beyonce και δε συμμαζεύεται. Είναι τελείως άλλο το στυλ της, σίγουρα παρόμοιας media αντιμετώπισης αλλά παρασάγγας διαφορετικής αισθητικής.

Αυτό το οποίο τόνισα είναι ότι είναι μια περίπτωση καλλιτέχνη με αναμφισβήτητο ταλέντο αλλά εμφανέστατα στραβά, τα οποία υποβαθμίζουν την αξία της, πραγματικά κρίμα δηλαδή!

 

Επιπλέον, θέλω να πιστεύω ότι η Amy είναι απλά πολύ αδύναμη, εξ ου και οι ποικίλες ατασθαλίες στην προσωπική της ζωή. Δεν μπορώ να φανταστώ ότι ένας νέος άνθρωπος αυτοκαταστρέφεται για να δημιουργηθεί δημοσιότητα.

Από την άλλη, δεν ξέρω ποιά θα ήταν η αντίδραση των ΜΜΕ αν σταματούσε όλα τα παραστρατήματα. Ενδεχομένως να έχει δημιουργήσει ένα συγκεκριμένο image (άθελά της) και ίσως να μην μπορεί να ξεφύγει από αυτό ή να μη γινόταν πιο αγαπητή όντας "καλό παιδί"... ::)

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ένα "ξερό" μικρόφωνο...μια "ξερή" κιθάρα...

 

Το απόλυτο ξεγύμνωμα για έναν τραγουδιστή...

 

Απλά ανοίξτε τ'αυτιά σας ...

 

 

Τα υπόλοιπα δεν με ενδιαφέρουν και τόσο...

 

(με στεναχωρεί βέβαια το γεγονός ότι τελευταία "δεν είναι καλά"...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι λέμε τώρα ρε.Για πίπες θα μιλάμε?Μπιγιονσέ,λάμπρος κ καλομοίρα δεν είναι θέματα προς ανάγνωση κ ακρόαση.

 

 

Υ.Γ.μόλις τώρα συνειδητοποίησα σε τι μου φέρνει το γρέζι της φωνής της κ λίγο το επίτηδες άγριο στύλ.Anastasia μου κάνει αρκετά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την ιστορια, η Amy προσπαθουσε να εκδοσει δουλεια της αρκετα χρονια πριν τελικα κυκλοφορησει το πρωτο album. Οι δισκογραφικες ομως την "εστελναν" λογω του προβληματος της, και του οτι δε δεχοταν να παει για αποτοξινωση. Απο κει προεκυψε και το Rehab...

 

Επισης, αμα εχει τυχει να δειτε το video του Back In Black, η Amy ειναι σε μια κηδεια. Του συκωτιου της ;D ;D ;D

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου