Προς το περιεχόμενο

Το αφεντικο τρελλαθηκε?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

κατσε να στο φτιαξω καλυτερο :lol: :

 

"π.χ. αν δωσεις 3000 ευρω για να πας διακοπες 3 εβδομαδες στην Κουβα,καπνιζεις καθε μερα Hoyos,πινεις mohitos με μισο ευρω το ενα & ..."συγχρωτιζεσαι" με Κουβανες θεες ) και αλλες φορες ΔΕΝ παιρνεις οτι πληρωνεις (π.χ. αν δωσεις 3000 ευρω για να πας διακοπες 3 μερες στην.... Μυκονο,καπνιζεις Ασσο σκετο,πινεις μουμια εμφιαλωμενο νερο & ουϊσκυ 'ΝΤΙΒΑΡΣ" προς 20 ευρω το ποτηρι,και "μπανιζεις" τη Ρουλα τη χοντροκωλα στον Ορνο.. "

 

:lol:

 

και εγω τα ιδια εδω και χρονια...με τα λεφτα που θα ετρωγα στις ιδιες και ιδιες μπουρδες (παραλια,ξαπλωστρα,φραπε & σαγιοναρα) εχω γυρισει το μισο κοσμο... :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 97
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Καλά παίδες στο λεγόμενο after sales service παίζεται ψιλοχοντρό παιχνίδι. Και όχι μόνο στα μουσικά όργανα. Και αυτό το καταλαβαίνει κάποιος με το που θα ακούσει την πρώτη μπούρδα και απαντώντας δείξει ότι το κατέχει, έστω λίγο το άθλημα, αρχίζουν οι κωλοτούμπες.

Το θέμα όμως είναι ότι αυτό τις περισσότερες φορές δεν οφείλεται στην πολιτική της εκάστοτε εταιρίας, όπως πχ στην περίπτωση των τιμών αγοράς, που κάπως ελέγχουν τα πράματα εκεί, αλλά περισσότερο στον κάθε μάστορα!

 

Τώρα Κώστα για edwards έχω βρει 1-2 ακόμη που ψήνονται. Αν είναι να ζωστούμε με εκρηκτικά και να απαιτήσουμε την εισαγωγή τους και σε Ελλάδα; Η να βάλω 1 γνωστό μου Ιάπωνα να τις αγοράσει και ν αμας τις στείλει; :lol: :lol:

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ρε συ boukawwww μαλακία είπα, βασικά δεν είναι Edwards αυτό που θέλω, Fernandes είναι, η σειρά Burny.

Ούτε αυτά τα φέρνουν ευρώπη, πούστηδες σχιστομάτηδες όλα τα καλά για πάρτη σας τα κρατάτε.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Harilatron είσαι μέσα

Κώστα κι εσύ, δεν θα την γλυτώσεις έτσι εύκολα...

 

 

Πλάκα πλάκα παίδες με τα τόσα που βλέπω δεξά κι αριστερά με βλέπω να την κάνω στο τέλος την παραγγελία από Ishibashi να ξεμπερδεύω.

 

Ούτως ή άλλως στα 1000¤ στο πολύ μέγιστο και γι αυτά που πολλοί λένε στο ίδιο το φορουμ της esp, ότι όχι μόνο είναι στάνταρ ανώτερες από ltd, αλλά ανταγωνίζονται και τις ίδιες τις esp (εντάξει όχι τα τραγικά ακριβά μοντέλα της), δεν ξέρω ρε γμτ μου!!!

Στανταρ πάντως αν την πετύχω πουθενά Ελλάδα (λέμε αν), την δοκιμάσω και μου αρέσει, θα την κάνω την αγορά!

"Όχι άλλες TELE" Τάδε έφη Boukaw7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ από Edwards σέλω αυτήν αλλά είναι δύσκολοι οι καιροί...:( που θα πάει όμως, κάποτε... :roll:

E-EX-125E_NB.jpg

Fender να πιάνεις, Harley Benton να γίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου