Προς το περιεχόμενο

το καλυτερο youtube video που εχω δει!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ σου λέω (όχι σε εσένα προσωπικά) να αφήσεις στην άκρη τον άκρατο και δίχως βάσεις αντιαμερικανισμό που είναι μόδα στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια.

 

Σκέψου μόνο ποιος είναι χειρότερος: Αυτός που ποτίζει, ή αυτός που τα πίνει και λέει και ευχαριστώ; :wink:

 

Α ναι και μίλα και με κανά ομογενή να σου πει την γνώμη τους για τους Αμερικανούς και για τους Έλληνες (όχι την Ελλάδα)!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

το οτι πιστευω οτι αυτα που ειπα πριν ειναι αληθεια ,αυτο δεν με κανει αυτοματως αντιαμερικανο!........και για την ελλαδα εχω να πω πραγματα που να ειναι ισως και χειροτερα!....αυτο δεν θα με κανει αυτοματως αντιελληνα!......το να επισημαινω πραγματα που πιστευω οτι ισχυουν δεν σημαινει οτι ειμαι ορκισμενος εχθρος καποιου εθνους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,μην ξεχνατε ποσα εκατομμυρια ειναι οι Αμερικανοι.

 

Φυσικο δεν ειναι οι πιο πολλοι να εχουν μεινει στην εποχη του Cro-Magnon? :lol:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το οτι πιστευω οτι αυτα που ειπα πριν ειναι αληθεια ' date='αυτο δεν με κανει αυτοματως αντιαμερικανο!........και για την ελλαδα εχω να πω πραγματα που να ειναι ισως και χειροτερα!....αυτο δεν θα με κανει αυτοματως αντιελληνα!......το να επισημαινω πραγματα που πιστευω οτι ισχυουν δεν σημαινει οτι ειμαι ορκισμενος εχθρος καποιου εθνους...[/quote']

 

Sorry αλλά δεν κατάλαβες καν τι λέω, όπως το να κοιτάξουμε τα χάλια μας και ας αφήσουμε τις ελληνικές μπούρδες περί ηλιθίων και εξυπνότερων λαών (που είναι και ιδεολογία που αν την πετάξουμε για οποιοδήποτε άλλον γινόμαστε φασίστες, αλλά για τα "αμερικανάκια" θα είμαστε ρεαλιστές...).

 

Σορυ, αλλά μάλλον δεν κατάλαβες καν τι έγραφα.....

 

 

Και άλλο εφεύρεση, άλλο διάδοση!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

boukaw7....λες οτι δεν σε καταλαβαινω καν.........ας κανω λοιπον μια απλη ερωτηση προσμενοντας μια απλη απαντηση μηπως τελικα υπαρξει συνεννοηση......πιστευεις οτι αν δεν ειχε προυπαρξει η japanese trash tv δεν θα ειχε γεννηθει trash tv στην αμερικη με τα γνωστα επακολουθα??? :?: (νομιζω η ερωτηση ειναι αρκετα σαφης)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άστο σου λέω.

 

Απλά προτού κρίνεις λαούς και ηλιθιότητες σκέψου αυτό:

 

¶λλο ποιος το ανακαλύπτει και άλλος ποιος το "κάνει" μόδα

 

Επίσης ποιος είναι ο πιο έξυπνος και μάγκας; Αυτός που κατουράει ή αυτός που τα πίνει, κάνει 1-2 κωλοτούμπες και τέλος προσκυνά!

 

Οπότε σκέψου προτού πετάς το ότι οι αμερικανοί είναι υπεύθυνοι για την κατάντια. Ποιος φταίει; Αυτοί οι υπόλοιποι που τα υιοθετούν!

 

Αν δεν το κατάλαβες ούτε και αυτό.... να 'σαι καλά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω οτι αδυνατεις να απαντησεις σε μια πολυ απλη ερωτηση.....πρωτη φορα βλεπω καποιον να ρωταει και ο αλλος να του λεει οτι..κρινει λαους!...Μα εγω ρωταω τη γνωμη σου στο θεμα ,δεν κρινω, τη δικη σου κριση ζηταω!!.....η απαντηση σου ηταν..."αστο σου λεω!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ σου λέω (όχι σε εσένα προσωπικά) να αφήσεις στην άκρη τον άκρατο και δίχως βάσεις αντιαμερικανισμό που είναι μόδα στην Ελλάδα τα τελευταία 20 χρόνια.

 

Σκέψου μόνο ποιος είναι χειρότερος: Αυτός που ποτίζει' date=' ή αυτός που τα πίνει και λέει και ευχαριστώ; :wink:

 

Α ναι και μίλα και με κανά ομογενή να σου πει την γνώμη τους για τους Αμερικανούς και για τους Έλληνες (όχι την Ελλάδα)![/quote']

 

+1

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπω οτι αδυνατεις να απαντησεις σε μια πολυ απλη ερωτηση.....πρωτη φορα βλεπω καποιον να ρωταει και ο αλλος να του λεει οτι..κρινει λαους!...Μα εγω ρωταω τη γνωμη σου στο θεμα ' date='δεν κρινω, τη δικη σου κριση ζηταω!!.....η απαντηση σου ηταν..."αστο σου λεω!!"[/quote']

 

 

Κι εγώ βλέπω πρώτη φορά κάποιον να μην καταλαβαίνει τι του λένε!

 

Οπότε καλά το είπα: ΑΣΤΟ

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλως....το αφηνω λοιπον και δεχομαι την αποψη σου οτι αυτος που κατουραει ειναι ο μαγκας και ο εξυπνος, ενω αυτος που τα πινει και κανει κολοτουμπες ειναι ο ηλιθιος.......αρα συμφωνα παντα με τη δικη σου αποψη ο εξυπνος ειναι ο γιαπωνεζος, και ο ηλιθιος αυτος που το υιοθετησε δηλαδη, ο αμερικανος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου