Προς το περιεχόμενο

το καλυτερο youtube video που εχω δει!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ηλίθιος είναι όποιος βλέπει τέτοιες μαλακίες και στηρίζει

τέτοια θεάματα και για αυτό έχουμε το φαινόμενο

της έξαρσης τέτοιον εκπομπών

ΕΙΜΑΙ Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

¶ηντε με πιάσατε jmone και jasemeister!

 

longshadow αν εμείς δεν τα βλέπαμε κανείς δεν θα ήταν υπεύθυνος για την εξάπλωσή τους! Αφού τα βλέπουμε και τα υιοθετούμε και εμείς από τους αμερικανούς (που τα υιοθέτησαν από άλλους) μάλλον ήμαστε 2 φορές ηλίθιοι!

 

Βγάλτε επιτέλους παρωπίδες, μιλήστε με κάποιον που ξέφυγε από τα όρια αυτού του κράτους για Ελλάδα-Έλληνες (τα ξεχωρίζω γιατί πλέον δεν έχουν και πολύ σχέση μεταξύ τους) και μετά λέμε τα διάφορα, που απλά τα λέμε για να λέμε

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λοιπον ενα 12χρονο παιδι βλεπει π.χ. "ζετ'εμ" ,και σχηματισει μια τελειως λανθασμενη αντιληψη περι μουσικης και τεχνης,θα φταιει αυτο??...αργοτερα λοιπον, οταν το παιδι αυτο ενηληκιωθει ,θα γινει αυτο που περιγραφει ο φιλος jmone (που συμφωνω με το post του) και φυσικα θα συνεχισει να βλεπει μανιωδως τετοιου ειδους εκπομπες, αρα το ποσοστο των ανθρωπων που ο jmone περιγραφει ως ηλιθιους θα πολαπλασιαζεται..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν λοιπον ενα 12χρονο παιδι βλεπει π.χ. "ζετ'εμ" ' date='και σχηματισει μια τελειως λανθασμενη αντιληψη περι μουσικης και τεχνης,θα φταιει αυτο??...αργοτερα λοιπον, οταν το παιδι αυτο ενηληκιωθει ,θα γινει αυτο που περιγραφει ο φιλος jmone (που συμφωνω με το post του) και φυσικα θα συνεχισει να βλεπει μανιωδως τετοιου ειδους εκπομπες, αρα το ποσοστο των ανθρωπων που ο jmone περιγραφει ως ηλιθιους θα πολαπλασιαζεται..[/quote']

 

Και γιαυτό φταίει για άλλη μια φορά ο αμερικανός :roll:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο αμερικανικος λαος ,οχι βεβαια!!....η αμερικανικη υποκουλτουρα,ναι.....χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχει και αμερικανικη κουλτουρα....(τοπα και θα το ξαναπω οτι ΔΕΝ ειμαι αντιαμερικανος,απλως επισημαινω καταστασεις, δεν κρινω λαους..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα με ενοχλεί όχι μόνο η υποκουλτούρα αλλά και ο κάθε μορφής αμερ-κάνικος ιμπεριαλισμός.

Είναι γνωστό ότι οι αμερ-κάνοι ψεκάζουν με αρρώστιες τους λαούς για να κερδοσκοπούν σε βάρος τους οι πολυεθνικές τους φαρμακοβιομηχανίες.

 

Το είπα και πριν. Όλα τα σιχαμένα από ?κει έρχονται.

 

Φτου, φτου. (Είπα 2 φορές αμερ-κάνοι.) Φτου -κι άλλη μια- και πάτσισα.

(Μουντζώνοντας προς δυσμάς.....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο γέροντας τα έχει πει εδώ και καιρό:

 

Η κόκκινη αρκούδα ξυπνάει & χασμουριέται, ο φαλακρός αετός πετάει από δω κι απο κει κουτσουλώντας τον κόσμο, η κόκκινη μαϊμού έχει αφηνιάσει και ψάχνει για περισσότερες μπανάνες, το τριχωτό κοάλα μασουλάει ξένοιαστο τα φύλλα απ'τα δέντρα.

 

Ευτυχώς που υπάρχει η Ελλάδα αλλιώς θα ήμασταν χειρότερα. Μα τι λέω, ευτυχώς που υπάρχω εγώ γιατί είμαι ο ΧΟΥΛΚ.

 

Ρε σοβαρευτείτε. Κάντε το κεφάλι μια κίνηση 180 μοίρες και θαυμάστε την ωραία καμπούρα στην πλάτη σας. Αλλά πιο εύκολο είναι να βλέπουμε του αλλουνού και να αγνοούμε τη δική μας ε; :wink:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιά χαρά είναι τα τζαπάνια, καμμένα-καμμένα.

Τουλάστιχον είναι οι πρωτοπόροι της τρασ-τιβι, αυτό λέει πολλά.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
...

Τουλάστιχον ....

 

Του λάστιχον κι του ξύλουν της σφιντόνας. :lol:

 

 

(Μι την ουπίαν σφιντόναν θα σπάσουμι τα τζάμια της Πρισβείας των Αμερ-κάνων. (Φτου!))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου