Προς το περιεχόμενο

amy winehouse - ενα νεο αστερι


mechmg93

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι θέμα γούστου... Εγώ τη φωνή της δεν την πάω ιδιαίτερα, αντιθέτως η μουσική της μου αρέσει αρκετά. Περί ορέξεως... ναρκωτικάκηδες!  ;D  ;D  ;D

 

 

Υ.Γ.: Μην ξεσπάσει πόλεμος...  :-X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 128
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Την μουσική αμφιβάλλω αν την γράφει μόνη της... Δεν την έχω για τόσο έξυπνη, άσχετα τι λέει μέσα το CD. Προφανώς κάποιοι ωραίοι τύποι της γράφουν τα τραγούδια (μπράβο τους πάντως).

 

Επίσης δεν είμαι σιγουρος για την ειλικρίνεια των προθέσεων της. Το ότι την παίζουν τα ραδιόφωνα μέρα νύχτα μου κινεί Λιακοπουλικές ανησυχίες (εβραικο marketing).

 

Αν αντέξει καμιά 5-10 χρόνια θα την αποδεχτώ. Μέχρι τότε θα είμαι επιφυλακτικός.

 

ΠΣ: Η μουσική της πάντως μετράει , όπως κ η παραγωγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την ερωτεύομαι  :P  αλλά εξίσου ερωτεύομαι την παραγωγή και την ενορχήστρωση των κομματιών της. Υπάρχουν κάπου τα ονόματα αυτών που έχουν αναλάβει αυτά τα δύο στο δίσκο της?

www.travelforum.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ την ερωτεύομαι  :P  αλλά εξίσου ερωτεύομαι την παραγωγή και την ενορχήστρωση των κομματιών της. Υπάρχουν κάπου τα ονόματα αυτών που έχουν αναλάβει αυτά τα δύο στο δίσκο της?

 

Mark Ronson

http://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Ronson

 

 

 

αν και προσωπικά δεν μου κάνει κλικ η Winehouse

Destroy him, my robots!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάποιοι ωραίοι τύποι της γράφουν τα τραγούδια (μπράβο τους πάντως)

 

Δεν την έχω για τόσο έξυπνη

 

χαιρομαι πολυ που στο noiz εχουμε ενα μελος που γνωριζει προσωπικα τους συνεργατες της Amy αλλα και την ιδια... ::) (τετοια ΣΙΓΟΥΡΗ πληροφορηση κατι τετοιο πρεπει να σημαινει...)

 

αληθεια την διαπιστωση για την εξυπναδα της σε ποιο ακριβως pub στο Λονδινο, οπου προφανως επινες μπυρες μαζι της, την εκανες? ;D

 

Αν αντέξει καμιά 5-10 χρόνια θα την αποδεχτώ. Μέχρι τότε θα είμαι επιφυλακτικός.

 

δηλ. τον Χεντριξ που αντεξε...18 μηνες δεν τον παραδεχεσαι??

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε που δεν είναι καλή στο κρεβάτι...  ;D :P ;D

 

προσωπικά εμένα μαρέσουν κάποια τραγούδια της (2-3) πάρα πολύ, ενώ όλα τα υπόλοιπα σχεδόν καθόλου..

υποθέτω πως αυτό συμβαίνει επειδή έχει πάρα πολλές επιρροές στη μουσική της που δε ταιριάζει με τα γούστα μου :)

 

τουλάχιστον για αυτή ισχύει στα αλήθεια το "από φωνη.. φωνάρα"  :P

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου