Προς το περιεχόμενο

Το αφεντικο τρελλαθηκε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τα έχει καιρό, είναι η δεύτερη φορά που κάνει τέτοιο πρόμο.

 

Πριν μια-δυο βδομάδες είχε και άλλα 2 μοντέλα στην προσφορά αλλά μάλλον sold-out.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Πάντως αν αγοράσεις Gibson που δεν έχεις ακούσει...δυστυχώς το παίζεις μία στις δέκα (ρε μπας κι είπα λίγες... :roll: )

Εκτός και σε ενδιαφέρει μόνο το headstock, ή αν πιστεύεις στην τύχη σου...

Εγώ δοκίμασα γύρω στις 20 κατά την δειάρκεια μιας επισκεψης μου στο USA κι ήμουν έτοιμος να φτύσω την εταιρία συνολικά και να πάρω μια PRS μιας και τότε, όσες PRS είχα πιάσει στα χέρια μου, έσκιζαν ακόμη και τις historic. Tελικά τελευταία στιγμή ένα παιδί με πήρε τηλ. να πάω να ακούσω μια historic που είχαν σε προσφορά...πήγα κι ήταν ΑΛΛΗ κιθάρα. Έτριβα τα μάτια μου...βαθύς σκαστός ήχος, με τέλεια ευκρίνεια στα πρίμα, ίσο sustain σε όλο το μπράτσο...ότι δεν είχαν οι άλλες που ήταν θεόξερες, θολές και σκοτεινές, κάποιες δεν είχαν καν το χαρακτηριστικό sustain...(φυσικά την αγόρασα)...

Και κάπως έτσι πάντως, κατέληξαν κάποιοι να λένε εδώ μέσα "αν δεν γράφει fender πέτα το!!!"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν αγοράσεις Gibson που δεν έχεις ακούσει...δυστυχώς το παίζεις μία στις δέκα (ρε μπας κι είπα λίγες... :roll: )

 

Την στέλνεις πίσω τότε και όλα μια χαρά.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι μπλε όμως' date=' να πάρει και να σηκώσει.[/quote']

 

Ναι φαίνεται κουλό χρώμα στη φωτό αλλά φαντάζομαι από κοντά θα είναι και γ@μw.

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator
Πάντως αν αγοράσεις Gibson που δεν έχεις ακούσει...δυστυχώς το παίζεις μία στις δέκα (ρε μπας κι είπα λίγες... :roll: )

 

Την στέλνεις πίσω τότε και όλα μια χαρά.

 

Απλά μπαίνεις σε ψυχοφθόρες διαδικασίες...πόσες θα επιστρέψεις αν δεν σου κάνουν; Δεν υπερέβαλλα για το μία στις δέκα, μάλλον το αντίθετο, η les paul δεν είναι ντουλάπι από δεσποτάκι (ash στα ελληνικά), το βίδωσες κι όλα μια χαρά...είναι μια κιθάρα που αν δεν έχει γίνει σοβαρή δούλεια θα σου βγάλει την παναγία ανάποδα κι ήχο δεν θα έχεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως αν αγοράσεις Gibson που δεν έχεις ακούσει...δυστυχώς το παίζεις μία στις δέκα (ρε μπας κι είπα λίγες... :roll: )

 

Την στέλνεις πίσω τότε και όλα μια χαρά.

 

Απλά μπαίνεις σε ψυχοφθόρες διαδικασίες

 

Νο πέιν νο γκέιν :lol:

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου