Προς το περιεχόμενο

rockwave 2007.πως σας φανηκαν οι sabath ?


boody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 35
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

με τον βλακα frontman???Καθολου!!!

 

Ενα: \m

Dio: \m/

Χα, χα, τον ποιόν...;

 

Ήταν απίστευτοι, αν δεν είχα δει τον Ozzy πριν 2 χρόνια θα έλεγα πως ήταν το καλύτερο live EVER...!

 

Ο Tony, στάθηκε στο ύψος του για μια ακόμη φορα και ο DIO απέδειξε ότι ακόμα (ναι, ΑΚΟΜΑ) έχεο φωνάρα...! Μιλάμε για ένα ταλέντο που δεν λέει να σβήσει... Και τα υπόλοιπα μέλη δένανε αρμονικά, έτσι κι αλλώς, για τους BLACK SABBATH..

 

Προσωπικά πιστεύω ότι έσβησαν όλους τους προηγούμενους, ήταν (και στην πράξη) το highlight της βραδιάς..

EAVY METAL IS THE LAW

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα το Βλακας προφανως και δεν το εννοουσα, απλα δεν μου αρεσει... Δεν ξερω, ολα τα κοματια sabbath τα εχω συνδυασει με την πολυ ιδιαιτερη φωνη του Ozzy και δεν μπορω να τα ακουσω απο κανεναν άλλον...+ του οτι προσωπικα βρισκω την φωνη του Δυο απαισια, αλλα γουστα ειναι αυτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o dio εχει φωναρα..καποια πραγματα δεν ειναι υποκειμενικα.... :D :P

υ.γ.τα τελευταια 10 χρονια εισαι το μοναδικο ατομο που ακουω να λεει οτι δεν εχει ωραια φωνη ο dio...ενας στους 100 :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

long live rock'n'roll................heaven and hell...........2 δισκαρες του ειδους και ο dio συμμετεχει και στους 2..........ισως φανει οτι ειμαι fan του,αλλα κατι τετοιο μαλλον δεν συμβαινει.............οπως ειπε και ο takis καποια πραγματα δεν μπορουν να ειναι τοσο υποκειμενικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν live ηταν παρα πολυ καλο. Χωρις να ειμαι φαν των sabbath ή του Dio, το λαιβ ηταν πολυ καλο και ολα τους τα κομματια τα επαιξαν παρα πολυ καλα. Αν εξαιρεσεις τα γνωστα παραξυλομενα βιμπρατα της φωνης του Dio (οχι οτι με χαλασαν...) το λαιβ ηταν ανταξιο των ονοματων τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου