Προς το περιεχόμενο

το καλυτερο youtube video που εχω δει!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

jasemeister,εγω προσωπικα,την καμπουρα μας οπως λες την βλεπω καθημερινα.......αλλα επειδη το κεφαλι μου γυριζει και προς τα εμπρος ,βλεπει και αλλα πραγματα.......στα πραγματα αυτα λοιπον ,εσυ προτεινεις οτι πρεπει να κλεινω τα ματια μου και να μην τα αναφερω καν,επειδη ειμαι.....καμπουρης??!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 50
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

¶μα βλέπεις την καμπούρα μας είσαι λεβέντης. Όχι, δεν σε ειρωνεύομαι.

 

Όχι δε σου'πα να μη βλέπεις και τις καμπούρες των άλλων, αλλά να εστιαστούμε στη δική μας. Γιατί καμιά φορά τείνουμε να υποβαθμίζουμε τους άλλους για να νιώσουμε εμείς καλύτεροι μεσα στα χάλια μας.

 

Για την καμπούρα μας δεν ευθύνεται κανείς άλλος εκτός από εμάς. Δε μας την φύτρωσε κανένας και μόνο εμείς μπορούμε να απαλλαγούμε απ'αυτήν.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα πατε γυρευοντας

 

...

 

αν κατεβασω το φερμουαρ θα βγει 30 ποντους κρεας

 

λοοοολ μη ρε συ έχουμε και μικρά παιδιά :lol: :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν προκειται να νιωσω καλυτερα βλεποντας ξενες καμπουρες, γιατι απλουστατα σαν ελληνας.....ε δεν νιωθω και τοσο καλα!!.....το θεμα ομως για το οποιο αρχισε η συζητηση ηταν αμερικανικο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
δεν προκειται να νιωσω καλυτερα βλεποντας ξενες καμπουρες' date=' γιατι απλουστατα σαν ελληνας.....ε δεν νιωθω και τοσο καλα!!.....το θεμα ομως για το οποιο αρχισε η συζητηση ηταν αμερικανικο...[/quote']

Όχι φίλε. το θέμα της συζήτησης δεν ήταν Αμερικάνικο. Το θέμα της συζήτησης είναι η γελοιότητα των διαφόρων show που προβάλλονται στην τηλεόραση και τα βλέπουν οι Αμερικάνοι οι Ευρωπαίοι οι Έλληνες και οι Ρώσσοι και όλοι τελος πάντων.

 

Αν από όλο αυτό, εσύ βλέπεις ως σημαντικό στοιχείο της συζήτησης το να καταδείξεις πως οι Αμερικάνοι συνεισέφεραν στη διάδοση των αισθητικών σκουπιδιών -παγκοσμίως- επειδή (προφανώς) έχουν πολύ χαμηλό επίπεδο, τοτε συγνώμη, αλλά έχεις μεγαλύτερο πρόβλημα από αυτούς.

 

Αυτή η αντιαμερικανική καραμέλα (που έχει χάσει το άρωμά της εδώ και 20 και πλέον χρόνια) και καταναλίσκεται -κυρίως- στην Ελλάδα είναι βλαβερή. Βλαβερή γιατί όπως ειπώθηκε παραπάνω μας κάνει να εστιάζουμε στην ξένη καμπούρα ενώ εμείς έχουμε μια από τις μεγαλύτερες και πιο άσχημες.

 

Επίσης αυτό:

 

δεν προκειται να νιωσω καλυτερα βλεποντας ξενες καμπουρες, γιατι απλουστατα σαν ελληνας.....ε δεν νιωθω και τοσο καλα!!

 

δεν βγάζει νόημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν από όλο αυτό, εσύ βλέπεις ως σημαντικό στοιχείο της συζήτησης το να καταδείξεις πως οι Αμερικάνοι συνεισέφεραν στη διάδοση των αισθητικών σκουπιδιών -παγκοσμίως- επειδή (προφανώς) έχουν πολύ χαμηλό επίπεδο, τοτε συγνώμη, αλλά έχεις μεγαλύτερο πρόβλημα από αυτούς.

το οτι συνεισεφεραν στη διαδοση ειναι απλα η γνωμη μου(σημαντικο στοιχειο της συζητησης η οχι ,εγω θελω να εχω γνωμη)........το οτι εχουν ομως χαμηλο επιπεδο δεν το εχω υποστηριξει.........αυτο το αναφερεις εσυ και περιεργως το χρεωνεις σε μενα (μου λες μαλιστα οτι ειμαι "χειροτεροτερος" απο καποιους που εγω δεν χαρακτηρισα "χειροτερους")...............οσο για το προηγουμενο μου post,τι ακριβως δεν καταλαβες?....απλα εννοω οτι οταν ανακαλυπτω καποια στραβα μιας αλλης χωρας,αυτο δεν με κανει να ξεχνω η να υποβαθμιζω τα στραβα της δικιας μου!!....................ΥΓ.Οταν θελεις να προσβαλεις καποιον μην χρησιμοποιεις τη λεξη "συγνωμη" στην αρχη.....δεν αλλαζει τιποτα!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

...το οτι εχουν ομως χαμηλο επιπεδο δεν το εχω υποστηριξει.........αυτο το αναφερεις εσυ και περιεργως το χρεωνεις σε μενα

...

 

Αφού δηλώνεις λοιπόν ότι δεν εννοούσες αυτό, σταματάω να σε κράζω, και παίρνω πίσω αυτό που είπα ότι είσαι χειρότερος από αυτούς.

 

Ερμήνευσα την αρχική σου τοποθέτηση ως δήλωση "ελληναρά" που λέει τους ξένους χαζούς. Αυό που παίρνω πίσω από εσένα λοιπόν, το στρέφω προς αυτούς τους τύπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε harilatron :) .....πιστευω οτι πολυ παρεξηγησαν τις αποψεις μου, ισως γιατι εχουμε συνηθισει οτι ο καθενας μας πρεπει ντε και καλα να ανηκει ολοκληρωτικα καπου (δογμα, ιδεολογια κ.λ.π.).........εγω προσπαθω να τα βλεπω πιο σφαιρικα τα πραγματα (δεν λεω οτι τα καταφερνω παντα αλλα τουλαχιστον προσπαθω.)...δεν ειμαι ορκισμενος εχθρος κανενος ,αλλα ουτε και ορκισμενος συμμαχος κανενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου