Προς το περιεχόμενο

Απιστευτη απαντηση Γερμανου "επαγγελματια"


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηρα μια STRAT φουλ μαονι , ειμαι πολυ περιεργος πως θα ακουγετε

 

μια χαρα θα ακουγεται αν εχει καλους μαγνητες & "εχει δεσει το γλυκο",στη δεκαετια του 60 κατασκευαστηκαν πολλες μαονενιες τελε & στρατ μια και η Fender ειχε...ξεμεινει απο alder :lol: :lol: σημερα αυτες οι κιθαρες ειναι περιζητητες απο τους vintage dealers λογω σχετικης σπανιοτητας,ειχα μια tele του 64 φτιαγμενη απο μαόνι (το καταλαβα βεβαια μονο οταν την...πουλησα :lol: μια και ειχε χρωμα CAR) και ακουγονταν σαν....tele :lol: :lol: :lol:

 

πριν την πουλησω παντως καυχιομουν σε ολους για την τελε απο "παναλαφρο" alder που ειχα και το τρομερο της σκασιμο (ημουν...μικρος ακομα βλεπεις... :lol: :lol: :lol: )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

χμμμ!!! εμπειρια απο STRAT δεν θα το ελεγα , την

πρωτη μου την πηρα πριν ενα μηνα (clasic player

60) . τωρα να σου πω , δεν σκαω για τα ηλεκτρικα

αν ειναι καλοκατασκευασμενη η κιθαρα , τα αλλαζω

ολα

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά...δεν μας λες κι εμας ποιος είναι αυτός ο Γερμανος...έτσι για να δούμε τι πραμάτεια έχει?

 

 

http://www.zoundshop.de/

...γηρασκω αει διδασκομενος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν ελληνας παντως ακριβως τα αντιθετα σχολια θα λεγατε ολοι

 

Έχει δίκιο ο whitenoise, και μάλιστα απορώ πως κανείς δεν έχει ακόμη γράψει ότι δεν χρειάζεται ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ για να γίνει χρέωση πιστωτικής κάρτας. Χρέωση μπορεί να γίνει ακόμη και με ανάγνωση των στοιχείων της κάρτας από το τηλέφωνο (από τον έμπορο προς την τράπεζα), οπότε αυτό που λέει ο γερμανός στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι λιγάκι άκυρο.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως, αλλά προτείνει μια τίμια λύση. Αυτό για μένα είναι αρκετό. Αυτό που προσωπικά μου τη βαράει είναι να φταίει το μαγαζί και τελικά να τραβάς λούκι εσύ ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει Strat απο μαόνι και έβενο ταστιέρα(custom εντελώς ) και αν θυμάμαι καλά είχε SSL-3(bridge) και 2 SSL-1 στις άλλες 2 θέσεις.Μακράν η πιο μουντή strat που έχω ακούσει.Αν και στη θέση bridge ισορροπούσε τέλεια στα αυτιά μου στις υπόλοιπες θέσεις ανέβασα λίγο presence απο τον ενισχυτή :lol: :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ηταν ελληνας παντως ακριβως τα αντιθετα σχολια θα λεγατε ολοι

 

Έχει δίκιο ο whitenoise' date=' και μάλιστα απορώ πως κανείς δεν έχει ακόμη γράψει ότι δεν χρειάζεται ΚΑΝΕΝΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑ για να γίνει χρέωση πιστωτικής κάρτας. Χρέωση μπορεί να γίνει ακόμη και με ανάγνωση των στοιχείων της κάρτας από το τηλέφωνο (από τον έμπορο προς την τράπεζα), οπότε αυτό που λέει ο γερμανός στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι λιγάκι άκυρο.[/quote']

 

Δεν έγινε καμιά ατιμία πάντως ούτε βαρέθηκε να τον εξυπηρετήσει όπως γίνεται εδώ στο μπανανιστάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου